Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Mydełko zapachowe (stara wersja)

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Mydełko zapachowe (stara wersja)

Cena PLN 13.00

Mydełko ze znanej i cenionej serii Plaisirs Nature nie odbiega w jakości i cechach głównych od pozostałych produktów. Pięknie pachnie, otaczając ciało mgiełką owocowej woni. Bardzo dobrze się pieni, nie podrażnia ani nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie, dobrze ją nawilża.
Jego cechą charakterystyczną jest przezroczysta struktura (mydełko jest transparentne), idealnie owalny, sympatyczny kształt, bardzo przyjemne gładkość i śliskość kostki, i intensywny kolor, odpowiadający danemu owocowi, którego nazwę nosi.
Choć cena moze się wydawać wygórowana, 100-gramowe mydełko jest naprawdę wydajne.
Występuje sześć wersji odpwiadających liniom zapachowym Paisirs Nature.

Cena: ok. 13 zł / 100g

średnie...

Zalety:
- Zapach
- Kolor przyjemny dla oka,ale...

Wady:
- Mydełko sie słabo pieni
- Kolorek brudzi gabke i jest raczej nie narturalny a tego skóra raczej nie lubi..
- Cena dosc wyspka
- Mydełko nie jest wydajne, pieni się kiepsko ale za to rozmaka w wodzie
- SLS :(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 (starczyło na kilka kąpieli)

Pean mydlany

Mydło moje ukochane.
Jestem zacofanym osobnikiem używającym pod prysznicem i w wannie mydła w kostce. To mydło YR uwielbiam , mydełka z rozmaitych mydlarni czy nawet mydła perfumeryjno-wysokopółkowe (od czego Strawberry w końcu mamy) nie mogą się nim równać.
Mydło absolutnie nie wysusza, jest wydajne, nie paprze się w mydelniczce, a przede wszystkim cudownie i wyjątkowo trwale pachnie. Mój zapach to Vanilla Bourbon.
Niestety, dodatkowo biorąc pod uwagę tempo w jakim zużywam mydła, jest ono stosunkowo drogie, co gorsza nigdy nie obejmuje go żadna promocja.

Używam tego produktu od: x lat
Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Jedyny minus to cena...

obecnie ok.10 zł. Jedyne od dłuższego czasu niepłynne mydło, którym lubię myć ręce ( nie używałam do ciała- rąk nie wysusza). Okrągłe i przezroczyste o świetnym zapachu (ostatnio- wersja jeżynowa) utrzymujacym się trochę na skórze; dobra konsystencja- nie rozmięka i wystarcza na długo. Bardzo miły produkt uzupełniający serię- ale drogi w porównaniu do żelu i balsamu.

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

Moje ulubione.

Bardzo lubię to mydełko, ale ma jeden minus- dość wygórowana cena, poza tym nie mam do czego się przyczepić. Mam kokosowe. Nie wysusza skóry, dość dobrze nawilża, łatwo się pieni i do tego ślicznie pachnie. Jest wydajne. Oczywiście polecam:)!

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kilka

miłe mydełko

Po prostu miłe mydełko o rewelacyjnym zapachu. Prawda, jest wydajne i ma świetną konsystencję, ale to po prostu świetne mydełko. Cena chyba trochę wygórowana, nieprawdaż?

Używam tego produktu od 3 lat

nie warte ceny

Jako mydełko bardzo fajne i sprawdza sie znakomicie. Jednak w zwykłym sklepie takie mydło mozna kupic za 3zł. Takze mysle, ze nie warto wydawac na malenkie mydelko az 13zl!
Plusem jest oczywiscie charaktersytyczny ladny zapach.
Mydełko jest dziwnie zapakowane-strasznie sie nameczylam zanim je odpakowałam.

Używam tego produktu od:dawna

co za cena!

Zwyczajne mydełko za niezwyczajną cenę. Bardzo ładny zapach (brzoskwinia), mydełko nie ślimaczy się w mydelniczce jak większość glicerynowych, nie wysusza skóry. Wydajność - przeciętna. Cena mocno zawyżona, nie jest to jakaś rewelacja :)

Używam tego produktu od: -

co za cena za zwykle mydlo:)

ogolnie: fajne, milo pachnace, ladnie wygladajace w lazience mydelko.

ma jednak powazna wade: jest nia jego cena. nie wiem, czy ktos o zdrowych zmyslach lubi placic ponad dziesiataka za zwykle mydlo. dostalam kiedys zestaw, w ktorym bytly takie trzy. ogolnie milo wspominam, ale za cene spory minus.
mylam nim tylko rece. palmolive ma podobne mydelk, ale znacznie tansze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy kosteczki

hmm

mialam brzoskwiniowe, to moj ulubiony zapach. Jest ok bo, jest to mydlo glicerynowe, takie lubilam kiedys przed laty, ale ma jeden feler jak wszystki mydla - pozostawia warstwe na umwalce czy wannie(zalezy gdzie go uzywamy), a tego nie lubie i dlatego juz dobre 4 lata uzywam mydla w plynie

cudne

Przede wszytskim pięknie pachna moi faworyci to wanilia i jeżynka,ponadto sa bardzo ładne,kąpiel z ich użyciem to prawdziwa pzryjemność,po prostu miło jest miec taki drobiazg w łazience

Śliczności

Cudne mydełka! Nie wysuszają skóry (chociaż buzi to bym nie myła :) ), maja ładne zapchy (miałam wanilię, kokos i brzoskwinię - ten ostatni trochę sztucznawy ale może być). Wydajne. Przyjemnie się nimi myć :D

ok

Bardzo ulubione mydełko. Ponieważ uzywam kostek do ciała, dla mnie jest idealne, ale uważam, że nawet Panie przyzwyczajone do żelów i płynów mogłyby je polubić, bo cech mydła ma mało. Bardzo dobrze się pieni, odświeża i nawilża skórę, pozostawiając cudowny zapach. Kostka nie zmiania swojego stanu pod wpływem wody (wielka ulga), i przez cały czas pozostaje milutko przejrzysta. Bardzo wydajne, i ma łagodny, miły (inzcej: dopieszczający) wpływ na skórę. Polecam.