Lovely, Natural Lip Stick Anti - Age (Pomadka z formułą odmładzającą usta)

Lovely, Natural Lip Stick Anti - Age (Pomadka z formułą odmładzającą usta)

Odmładzająca formuła naszej wyjątkowej pomadki w sztyfcie z właściwościami` anti - age` pozwoli Ci na systematyczną i całodobową ochronę Twoich ust. Formuła opracowana na bazie naturalnych składników skutecznie wspomaga pielęgnację i walkę z procesem starzenia się naskórka.
Wzbogacona formuła pomadki o ekstrakt z miodu, mentolu i olejek eukaliptusowy zapewni Twoim ustom wzmocnienie naturalnej warstwy ochronnej, regenerację popękanego i spierzchniętego naskórka. wzmożone działanie antyseptyczne olejku eukaliptusowego zminimalizuje obecność zarazków i bakterii a obecność mentolu wyzwoli miłe uczucie chłodu na ustach.

Jest całkiem ok

Bardzo fajny naturalny zapach, pomysł z opakowaniem też wg mnie trafiony. Taka kompaktowa pomadka do kieszeni. Niezbyt nawilża, więc na zimę się nie nadaje, ale w lecie jest jak najbardziej ok.

Fajny

Pomadkę dostałam w prezencie i na początku miałam w stosunku do niej mieszane uczucia. Głównie przeszkadzał mi zapach, ponieważ nie lubię kosmetyków z miodem, ziołowa nuta także nie przypadła mi do gustu, jednak z czasem się przyzwyczaiłam. Bardzo dobrze nawilża usta, pomadka długo się utrzymuje i daje przyjemne uczucie chłodu. Jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy na pewno przypadnie mu do gustu.

Tańszy zamiennik Carmexa

Kupiłam ją, ponieważ w Rossmannie był ostatni egzemplarz, a teraz już jakoś jej nie widuję, jedynie wersję z aloesem.
Pomadka jest całkiem przyjemna. Ma mentolowo-ziołowy, aczkolwiek niedrażniący zapach. Przyjemnie się ją nosi na ustach, wygładza je i nawilża. Leciutko chłodzi, o wiele łagodniej od Carmexa (na którego jednak nie narzekam pod tym względem). Opakowania nie będę się specjalnie czepiać, ważne że jest poręczne i co najważniejsze, nie zacina się. Jednak żadnego działania odmładzającego nie zauważyłam, za to pół gwiazdki w dół.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Bez szału...

Opinia jak w tytule...

+ Ładne, kobiece i poręczne opakowanie.
+ Zapach.
+ Delikatne mrowienie i efekt "schłodzenia" ust.
+ Cena.

- Wydajność.
- Słabo nawilża.
- Działa krótkotrwale.

W jednym wielkim skrócie. Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

wolę drugą wersję

wcześniej kupiłam wersję z aloesem, myślałam, że nie będą się różnić, a jednak
*mniej tłusta konsystencja, jednocześnie mniej nawilża i chroni
*aloesowa wyleczyła mi usta ta ledwie daje radę utrzymać je w dobrym stanie i to latem
*zapach i lekkie mrowienie mi nie przeszkadza choć nie jestem fanką

Ilość zużytych opakowań: jedna cała

Gdyby nie skład i paskudny zapach...

Pomadkę kupiłam zachęcona niską ceną i ładnym opakowaniem. Kolejna nauczka, żeby kierować się czymś więcej. Jedyny kosmetyk, jaki wyrzuciłam od baardzo długiego czasu. Zacznę jednak od plusów.

+cena
+wydajność
+opakowanie - przypomina trochę klej, ale jest ładne i pastelowe. W dodatku wytrzymałe, a sztyft nie wykręca się sam
+trwała
+mentol - uwielbiam uczucie \'mrowienia\' na ustach :)
+naturalny wygląd

+/-działanie - raczej delikatne nawilżenie i natłuszczenie
+/-konsystencja - niby twarda, zbita, ale... Może się rozpuszczać w cieplejsze dni

-skład - zdecydowanie nie powala i nie polecam używanie tej pomadki przez dłuższy czas
-zapach - to zdyskwalifikowało u mnie tę pomadkę. Dodatek naturalnych składników swoją drogą, ale dla mnie to po prostu śmierdziało nie do zniesienia...

Podsumowując: produkt do wypróbowania \'na raz\', jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy. Ja swojej niestety musiałam się pozbyć, bo nikt tego nie chciał :P

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie (nie zniosłam zapachu)

Wspaniała prawie cała.

Jest to jeden z niewielu kosmetyków, których nigdy w Rossmannie nie zauważałam, a jednak podczas poszukiwań pomadki idealnej trafił do mojego koszyka \'Anti Age\' pasuje mi zdecydowanie bardziej niż \'Aloe\'.

Plusy za:
+ ZAPACH/SMAK: delikatny zapach mentolowo/kamforowy, trochę chemiczny ale nie przeszkadzający, smak równie delikatny, mentoloey. trochę tłusty, nie gorzki i nie przeszkadzający
+ KONSYSTENCJA: twarda, zbita, nieznacznie reagująca na zmiany tenperatury, nie topniejąca, przyjemna w aplikacji i nie tępa (jak dla mnie wspaniała!)
+ DZIAŁANIE: delikatne natłuszczenie (ale nie przesadne jak w przypadku Tisane/Sylveco czy wazeliny), nawilżenie, odżywienie, wygładzenie i poprawienie stanu ust
+ EFEKT: zdrowe odżywione i wygładzone usta, nawet po wchłonięciu się balsamu
+TRWAŁOŚĆ: do 1,5/2h
+ WYDAJNOŚĆ: dzięki konsystencji pomadka jest wydajna i starcza na ok 3 m-ce
+ CENA: bardzo korzystana (4zł w Rossmannie)
+/- OPAKOWANIE: plastikowe, w pastelowych barwach (zależnie od rodzaju), ozdobione kwiatuszkami, z dobrze działającym mechanizmem
i dobrze zamykaną skówką ("klick"), nieznacznie wyższe i szersze od Blistex\'a/Carmex\'a oraz o ciut większej pojemności (zamiast 4,25 jak w przypadku wspomnianych, jst 4,5), jednak w moim odczuciu bardziej dziecinne/dziewczęce i wyglądające ewidentnie jak klej do papieru/szkolny

Minus za:
- SKŁAD: nie powala, pomadka zawiera chemiczny filtr UV powodujący zmiany hormonalne i działający ochronnie dopiero 2***30min. po zastosowaniu (Benzophenone-3, czyli Oxybenzone)

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

Lubię

Kupuję te balsamy zarówno w tubce, jak i w postaci szminki do ust.

+ są tanie
+ wydajne
+ fajnie chłodzą usta
+ lekko nawilżają i odżywiają usta
+ łatwodostępne

Minusów nie zauważyłam:)) No może troszkę za szybko schodzą z ust, ale nie, aż tak tragicznie szybko:))

Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealna przez okrągły rok!!!!

Kupiłam pomadkę po raz pierwszy podczas majowej promocji na pomadki i balsamy do ust w Rossmanie. Przyciągnęła mnie cena - wtedy kosztowała 2,50 o ile dobrze pamiętam. Używam jej od września i jestem w niej zakochana bez pamięci! Inne pomadki, które były do tej pory dla mnie najlepsze odeszły w cień!!!!!

Zalety produktu:
- dostępność
- cena
- wygodne opakowanie - nie psuje się
- piękny zapach pomadki
- idealna konsystencja - zbity sztyft
- bardzo łatwo się go aplikuje
- po nałożeniu czuć jakby mrowienie które rewelacyjnie odświeża i pobudza
- świetnie natłuszcza i nawilża usta!
- dla tej pomadki nie ma niczego, czego by nie wyleczyła! Świetnie sobie radzi z suchymi skórkami ( maksymalnie dwie aplikacje i usta jak u niemowlaka), wysuszonymi konturem ust, cudownie goi zajady i pomaga w opryszczce w szybkim jej gojeniu
- wspaniale chroni usta przed wiatrem, zimnem i niesprzyjającymi czynnikami środowiskowymi
- bardzo wydajna

Wady:
brak

Używam tego produktu od: Wrzesień 2013
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo trudno ją ocenić

Kupiłam ją, bo potrzebowałam czegoś "na już" - bardzo spierzchły mi usta, nie miałam w torebce nic nawilżającego, a pamiętałam, że pomadki Lovely mają niezłą renomę wśród wizażanek.

Zalety:
+ supertania - kupiłam za niecałe 4 złote
+ dość szybko ratuje spierzchnięte usta
+ ładny, ziołowy zapach
+ brak smaku
+ przyjemne (w odróżnieniu od Carmeksu) uczucie mrowienia

Wady:
- fatalny skład - Benzophenone-3 wg tej strony http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=Benzophenone-3&h=Search ma 8 punktów na 10 jako składnik szkodliwy
- bardzo brzydkie opakowanie - jakby kleju szkolnego

Czyli jest naprawdę niezła, ale jej skład moim zdaniem ją dyskwalifikuje. Natomiast design opakowania sprawia, że nie będę za nią tęsknić ;)

Używam tego produktu od: lipiec 2013

Byłaby dobra...

gdyby nie była miętowa. :D Zupełnie nie odpowiada mi ten zapach w przypadku kosmetyku do pielęgnacji warg. Jak również uczucie ich chłodzenia. To nie zmęczone stopy, żeby była potrzeba je schładzać. Myślałam, że może taka miętka będzie fajnym urozmaiceniem, bo zawsze wybieram pomadki owocowe lub "naturalne", ale jednak nie. Nie nadaje się zupełnie do stosowania w czasie niskich temperatur, bo daje wówczas uczucie zamrażania ust.
Poza tym pomadka jest naprawdę fajna: miękka, tak jak lubię, nie znika tak szybko z warg, jak niektóre. Czuć taką lekką, tłustą warstewkę, która zapewnia ochronę przed wiatrem. Podoba mi się też zawartość filtrów.
Pomadka jest niedroga, ma dość dużą pojemność, ale dzięki opakowaniu - jest niewielka.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

taka inna, ziołowa :)

Tania, delikatna, pielęgnuje naturalnie. Smakuje ziołowo więc jak ktoś lubi ;) Lekko chłodzi, nawilża dobrze. Usta są miękkie i chronione. Lubię i już !! Polecam !!

Używam tego produktu od: kilka tyg