Garnier, Fructis, Intense Anti-Frizz [Force Lissante Anti-Frisottis] (Kuracja - serum wygładzające)

Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, trudnych do układania, zawiera odżywcze mikroolejki z owoców dzięki którym wygładza włosy, ułatwia ich układanie nie obciążając ich. Dzięki jej stosowaniu włosy stają się gładkie i błyszczące, a fryzura odporna na wilgoć. Działanie długotrwałe.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat., C 12- 15 Alkyl Benzoate, Persea Gratissima, Prunus Armeniaca, Parfum, C16388/ 1.

Cena: 20 zł / 150 ml

Średnie.

Używałam tego serum około 10lat temu.
Próbowałam wtedy okiełznać moje falujące puszące się na końcach włosy.
To serum nie obciążało włosów tak, jak mleczko z serii nutri gładki.
Efekt wygładzenia też był niezły.
Niestety, utrzymywał się tylko do wyjścia na zewnątrz, niezależnie od warunków tam panujących.
Gdy siedziałam w domu, to włosy po koło 3-4 godzinach również zaczynały żyć własnym życiem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

FAJNY

Dla mnie całkiem bardzo w porządku. Włosy wprawdzie nie są kręcone, ale lubią się falować, a ja za tym zdecydowanie nie przepadam. Po zastosowaniu 2-3 "psiknięć" rozczesywanie nie stanowi problemu, a po wysuszeniu są gładkie, proste i powabne :-) Superancko :-) Opakowanie zużyłam w przeciągu pół roku, więc spoko - wydajny. Polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 całe op.

fajny

Jak dla mnie ten preparat jet bardzo dobry. Mam suche zniszczone farbowaniem i suszarką włosy. Już po pierwszym użyciu włosy zrobiły się mięciutkie i błyszczące. Wyglądają na zdrowe! stosuję 2 aplikacje ( nie można przesadzić z ilością) na włosy średnio długie do ramion. Dodatkowo używam prostownicy i włoski wyglądają super. Następnego dnia są równie proste i gładkie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Nie dla mnie

Kolejny produkt Fructis, który nie służy moim włosom. Serum odrobinę wygładza włosy, żadna rewelacja Poza tym skleja włosy, czuje jakbym nałożyła mocny żel. Nie tego oczekiwałam. Serum jest bardzo wydajne. Cena za wysoka.

ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Max wydajności

Po pierwszym i drugim użyciu byłam zachwycona. Włoski idealnie wygładzone- żadnego sterczącego na bok kłaczka. Ale później ten efekt jakby zanikł. Włosy pięknie pachną i łatwo się je rozczesuje dlatego używam tego serum jako odżywki i tę rolę spełnia. Trzeba tylko uważam aby nie nałożyć jej za dużo. Może wtedy obciążyc włosy i sprawić, że będą się szybciej przetłuszczały. Zauważyłam też, że kiedy jej użyję częściej elektryzują mi się włosy- nie mogę jednak dojść czy to na 100% od tego (tak 90% pewności). Kupię ją jeszcze, bo jako odżywka jest niezła, szczególnie zyskuje kiedy się śpieszę- użycie trwa dosłowie 10 sekund.

cudo !

Nareszcie kosmetyk, ktory dziala! Od zawsze mialam problem z puszacymi sie wlosami, a teraz wreszcie poznalam, co znacza miekkie, gladnie wlosy:)
Kosmetyk raczej nie prostuje, ale znacznie wygladza wlosy. Ma przyjemna konsystencje i ladny zapach. Zaplacilam 23 zl.

Używam tego kosmetyku od 2 tyg?/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Musialam odjac 2 gwiazdki, bo wcale nie jest taki cudowny:/ co prawda wlosy dalej sa miekkie w dotyku i slicznie pachna, ale pusza sie juz po 5 minutach!!! Czyli znowu bede musiala poszukac czegos nowego:(

Mimo to i tak kupie nast. opak., bo podoba mi sie, ze wlosy nie sa juz szorstkie w dotyku.

Rewelacja! Hura!

Mam pierwsze opakowanie i na bank nie ostatnie! Jest super! Moje zniszczone trwałą a potem chemicznym prostowaniem włosy, czasem źle reagują na nowe kosmetyki. Tym razem jest zadzwiająco dobrze! Mam krótkie włosy do ramion z grubą grzywką. Przed stosowaniem tego serum spędzałam dość dużo czasu na suszenie i prostowanie włosów, bo bez tych zabiegów wywijały się we wszystkie strony. Teraz nawet szczotki nie potrzebuję! Włosy są mieciutkie, lejące się, lśniące, proste... Dla mnie rewelacja! Ślicznie i wcale nie intensywnie pachną. Nakładam dwa dozowania i gotowe. Potem suszę najczęsciej suszarką, są proste! Polecam naprawdę bardzo gorąco!
Cena też super! Widziałam w Galerii Centrum (Wrocław) za 26 zł, a w Auchan kupiłam za 18zł. I wydajny jest.
:0)

cudowny!!!! fantastyczny!

jest swietny!! dozowanie latwe i przyjemne , zapah owocowo -cytrusowy,wloski po serum sa miekkie i blyszcza:0latwiej sie ukladaja, genialnie rozczesuja, sa miekkie i gladziutkie:]]]]] cudenko!!!! i baaaaardzo wydajne!!! jeszcze przy moich wlosach za pas jakie miala jedna banieczka starczula na pol roq!!! a uzywalam codziennie

Rozczarowanie

Po takich superlatywach postanowiłam kupic to "cudo" Niestety, serum nie spełnia obietnic producenta. Wpierw zastosowałam na umyte, mokre włosy. Włosy ładnie sie rozczesały, ale jak wyschły zobaczyłam w lustrze smetne strąki :( Włosy i owszem były gładkie, ale bez życia czyli jednak obciąża włoski a końcówki (czego nie cierpię) wywineły mi sie w literkreS. Spróbowalam na suche włosy i tez rozczarowanie. Zero połysku, puszystosci. Efekt zarówno na mokrych jak i suchych wlosach moge opisac w 3 słowach:gładkie, smętne strąki. Jedynie zapach mi sie podobał, owocowy. Może to serum sprawdza sie przy grubych włosach. Na moich cienkich "piórkach" totalny niewypał.

fajny :)

ja uzywam go gdy prostuje wlosy,troche nie podoba mi sie jego zapach... Ogolnie pomaga mi w wygladzeniu wloskow-szczegolnie gdy prostuje wlosy za pomoca prostownicy-efekt super!!,koncowki sa takie mieciutkie i ogolnie cale wlosy sa takie delikatne i fajne w dotyku.Duzy plus za ilosc tego produtku bo w porownaniu z innymi olejkami tego typu to jest go bardzo duzo.Nawet gdy zdazy mi sie go dac duzo na wlosy to nie ma efektu tlustych wlosow.Jak dla mnie calkiem dobry!

ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego i napewno kupie jeszcze!! :)

prawie dobry kosmetyk

Miałam nadzieję, że to serum nawilzy i nablyszczy moję włosy. Liczyłam, że będzie je chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Myślałam, że będzie to coś jak jedwab w płynie, tylko tańsze. I tu się przeliczyłam ;) Średnio spełnia moje oczekiwania. Troszkę odzywia i nabłyszcza. Nawilżania nie zauważyłam. Nie przetłuszca włosów. Myślę, że będę używac na zmiane z płynnym jedwabiem. Pewnie jeszcze kupię, jeśli nie znajdę czegoś lepszego w tej cenie. Ogólnie na 4=

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Mięciutko

Coś cudownego! Na poczatku podchodzilam do tego serum dosc sceptycznie - mam bardzo trudne do wyprostowania i "odpuszenia" wlosy. Niedawno (jeszcze przed ostatnia wizyta u fryzjera) sprawdzalo sie tak sobie. Teraz kiedy obcielam wlosy i mam grzywke (a z nia jest prawdziwy koszmar, bo sie kreci i puszy) nie mam wiekszych problemow, wloski sa podatne na ukladanie, nie musze biegac na modelowanie do fryzjera.
Jest w postaci genialnie pachnacego olejku, oliwki - ale co wazne nie przetluszcza! Niezla nawet do wygladzeniakoncowek (chociaz cudow nie robi z tymi koncowkami). Genialnie zmiekcza, nawilza i odzywia, idealna do lepszej ochrony wlosow zima, ale mysle, ze na lato tez bedzie dobra, bo wlosy chlona ja jak gabka. Kupilam za rada wizazanek, bo moje poprzednie przygody z seria Fructis byly porazka (od szamponow lupiez, a mleczko prostujace po prostu smierdzi i przetluszcza wlosy)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego