Perfecta, Beauty Mask, Antybakteryjna maseczka na twarz, oczyszczająca do cery trądzikowej

Maseczka oczyszczająca, która dzięki kombinacji aktywnych składników takich jak wyciąg z gruszki, krzem i glinka termalna usuwa ze skóry zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu oraz wysusza wypryski. Dodatkowo odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, a także matuje skórę na wiele godzin. Maseczka ma silne właściwości nawilżające i wygładzające, dzięki czemu cera nabiera zdrowego kolorytu oraz staje się elastyczna i aksamitnie miękka w dotyku.

Nawet dobra

Maseczka pachnie neutralnie, jest wydajna, jest tania, dobrze dostępna a przede wszystkim działa ok: oczyszcza, matuje, lekko zwęża pory, wygładza. Niestety może powodować podrażnienia. I za to odejmuję gwiazdkę.

ok

Maseczka ma rzadką konsystencję, ale bez problemu starczy na 2 użycia. Bardzo dobrze matuje i oczyszcza skórę zostawiając ją miękką i gładką. Czasami potrafi lekko podrażnić, ale wydaje mi się, że to od zbyt długiego trzymania jej na twarzy.

Matuje, zwęża pory, ale koszmarnie podrażnia

Saszetka w sam raz na jedno użycie. Maseczka pachnie gruszką i to nawet nieźle. Da się w niej wyczuć zawartość glinki, chociaż jest dość rzadka. Nie oceniłabym z pewnością tej maseczki tak źle, gdyby nie to, że mnie podrażniła. I to nie na suchych policzkach, ale we względnie pancernej trefie T. Zaczerwieniona skóra, pieczenie, dwa dni łagodzenia, brrr.
To zdecydowanie za duża cena za zwężenie porów i zmatowienie cery.
Wrażliwym cerom nie polecam i tyle.

Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami. Jedno opakowanie starczyło mi na 2 razy. Skóra po maseczce jest ładnie oczyszczona z wszelkich niedoskonałosci, gładka, miękka w dotyku, faktycznie ładnie wysusza pryszcze oraz matowa. Używałam wiele razy tej maseczki i będę używałam nadal.

Fatalna

Maseczka całkowicie nie sprawdziła się na mojej twarzy. Nie zauważyłam żadnej poprawy mojej cery, a wręcz pojawiło się kilka wyprysków. W niektórych częściach twarz była lekko podrażniona. Myślałam, że faktycznie oczyści i wygładzi , a tu zero efektów.

Nie sprawdziła się

Jestem zdecydowanie na nie, ponieważ po jej użyciu wyskoczyła mi krostka na czole. Takie kosmetyki są u mnie od razu zdyskwalifikowane. Będę się pilnować, żeby nigdy więcej jej nie kupić.
Zresztą jak dla mnie była to całkiem przeciętna maseczka:
- wystarczyła na raz, przy czym raczej z rozwagą rozprowadzałam ją po twarzy, żeby wystarczyło na całą buzię
- konsystencja ani treściwa, ani płynna, o taka nijaka
- zapach - bez szału
- działania oczyszczającego brak
- delikatnie mnie wysuszyła

Jak widać, nic specjalnego i u mnie się nie sprawdziła.
Jedynym plusem była cena, bo zapłaciłam za nią 0,99 zł.

Dobrze oczyszcza

Maseczka ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, Dobrze oczyszcza skórę tłustą i mieszaną. Fajnie się rozprowadza i dobrze zmywa. Polecam do cery problemowej.

Nie sprawdziła się

Podoba mi się jej zapach, relaksuję mnie i nastraja pozytywnie. Wystarcza na dwa- trzy użycia. Jest tania, często w promocyjnej cenie. Nie podrażnia, nie zapycha. Ale to by było na tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek zalety :-(
Konsystencja maseczki jest zbyt rzadka, jakby lepka, trochę człowiek się musi namęczyć, żeby ją nałożyć. Później się okazuję się równie ciężko jest ją spłukać. Zachowuje się trochę jak kisiel...
I najważniejsze: działanie. U mnie działania nie zaobserwowałam. Nie czuję, żeby moja skóra była oczyszczona, nie widzę pomniejszonych porów ani ujednolicenia kolorytu.
Zero efektu. Jakiegokolwiek. Na plus czy minus. Nic!

Dobra.

Nie mam cery trądzikowej, ale kupiłam tę maseczkę ze względu na gruszkę. Jednak zapach jest raczej średni, chemiczny, ale gruszka również jest wyczuwalna. Maseczka odświeża skórę, matuje, wysusza drobne krostki. Myślę, że kupiłam następną saszetkę.

Używam tego produktu od: używałam jeszcze kilka dni temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

bardzo dobra maseczka

Bardzo dobra maseczka. Mam cerę mieszaną i na mnie ona działa. Po użyciu buzia jest ściągnięta i czysta. Trzymam dłużej niż zaleca producent, czasem i 2h, po prostu chodzę w niej po kąpieli i zmywam przed pójściem spać. Jedna saszetka wystarcza na 3 razy. Wg mnie konsystencja jest ok, jak krem do twarzy, tak żeby nałożyć hojnie ale nie za grubo , nic nie spływa, nie maże się.
Nie rozumiem opinii dziewczyn, że błoto, że się leje po palcach, to jest maseczka, nie pasta do zębów, to raz.
Dwa - jak ktoś myśli że po 1 użyciu będzie od razu piękny to się myli, a i takie tutaj opinie przeczytałam - jeden raz bee i kosz.
Maseczki stosujemy regularnie, co drugi dzień, wtedy są efekty.
Recenzję napisałam po użyciu co najmniej 4 opakowań, w regularnych odstępach.
Opakowania nie oceniam, to zwykła saszetka za 2 zł nie musi być ładna, zawartość ma działać.
Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo

Nie działa

Kupiłam od razu dwie saszetki tej maseczki i bardzo tego żałuję mimo, że zapłaciłam jakieś 3 zł za obie... Maseczka nie robi kompletnie nic. Dodatkowo podejrzewam, że po niej pojawiła mi się niesympatycznie wyglądająca krosta ;)
- ma bardzo intensywny, chemiczny zapach gruszki
- ma fatalną konsystencję, rzadkiego błota ze śluzem ślimaka, co sprawia, że ześlizguje się z palców i jednocześnie je obkleja :/ dla mnie nakładanie czegoś takiego było okropne
- nie oczyszcza, co dyskwalifikuję tę maskę
- na twarzy zostaje jakiś emolient, który się nie wchłania
- na drugi dzień wyskoczył mi wykwit na czole :/ a już dawno nie miałam problemów z tą okolicą twarzy
Generalnie nie mam pomysłu co zrobić z resztą maski, chyba drugie opakowanie wyrzucę.

Używam tego produktu od: tydzień temu?
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Nie zachwyca - tylko 2,5

maseczke kupilam majac nadzieje, ze moze minimalnie zminiejszy widocznosc zmian tradzikowych. Niestety bardzo sie na niej zawiodlam, a obietnice producenta zwiodly kolejna osobe. Niestety producent obiecuje nam cuda, a maseczka nie dziala wcale, przynajmniej w moim przypadku.

+ cena
+ wydajnosc
+ zapach gruszki
+ ceikawa szata graficzna
+ dostepnosc
+ nie zapycha
+ nie pdoraznia

Niemniej jednak ma wady takie jak:

- lejaca konsystencja, maseczka scieka z twarzy i z rak przy nakladaniu
- maseczka zostawia na twarzy tlusty film, ktory ciezko usunac nawet po zmyciu
- nie matuje
- nie pomaga w walce z wypryskami
- nie zmiejsza widocznosci porow
- nie ujednolica kolorytu skory

Wiekszosc obeitnic to niestety pic na wode i zacheta do kupna ;) Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni