Wibo, Utwardzacz do paznokci

Wibo, Utwardzacz do paznokci

Pielęgnuje słabe, rozdwajające się paznokcie zięki silikonowej powłoce, która chroni płytkę paznokcia przed niebezpieczeństwami dnia codziennego. Przedłuża trwałość lakieru.
Stosować na lakier do paznokci.

Cena: 6,50zł / 7ml
/s/

Ujdzie

plusy:
+ przedłuża trwałość lakieru
+ daje fajną żelową powłoczkę
+ chroni płytkę paznokcia

minusy:
- nieco za rzadki
- długo schnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena

Jestem na nie i nie wiem czy ponownie go kupię.

Lakier sprawdził się u mnie po części. Nie gęstnieje mi w buteleczce ani trochę, może stać i stać co oceniam oczywiście na plus. Jest dobrym utwardzaczem na lakier, prosto na paznokieć to istna porażka. Przy najmniejszym drapnięciu schodzi z paznokcia jak skóra dzięki czemu przetrwa na nich max. 2 dni. Zauważyłam że dość dobrze utwardza mimo tego, że zaraz potem schodzi.
Jednak jako utwardzacz nadal nie jest taki super. Fakt, zaraz po nałożeniu na MOKRY jeszcze lakier świeci się jak tafla. Do czasu. Zauważyłam że dzień później lakier wygląda jakbym wcale go utwardzaczem nie przejechała. Nie odpryskuje ale przedłuża trwałość o około 2 dni a więc jak na utwardzacz za 6 zł nie jest to długo.

ZALETY:
- tafla na samym początku
- nie gęstnieje
- ma szeroki pędzelek
- jest rzadki dzięki czemu łatwiej nim operować

WADY:
- cena
- nie sprawdza się bezpośrednio na paznokieć
- na krótko przedłuża trwałość lakieru.

ratunek po 8w1

Sławna odżywka Eveline 8w1 totalnie zniszczyła mi paznokcie. Były kruche, rozdwajające, nie mogłam ich zachodować, odchodziły od podłoża.
Utwardzacz z Wibo kupiłam sobie jakoś przypadkiem, jako lakier nawierzchniowy. I raz, niechcący, pomyliłam go z odżywką z Celii (mają takie same opakowania). I ta dam! od 1 użycia stały się twardsze. Następne użycia - i nagle znowu mam paznokcie! Nawet po odstawieniu nic się z nimi nie dzieje. Nie łamią się tak bardzo jak miały w zwyczaju i ROSNĄ!
Używam go jako bazę pod lakier, nie nakładam na siebie kolejnych warstw. Nieznacznie przedłuża też trwałość lakieru. Jak dla mnie? TAK!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Mam mieszane uczucia

Ogólnie to produkt jest naprawdę całkiem niezły. Z tymże ja go używam jako top coat, bezpośrednio na paznokcie go nie stosowałam, więc trudno mi go pod tym względem ocenić.
Natomiast jeśli chodzi o jego działanie jako top coat to do plusów niewątpliwe zaliczę:
- cenę
- piękne nabłyszczenie paznokci
- przedłużenie trwałości lakierów (u mnie niemalże do 8 dni!)
Największym minusem jest błyskawiczne gęstnienie produktu.
Szkoda, bo ja jestem z niego całkiem zadowolona.
Nie wiem czy kupię ponownie, może kiedyś. Na razie szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Utwardza lakier a nie paznokcie

Utwardza lakier a nie paznokcie.

plusy:
tani
pieknie nabłyszcza paznokcie

minusy
nie utwardza paznokci
schodzi płatami po 2 dniach

mojq ocena pół na pół. cudów sie nie spodziwałam więc rozczarowana nie jestem.

Używam tego produktu od: 3 mies.

ok

Stosuje go najpierw na płytke paznokcia, a nastepnie na lakier jako utwardzacz i nabłyszczacz, zdarza sie ze złamie mi sie paznokiec ale na pewno rzadziej niz gdybym nic nie nakładała,mam wersje z pyłkiem diamentowym,mimo ze sprawdził sie, nie kupie go ponownie, poszukam dalej,

Używam tego produktu od: kilku tygodni

może być

Utwardzacz jest tani łatwo sie go aplikuje ładnie nablyszcza lakier wydajny.
Przedłuża jego trwałość o dwa dni nie wiecej.
Utwardza lakier nie paznokcie.
Nie zostawia smug.
Ogólnie nie jest zły ale mógłby lepiej spełniać swoje oczekiwania

Całkiem, całkiem....

Utwardzacz zamknięty jest w kwadratowej, szklanej buteleczce. Posiada wąski pędzelek. Ma on dosyć lejącą się konsystencję, dlatego należy uważać aby nie zalać sobie skórek. Używałam go jak top na kolorowy lakier. W tej właśnie wersji sprawdził się całkiem nieźle. Nabłyszcza on lakier bazowy oraz przedłuża jego trwałość o ok. 2 dni. Jeśli chodzi o właściwości wzmacniające paznokcie to sprawdził się już gorzej - moje paznokcie potrzebują lepszego wzmocnienia

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

działa - czego chcieć więcej? + edit- jednak kiepski...

nie wiem skąd takie średnie opinie- utwardzacz jest:

+ tani

+ działa!

a chyba o to drugie przede wszystkim chodzi?:)

nie wiem jakich minusów można się tutaj doszukiwać, polecam ten produkt i już

edit:

po paru tygodniach musze zmienic zdanie. pedzelek jest do niczego! cieniutki, nie da sie nim nakladac utwardzacza... oprocz tego plyn jest gesty i mam wrazenie ze sciaga lakier wiec nie mozna za dlugo babrac nim na paznokciu (co cienki pedzelek skutecznie utrudnia) no i samo dzialanie.. moze przedłuza zycie lakieru ale nie na dlugo,moze dzien dwa max dlużej... to nie dla mnie!!

Naprawdę działa!!

Szukałam dobrego utwardzacza do lakieru w rozsądnej cenie. Ten ma złe opienie i trochę się wstrzymywałam z jego kupnem, w końcu gdy był w promocji kupiłam go. i nie żałuję. Jednak nie zawsze trzeba się sugerować opiniami innych.

+ przedłuża trwałośc lakieru na paznokciach (z nim trzyma się on do 7dni)!
+ wydajny
+ tani w regularnej cenie
+ łatwodostępny

- długie schnie, ale można to zdzierżyć, po prostu przez 10min trzeba pamiętać, że mamy go na paznokciach. Jednak jestemw stanie wybaczyć te długie schnięcie, skoro tak dobrze działa:))

Używam tego produktu od: 2 tygodnii

Szału nie ma

PLUSY:
-cena
-początkowa konsystencja
MINUSY:
-nie utwardza
-szybko gęstnieje i nadaje się do kosza
-po chwili brak blasku
-nie trwały

Nie polecam tego produktu ,sprawdza się tylko i wyłącznie jako lakier bezbarwny z niższej półki

Niestety bubel

Bardzo żałuję, ale niestety utwardzacz nie sprawdził się u mnie. Daje ładny efekt mokrej tafli na paznokciach, niemal możemy się w nich odbić ;). Ale po kilku chwilach, gdy lakier jest całkowicie suchy pojawiają się bąbelki w dużych ilościach na paznokciach :(. Wygląda to źle i niestety widać już z dalekiej odległości. Po kilku dniach schodzi płatami z paznokci. Fakt- paznokcie gdy są nim pokryte to są naprawdę twarde, ciężko je złamać :). Ale efekt jaki daje jest nieestetyczny i całość nie wygląda dobrze :/. Nieco przyspiesza wysychanie lakieru na paznokciach.

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka