Wella, Pro Series, Repair Treatment (Maska do włosów suchych i zniszczonych)

Wella, Pro Series, Repair Treatment (Maska do włosów suchych i zniszczonych)

Intensywna maska Wella Pro Series Repair chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, pozostawiając je miłe w dotyku i łatwiejsze w rozczesywaniu. Jej 1 - minutowa intensywnie odżywiająca formuła nawilża włosy, pomagając chronić przed łamliwością spowodowaną przez szczotkowanie i stylizację. Intensywnie odżywiająca ochrona dla perfekcyjnego wyglądu.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetna

Uwielbiałam tą maskę a teraz ciężko mi ją znaleźć. Chętnie bym jej jeszcze użyła bo tylko ona potrafiła w jedno mycie wygładzić i zmiękczyć moje włosy!

Dopełnienie serii

Samo połączenie szamponu i odżywki z serii do włosów farbowanych było dla moich włosów zupełnie wystarczające . Powiedziałabym wręcz, że pod względem działania odżywka jest równie skuteczna jak maska (co rzadko się zdarza). Ale jeśli ktoś woli konsystencję bardziej gęstą - maska jest godna polecenia. Dociąża, sprawia że włosy są przemiłe w dotyku i lśniące. A do tego - jak pachną.. ;) ❤

najlepsza w cenie do 20 zl

wlosy gladkie, lsniace, latwo sie rozczesuja. ciezko ja znalezc. dzis kupilam ostatnia w naturze. zadna odzywka ani maska nie dala takiego super efektu

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

super, super, super!

Jestem zachwycona tym produktem. Już po pierwszym użyciu widać efekty, moje włosy zwiększyły swoją objętość, zostały wygładzone, były takie sprężyste i elastyczne, cudne w dotyku. Po myciu dobrze się rozczesywały. Po kilkukrotnym jej zastosowaniu na prawdę włosy są odżywione, zdrowsze, piękniejsze. Ponadto maska jest błyskawiczna w użyciu, wystarczy jedna minuta i już można ją zmywać, nie obciąża włosów, jest wydajna, jednym słowem same plusy.
Jedyny minus to to, że ciężko ją dostać w sklepach.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Wykorzystała: kilka próbek

mój ulubieniec

Super nawilża włosy-a zaznaczam, moje są mega suche, mega się puszą, są mega trudne. I to jedyna maska (choć ja ją stosuję po każdym umyciu,jak odżywka) która sprawia że po umyciu głowy nie wyglądam jak szop ;p
Moja siostra mi podkradła i również była zachwycona, a zaznaczam że ma włosy zupełnie od moich inne.
Cena również przystępna.

Ilość zużytych opakowań: a

taka sobie

Wygrałam ją na wizażu, właściwie to cały zestaw Wella, ale jakoś tak się złożyło, że moja recenzja została skasowana. Dałam sobie więc spokój z jej ponownym umieszczeniem, a maskę wcisnęłam w róg szafki. Wróciłam do niej po kilku miesiącach, bo była otwarta i szkoda mi było wyrzucać to coś.
Byłam uprzedzona do tego kosmetyku ze względu na zapach - dla mnie śmierdziało to coś plastikiem ciągle i ciągle, przez cały okres użytkowania.
Działanie było przyjemne, może nie jakieś spektakularne, ale podobał mi się efekt miękkich włosów. Nie plątał, nie obciążał. Była wydajna. Konsystencja była lekka, czasami jakoś tak wodnista i przeciekała przez palce.
Opakowanie - słój można wszystko wybrać paluszkiem.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

the best!

Idealna:
-łatwe rozczesywanie
-łatwe nakładanie
-włosy są sypkie i pełne blasku
-zregenerowane na całej długości
-ograniczyła nadmierne wypadanie

Idealna wraz z szamponem i odżywką

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 4 male

Słaba

Maskę kupiłam oczywiście pod wpływem zachwytów na wizażu zwłaszcza, że produkt zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu.

OPAKOWANIE
Duży, plastikowy, zakręcany słoiczek. Absolutny minus - zazwyczaj w takich opakowaniach poza nakrętką umieszcza się jeszcze sreberko zapewniające higienę i upewniające konsumenta, iż nikt przed nim w produkcie paluchów nie maczał. Tutaj tego zabezpieczenia brak.

ZAPACH
Nie utrzymuje się długo na włosach. Na pewno nie jest to zapach naturalny, ale też nieszczególnie chemiczny. Pachnie w sposób charakterystyczny dla tego typu drogeryjnych kosmetyków. Zresztą, jeśli dla kogoś walory zapachowe mają znaczenie, to w drogerii może odkręcić słoiczek. W końcu i tak nie ma kryjącego sreberka.

KONSYSTENCJA
Biała, dosyć gęsta galaretka. Na pewno nie wylewa się z rąk, ale też nie jest to rodzaj trudnego do rozprowadzenia "gluta".

DZIAŁANIE
Po takich "ochach" i "achach" na wizażu i blogach spodziewałam się chyba absolutnej rewolucji w zakresie regeneracji moich włosów zapominając już nawet, że przecież nic (a już na pewno nie kosmetyk drogeryjny) nie jest w stanie odbudować już zniszczonego włosa. Tym większy mój zawód, gdy po nałożeniu moje włosy uzyskały konsystencję elastycznej gumy. Spłukiwać faktycznie należy obficie, ale po wysuszeniu włosy nie były zregenerowane, ujarzmione i dociążone, ale zbite w niechlujne strąki. Przy nałożeniu na włosy od nasady oczywiście "oklap" całej fryzury murowany. Szybciej się wtedy też przetłuszczają.

DOSTĘPNOŚĆ
Każdy supermarket, drogeria

CENA
Ja zapłaciłam niecałe 10zł, ale w niektórych sklepach ceny sięgają nawet 15zł.

Podsumowując - moja ocena na pewno jest ostrzejsza, bo wiele się po kosmetyku spodziewałam. Przyznać jednak muszę, że nie zrobił wielkiej krzywdy moim włosom. Jest bardzo wydajny, więc podejrzewam, że nie będzie mi dane zużyć go do końca.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Przyjemna

Kupiłam spory czas temu, ale byłam z niej naprawdę zedowolona. Skusiła mnie niska cena - 10 zł w Rossku na promocji.

+dobrze nawilża
+wygladza
+ułatwia rozczesywanie
+włosy są błyszczące i miękkie w dotyku
+włosy się nie puszą
+wygodne opakowanie
+naprawdę włosy po niej ładnie wyglądają i układają
+konsystencja okej
+dość wydajna - na moje bardzo długie włosy wystarczyła na około 6-7 użyć
+cena
-jedyny minus to zapach, chemiczny strasznie... Na szczęście na włosach nie utrzymuje się zbyt długo.

Gdyby nie to, oceniłabym na 4;) Jednak pół gwiazdki odejmuję za zapach. Mimo wszystko kupię ponownie :)

Używam tego produktu od: Kilka mcy temu przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Maska jest bardzo dobra, zostawia gładkie, lśniące włosy, które się nie elektryzują. Stosowana regularnie daje bardzo dobre efekty, a dobrze spłukana nie przyspiesza przetłuszczania się włosów :)

Dobra ale nie idealna

Działa podobnie jak odżywka, włosy dobrze sie rozczesują ale po następnym myciu włosy są w stanie pierwotnym. Ładnie pachnie i ogólnie jestem zadowolona ale nie spełnia funkcji naprawczej, mimo wszystko polecam :))

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetna

Średnio co 1,5-2 miesiące utleniam włosy z brązu na platynowy blond i dlatego muszę stosować różne kosmetyki, które odpowiednio nawilżą włosy. Ta maska jest super - świetnie nawilża, zmiękcza i wygładza włosy. Teoretycznie powinno się ją stosować 1-2 razy w tygodniu, ja muszę używać jej częściej, bo zwykłe odżywki to za mało. Jest wydajna, przy moim częstym stosowaniu wystarcza spokojnie na miesiąc.
Jedyny minus – przy tak częstym stosowaniu włosy się przyzwyczajają i musze robić kilkutygodniowe przerwy.
Ogólnie polecam, bardzo fajny kosmetyk w odpowiedniej cenie.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: min. 10