Oriflame, Pure Nature, Organic Açai Berry & Pomegranate Smoothing Lip Balm (Wygładzający balsam do ust z ekstraktami z jagód acai i granatu)

Pojemność 4,5 ml

Balsam barwiący usta na czerwony kolor zawiera antyoksydanty, które pomagają chronić je przed wolnymi rodnikami. Dodatkowo sprawia, że stają się gładkie.

Cena: 10,90zł / 4,5g
/m/

Owocowy balsam

Balsam spełnia swoją rolę - nawilża (chociaż nie jakoś rewelacyjnie, raczej przeciętnie) i nadaje delikatny różowawy odcień. Poza tym ładnie pachnie (chociaż nie tak ładnie jak poprzednia wersja z orzechem laskowym i owocem kolcowoju).
Pomadka niestety jest mniejsza niż standardowe pomadki, więc na krócej wystarczy.
Mam też problemy ze sztyftem - czasami wysuwam pomadkę, ale nie mogę schować jej się z powrotem, trzeba ją docisnąć.

Fajna. :)

- pomadka bardzo dobrze nawilża i wygładza usta;

- nadaje im delikatny, różowawy, ale nienachalny kolor;

- właściwie nie nabłyszcza (dla mnie to plus);

- zapach śliczny, owocowy (wiadomo ;));

- niska cena w promocji - 5zł

Świetna

Pomadka dobrze nawilża usta, nadaje im subtelny kolor, wygładza. Cudnie pachnie. Nie daje 5 gwiazdek ponieważ zabrakło bardzo istotnego dla mnie filtru SPF.
Z tego względu używam jej tylko w domu, lub ewentualnie jako bazę pod szminkę z filtrem,

wysusza

Pomadke zamowilam, bo skusila mnie glownie cena 5,90 i to ze nadaje ustom zdrowy koloryt. Cena owszem tania, kolor tez jest w miare ładny na ustach (sprawia ze sa ciemno rozowe), ma przyjemny zapach i rzezywiscie troche wygladza usta i tu sie koncza jego plusy. Nie wiem czemu ale ta pomadka wysuszyla mi usta, nigdy wczesniej nic takiego sie nie zdarzylo, dla mnie jest to ogromny minus, ktory ja calkowicie dyskwalifikuje, poza tym owarcie pomadki jest dosc niestabilne i psuje sie czasem ten mechanizm do wysuwania pomadki. Ogolnie mowiac nie polecam, moze komus nie wysuszy ust tak jak mi.

Używam tego produktu od: ponad dwoch tygodni