Essence, Crystalliced, Liquid Highlighter (Rozświetlacz w płynie)

Essence, Crystalliced, Liquid Highlighter (Rozświetlacz w płynie)

Absolutny must have sezonu! Wystarczy tylko odrobina by nadać twarzy promienny wygląd. Dzięki małemu opakowaniu zmieści się w każdej torebce. Dostępny tylko w jednym odcieniu.

Przyjemny

Rozświetlacz płynny z edycji limitowanej.

Produkt stał się dość kultowy i pożądany z racji efektu jaki daje, czyli tzw. tafla.
Bez drobin, brokatu, po prostu efekt jakiego wszyscy pragną.

Ma wygodną pompkę, produkt nie zasycha, ogromnie wydajny (wystarczy kropeleczka).

Minusem jest współpraca z nim na przypudrowanej skórze i fakt, że jest już niedostępny.

Ja swój zdobyłam na zasadzie wymiany kosmetycznej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Nie polubiłam go

Na produkt w swoim czasie był ogromny szał, więc go kupiłam. Niestety u mnie się nie sprawdził. Zazwyczaj kładę rozświetlacz na puder matujący. Ten produkt na pudrze się ważył. Zaczęłam go używać się na podkład, a potem się pudrować, ale efekt był naprawdę słabo widoczny. Wolę tradycyjny rozświetlacz w kamieniu, z którym nie muszę się bawić

Używam tego produktu od: prawie 2 lata

Rozświetlacz udało mi się dorwać dzięki pomocy jednej z Wizażanek. I bardzo się z tego cieszę :) Wcześniej jakoś nie czułam potrzeby używania rozświetlacza (teraz też nie czuję, ale lubię go używać i myślę, że to fajnie wykańcza makijaż) ale po tym szale na Wizażu pomyślałam, że muszę go mieć :D

Rozświetlacz jest bardzo subtelny, nie ma nachalnych drobin. Daje ładny, biały, perłowy blask. Jest idealny na dzień, także do szkoły. Jest bardzo wydajny, bo nie potrzeba go dużo, ale nawet jeśli nałożymy większą ilość to też nie będzie to wyglądało źle. Trwałość jest niezła, aczkolwiek mogła by być lepsza.

Za taką cenę to naprawdę super produkt, szkoda, że nie można go już nigdzie kupić.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy, chyba

kocham gooo

rozswietlacz jest boski !! daje piekny efekt tafli o jakim marzylam!

+piekny efekt tafli, bez drobinek, bez proszu/shimmeru. poprostu bialy fluid, ktory pieknie rozswietla skore
+ nie podkresla niedoskonalosci skory twarzy, nie podkresla suchych skorek
+ wyglada slicnzie na twarzy- skora promienieje
+dobrze sie blenduje
+wygodny aplikator i resztki nie zasychaja w dziobku pompki
+ mega wydajny, jest go bardzo duzo, wystarczy malutka kropelka na dwa policzki

niestety duzo zaplacilam za niego na allegro, w niemczech widzialam go za 1,50 euro

minus pol gwaizdki ze to limitowana rzecz
nie rozumiem- essence robi genialne rozsweitlacze ale tylko do limitek. ten rozswietlacz w kamieniu w stalej ofercie nie jest taki dobry

Używam tego produktu od: odkąd pojawila sie ta limitka
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

GENIALNY, PRAWDZIWY HIT!!!!!!

Rozświetlacz jest po prostu zachwycający.

Rozumiem zachwyty i szczerze polecam.

Jedyną jego wadą (za to ogromną) jest fakt, że jest praktycznie niedostępny.

Polecam - jesli jeszcze gdzies go traficie, bierzcie. Rozświetlacz jest po prostu zachwycający.umiem zachwyty i szczerze polecam. Jedyną jego wadą (za to ogromną) jest fakt, że jest praktycznie niedostępny.

Zaryzykuję stwierdzenie, że ten fluid to najlepsza pozycja w kolekcji Crystalliced. Robi to co obiecuje i kusi mnie, żeby kupić sobie od razu zapasowy, przerażona tym, jak szybko limitowane edycje znikają.

efekt krolewny sniezki - na jasnej, ale nie bladej cerze wyglada okropnie

Naprawde dziwia mnie tak dobre oceny tego produktu, moim zdaniem jest on wyjatkowo mizerny, ale moze od poczatku...

Rozswietlacz zakupilam 2 tygodnie temu w jednej z niemieckich drogerii za cale 95 centow. Edycji tej oczywiscie od dawna nie ma w sklepach, ale sztuki przecenione to byly resztki z pozostalych kolekcji, w wiekszosci pootwierane przez klientki i kilka razy uzyte. Tak tez bylo z moim.
Gdyby nie ochy i achy na wizazu na pewno bym nawet nie spojrzala w jego kierunku, poniewaz wizualnie wydawal mi sie zbyt bialy, a przeferuje naturalne (zolte) rozswietlenie.

Opakowanie tandetne, plastikowe, ale niczego mu nie zarzucam, w koncu wydalam na niego grosze.

Zawartosc to biala substancja, ktora dobrze rozprowadza sie na skorze. Problem w tym, ze uzyta w malej ilosci tak mocno wtapia sie w skore, ze w ogole nie rozswietla. Przy ruszaniu twarza nie lapie zadnego swiatla! Faktem jest, ze zawsze bardzo boje sie przesadzic i zaczynam nakladac kosmetyk malymi kroczkami. W koncu to nie problem dolozyc wiecej. Problem pojawia sie, gdy mam na twarzy za duzo, niekiedy nie da sie tego zetrzec i trzeba zmyc caly makijaz.
Tutaj zaczynalam od wielkosci cwiartki ziarenka grochu, a wiec wyjatkowo malenko.
Ale ok...
Dokladam wiecej.
Hmmm efekt sie pojawia, ooo tak :ehem:.
Tylko jaki?
Moja jasna, ale absolutnie nie porcelanowa cera otrzymuje satynowe rozswietlenie w odcieniu bialym! Po prostu bezczelnie bialym!
Jestem bardzo ciekawa jak mozna nalozyc ten produkt i dobrze z nim wygladac, jesli nie ma sie bladej jak sciana twarzy.
Rozswietlenie produktem essence daje sztuczna, nieladna, blada poswiate. Jest to chlodny efekt, a la krolewna Sniezka. Nazwa Crystalliced idealnie tutaj pasuje. Do cieplego odcienia cery sie nie nadaje, a juz na pewno nie wtedy, gdy chcemy wygladac naturalnie i po prostu ladnie.

W wersji na wieczor pragnelam uzyskac efekt lekko zamrozonych policzkow, nalozylam lodowato chlodny roz, a szczyty kosci policzkowych chcialam widocznie rozswietlic plynnym highlighterem.
Coz... przy takiej ilosci zaczal mi sie rolowac na twarzy. Oznacza to, ze w moim przypadku produkt nie znalazl kompetnie zadnego zastosowania.
Szkoda.

Trwalosc niestety takze mizerna, nalozone biale placki na szczycie kosci policzkowych w ciagu dnia zaczely blednac i pod wieczor wygladalam juz jak czlowiek.

1* daje za niska cene i kremowa konsystencje. Zadnych plusow poza tym niestety nie dalam rady sie dopatrzyc.

odpada

Rozświetlacz daje naprawdę piękny efekt tafli. Szalenie zbliżony do rozświetlacza AMC Inglot nr 61.

Ale niestety ma jedną wielką wadę poza tym, że to limitka - zapycha. U mnie nawet po niewielkich ilościach nałożonych na twarz (skronie, kości policzkowe), pojawiały się drobne krostki.

Za to zalet ma naprawdę wiele: tani, wydajny, cudny efekt rozświetlenia, idealny dla chłodnych typów urody, długo się utrzymuje na skórze!

Mimo wszystko wolę 3 razy droższy Inglot, bo chociaż nie wyskakują mi po nim niespodzianki.

Warto jednak za nim pobiegać!!

Używam tego produktu od: używałam przez około miesiąc

Warto mieć w swojej kosmetyczce

Cudowny produkt:)
Na owe cudo natrafiłam całkiem przypadkiem, zupelnie nie wiedząc do czego służy. Na samym początku zaczełam go używac jak różu do policzków, pózniej jednak dostrzegłam ze ma wiele zastosowań i kazde sprawdza sie znakomicie. Używam w okolicach oczu aby wydobyć ich blask, czasem wklepuje delikatnie w twarz aby była bardziej promienna, smaruje dekold. Mimo ciągłego stosowania ubyła go bardzo mała ilość, a do tego ta niska cena. Gorąco polecam zakup!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

zależy dla kogo

A więc tak- z trudem upolowałam ten rozświetlacz na allegro...
jest na prawdę godny polecenia...ale nie dla wszystkich..
drobinki są świetnie zmielone, efekt tafli murowany..
ale..wchodzi w krostki i zmarszczki, wymieszany z podkładem wygląda źle.
Nie da się go dobrze nałożyć przy sztucznym świetle, konsystencja kremowa źle nałożona zostawia plamy. .lepszą dla mnie wersją są pudry.
KOlor przeznaczony dla blondynek i bladoliców:)
do mojej ciemnej karnacji w ogóle nie pasował.
Fajne opakowanie, niska cena.
Bardzo dobry kosmetyk dla wybranych cer.

Ilość zużytych opakowań: pół

Tak dobry jak głosi jego sława

Udało mi się wejść w posiadanie tego rozświetlacza po długich staraniach i poszukiwaniach i to wtedy, kiedy peany na jego cześć na blogach i YT rozbrzmiewały już od dobrych pary tygodni. Byłam bardzo ciekawa czy będzie tak dobry jak o nim mówią - wcześniej z podobnych produktów Essence miałam rozświetlacz w kamieniu z limitowanki Blossoms, który miał dawać efekt Meteorytów a niczym mnie nie zachwycił.
W przypadku Crystaliced rzecz ma się na szczęście odwrotnie - jest doskonały, faktycznie daje efekt tafli, moim zdaniem jak najbardziej może konkurować z wysokopółkowymi rozświetlaczami takich marek jak MUFE czy Smashbox. Daje cudowny efekt glow, lepszy nawet, niż mój dotychczasowy faworyt w tej kategorii - High Beam z Benefita. Nie ma żadnych drobinek, jest tylko chłodna, perłowa poświata, efekt iście fantastycznej świetlistej cery.
Wydajny, do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy maleńka kapeczka. Chyba najlepszy produkt Essence z jakim miałam do czynienia osobiście, naprawdę wyśmienity.
Przy tym wszystkim dobrym co o nim napisałam na ironię zakrawa fakt, że mimo to rozważam jego oddanie - a to dlatego, że odkąd używam wyłącznie mineralnych produktów do makijażu, tego typu akcesorium nie jest mi potrzebne i tak naprawdę kierowała mną chęć posiadania zachwalanego cudeńka, niż chęć jego używania. Ale osobom nie mającym mineralnego skrzywienia gorąco polecam, nie będziecie rozczarowane i warto za nim trochę pogonić.

Używam tego produktu od: od miesiąca testuję

Ilość całych opakowań: jedno ledwo rozpoczęte

Efekt rozświetlającej tafli gwarantowany!

Limitowanka essence crystalliced była jedną z tych, którą oczekiwałam z dużą niecierpliwością ze względu na rozświetlacz w płynie :) I w końcu się doczekałam - byłam pierwszą osobą, która kupiła coś z tej serii w mojej Naturze ;) Dodatkowo nabyłam go w niższej cenie niż ta, która widniała na standzie.

Kosmetyk ma lekką konsystencję. Bez problemu rozprowadza się na skórze - nakładam go palcami. Próbowałam odpowiednim pędzlem, ale efekt trochę mniej mi się podobał. Rozświetlacz daje na skórze piękną srebrzystą taflę, bez drobinek czy nachalnego brokatu. Nie podkreśla zmarszczek, porów. Jest trwały. Nie podrażnia i nie zapycha skóry.

Opakowanie jest estetyczne, widać przez nie stan zużycia. Pompka pozwala na higieniczną aplikację. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że jedno wyciśnięcie pompki dozuje zbyt dużą ilość rozświetlacza, ale i na to znalazłam sposób - wyciskam tylko 1/2 pompki i taka ilość zupełnie wystarcza mi do wykonania makijażu.

Szkoda, że produkt ten pochodzi z edycji limitowanej - z chęcią widziałabym go w stałym asortymencie essence.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 15 ml

Cudo!

Długo szukałam czegoś, co zastąpi mi AOH, idealnie pasujący do mnie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przybyło mi kilka rozświetlaczy, ale tylko tego używam w zasadzie praktycznie codziennie. Jest to dla mnie produkt bez wad, czuję wielki żal, że to edycja limitowana.

*nie do zdarcia!!!!!!
*wygodny w użyciu
*naturalny glow
*świetna forma i konsystencja, idealna i do pędzla i palców
*śliczny błysk
*nie uczulił mnie, nie szkodzi mojej mieszanej cerze
*cena - kosztował mnie niecałe 9zł

Jedynym minusem jest to, że to produkt limitowany - co nie zmienia faktu, że to chyba najlepszy produkt do twarzy Essence.

Rozświetlacz idealny!

Używam tego produktu od: od 29 grudnia :D