Ingrid Cosmetics, Matt High Definition, Matt Make-Up Foundation (Podkład matujący)

Ingrid Matt High Definition marki Verona to lekki, matujący fluid, maskujący niedoskonałości skóry. Stworzony z myślą o osobach chcących utrzymać świeży wygląd cery przez cały dzień.
Idealnie dobrana kompozycja składników aktywnych oparta na bazie ekstraktów z zielonej herbaty i alantoiny działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, chroni przed wolnymi rodnikami, dodatkowo przyśpieszając regenerację skóry. Podkład Ingrid Matt High Definition Verona idealnie dostosowuje się do skóry oraz zapewnia świeży i zdrowy wygląd przez długi czas. Zalecany do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do wyprysków.

Koszmar....

Podkład mam w odcieniu porcelanowym. Produkt zaraz po nałożeniu na twarz staje się pomarańczowy. Ciężko go rozprowadzić, gdyż tworzy plamy. Produkt jest dość ciężki i ma dość mocne krycie.

najgorszy jaki miałam

Okropny! Najgorszy podkład jaki miałam.
Strasznie się utlenia i ciemnieje zaraz po nałożeniu, tworzy brzydko wyglądające plamy.
Podkreśla suche skórki.
Dziwnie pachnie, jak chińskie kosmetyki.
Nie był drogi, ale pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie polecam!
Plusów nie widzę, jedynie konsystencja, jest gęsty i dobrze się rozprowadza

Od biedy może być.

Zakupiłam zachęcona opiniami. Podkład taki sobie. Jest tani. W miarę długo trzyma się na twarzy,jednak podczas ścierania tworzy plamy. Ma bardzo ładne opakowanie, które przyciąga uwagę.

Do wad na pewno zaliczę to,ze cieżko się go rozprowadza, jest taki jakis gęsty. Kolejna wadą jest to,że podkład ciemnieje na twarzy. Już podczas rozprowadzania to widać! Po prostu chyba się utlenia. U mnie podkreślił suche skórki. W ogóle nie nawilżał.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

bardzo przyzwoity

Ten podkład kupiłam z polecenia koleżanki, która była nim zachwycona.

plusy:
-matowienie - do zdecydowanie kosmetyk matujący, może i jest potrzebny puder (jak w każdym), ale tuż po nałożeniu nie mamy efektu błysku, co przy mojej cerze jest bardzo dobre
-ton - pomimo że podkład (mam najjaśniejszy kolor) wydaje się być dziwny po wyciśnięciu, to rozsmarowany wygląda naturalnie i korzystnie
-naturalny wygląd
-średnie krycie
-cena - 10zł!

+/-
-trwałość - ani długa, ani krótka. może się ścierać
-mat (łącznie z pudrem ryżowym paese) trzyma się ok. 2-3 godzin, czyli nie jest źle (przy mojej mieszanej, mocno przetłuszczającej się cerze). potem używam bibułek i jest lepiej, chociaż krycie się zmniejsza

minusy:
-wydajność - pojemność standardowa, ale przy swojej tępej konsystencji starcza na bardzo mało (nawet do 2-3 tygodni, miesiąca - potwierdza koleżanka, u mnie może starczy na dłużej)
-najjaśniejszy kolor jest dosyć ciemny, dla osób z bardzo jasną skórą się nie nada
-dostępność
-konsystencja

Pomimo kilku wad jest to podkład warty uwagi, tani i o ciekawym kolorze. Być może kiedyś go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Najlepszy do tej pory.

Świetnie kryje.

Dobrze się rozprowadza.

Nie wysusza!!!

Cena ok 10 zł.

Dość szybko się skończył jak na takie opakowanie.

Mała gama kolorystyczna, najjaśniejszy jest za ciemny, dlaczego jest to problem każdego polskiego podkładu?

Nie poleciłabym go osobom z tłustą cerą, gdyż napewno jakoś super nie matuje, ja mam cere suchą i go uwielbiam ale i tak go utrwalam pudrem.

Napewno kupię go ponownie, uwielbiam podkłady Ingrid!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Słaby

Kupiłam go bo nie miałam funduszy na lepszy,droższy.Poszłam do sklepu i poprosiłam Panią o jakiś fluid matujący dla tłustej cery.Pani poleciła mi ten puder... Plusem jest tylko jego cena(koło 10 zł).
Mam kolor naturalny ale dla mnie jest za ciemny :/ tworzy efekt maski,podkreśla niedoskonałości i suche skórki,słabo matuje po około 2 godzinach od nałożenia skóra się świeci,zapycha pory(mam dużo zaskórników i grudek na policzkach,czole i brodzie),ma dziwną konsystencję ciężko równomiernie rozsmarować.Naszczęście kończę go już i więcej go nie kupię

Totalna pomyłka..

Po stosowaniu podkładu Ingrid z pompką myślałam, że ich nowe produkty będa stopniowo lepsze... ale grubo sie pomyliłam
Po 1 nie umiem?! go rozsmarować jest ciężki do rozprowadzenia
Po 2 kolor bezowy wygląda na mojej twarzy jak pomarańcza
nie nie nie... zalega w szafce

Używam tego produktu od: kilku dni

Jak narazie mój KWC

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj. I nie żałuję. Jak dla mnie jest świetny!
- Kolor porcelanowy jest dla mnie idealny, a raczej będzie bliżej jesieni gdy zejdzie letnia opalenizna. Teraz przyprószam go troszeczkę ciemniejszym pudrem i jest ok. I ogólnie ocienie chyba nie są złe.
- Konsystencja moim zdaniem w sam raz; bardzo ładnie rozsmarowywuje się na każdym kremie.
- Nie trzeba go dużo na pokrycie całej twarzy- czyli jest wydajny.
- Krycie ma bardzo dobre, u mnie widać to dopiero po 10-15 minutach od nałożenie, gdy podkład wtopi sie w skórę; potrzebuję jedynie dodatkowej \\\'kropelki\\\' pod oczy i na zawsze czerwony nos :P
- Skóra jest matowa i miła w dotyku, nie brudzi ubrań.
- Mam go już ponad miesiąc ale dopiero dzisiaj miałam okazję sprawdzić jego trwałość. Wcześniej nakładałam go tylko na kilkugodzinne wyjścia; dzisiaj mam go na twarzy ponad 12 godzin i jeszcze widzę w lusterku, że jest na swoim miejscu. Może już nie w takim stanie jak rano (w ciągu dnia przebywałam sporo na słońcu, twarz mi się "spociła" i potem "wyschła" nie wycierana żadną chusteczką) ale w zaskakująco dobrym. Pod tym względem pobił moje wszystkie poprzednie podkłady.
- Matuje, na kilka godzin, później delikatne przetarcie chusteczką, odrobina pudru i do wieczora jest ok ;]
- Mnie nie zapchał, nie uczulił, nic mi nie wyskoczyło na twarzy ,co zdarzało mi się zawsze w przypadku nowego podkładu.
- No i dużym plusem jest też cena, ja zapłaciłam na allegro 13zł z przesyłką.

Podsumowując- gorąco polecam!
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie zachwyca

zachęciły mnie opinie... niestety rozczarowałam się. Podkład wygląda na twarzy sztucznie, nie matowi, buzia się dość mocno błyszczy. Mam najciemniejszy kolor a jest bardzo jaśniutki, musze go mieszać z innym ciemniejszym.
Wydaje mi się że całkiem dobrze kryje.

Nie podszedł mi...

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami postanowiłam poszukać go na mieście . Myślałam, że już nigdzie go nie dostanę ,a tu przez przypadek weszłam do sklepu za 4 złote i go zakupiłam.
Przyszłam do domu i bardzo ale to bardzo się rozczarowałam ...

Gdy go nałożyłam na twarz i chciałam namalować kreski na oczach , to później nie miałam podkładu w miejscach gdzie dotykałam oko... byłam w szoku ponieważ nic takiego nigdy nie miało miejsca z innymi podkładami.
Nie rozprowadzał się za fajnie,zbyt gęsty,robił plamy.. Nigdy do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: Tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 , niepełne opakowanie.

Taki sobie

Nie jestem zbytnio z niego zadowolona. Mam tłustą cerę i zdarzają mi sie róźne niespodzianki... ale konkretnie
PLUSY:
- cena
- fajna konsystencja
-miły zapach
- dobre odcienie

MINUSY:
- nie matuje
- krótko sie utrzymuje na twarzy
- kryje tak sobie

Pewnie o wiele lepiej się sprawdzi na kimś o innym typie cery, a ja szukam dalej mojego ideału:)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

SUPER! ;)

Bardzo dobry podkład ;) Fajnie stapia się ze skórą i bardzo dobrze kryje;) Jedyne co mi przeszkadza to to, że jest trochę tępy, ale to da się przeżyć ;) Bardzo serdecznie polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże