Rimmel, Gel Eyeliner (Tusz do kresek w żelu)

Rimmel, Gel Eyeliner (Tusz do kresek w żelu)

Tusz do kresek w formule żelu z intensywnie napigmentowanym kolorem. Nakłada się łatwo za pomocą wbudowanego pędzelka, który pozwala uzyskać delikatną lub wyraźną kreskę. Dzięki wodoodpornej formule pozostaje na miejscu przez cały dzień - nie ściera się ani nie rozmazuje.

Cena: ok. 30zł / 2g
/m/

nie polecam

Tusz nie jest wodoodporny, rozmazuje i wykrusza sie po 4 godzinach naoczach, nieładnietowygląda, nakłada się go wygodnie pierwszy efekt jest WOW, ale końcowy już niekoniecznie.
Tusz starcza na długo, wygodna aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Beznadziejny

Oceniam kolor 002 brown.
Kupiłam ten produkt w rossmannie w "cenie na do widzenia" za oszałamiające 8-10zł. Kolor piękny.I na tym koniec plusów. Odbija się od razu na powiece, zostawia brzydkie plamy. Jest nietrwały kompletnie w normalnych warunkach,nie mowiąc już o wodoodporności.Produkt wędruje do kosza..

Używam tego produktu od: użyty kilka razy na próbę, od razu zmyty

Nie polecam

Kupiłam produkt na promocji w Rossmannie. Od razu wypróbowałam go i byłam zachwycona łatwością aplikacji, łatwością uzyskania idealnej kreski, głębią koloru. W tym producent nie zawiódł. Niestety po pewnym czasie (1-2 h) piękna kreska zamieniła się w wielką plamę na górnej powiece. Nie pomogły żadne sposoby, żeby ją utrwalić na cały dzień, jedynie wydłużyły czas pozostania w odpowiednim stanie do 3-4h. Nie polecam jeżeli komuś zależy na trwałości makijażu.

Plusy:
+Łatwość aplikacji
+Łatwość uzyskania idealnej kreski
+Nie wymaga posiadania osobnego pędzelka
+Piękny, głęboki kolor

Minusy:
-Trwałość

Jeden minus, ale bardziej decydujący niż plusy.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Najlepszy !

Kupując go liczyłam na to, że moje spojrzenie będzie bardziej głębokie za sprawą wyrazistych kresek i... nie pomyliłam sie :) eyeliner bardzo dobry, jednak ten pędzelek... ja nakładałam go pędzelkiem z firmy Maestro i ten duet spisywał się idealnie ;)

Jego wydajność wręcz powalająca ! przy codziennym stosowaniu starczył mi aż na 1,5 roku ! ;)

Na pewno jeszcze do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: przez 1,5 roku

Całkiem fajny

Używam tego eyelinera już dłuuuugo i wciąż nie ma końca. Łatwo nim namalować kreskę i jest ona w ładnym, intensywnym kolorze.
Pod koniec dnia, jednak odbija sie na powiece i traci na tej intensywności.
Mimo to jestem z niego zadowolona, bo jak na moje porzeby w zupełności wystarcza.

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Nieidealny

Eyeliner jest dość intensywny, łatwo namalować nim kreskę, jest naprawdę wydajny! Jednak to, że jest wodoodporny jest kłamstwem, przy mżawce nie spłynie, ale jak pada deszcz, to owszem, nie wspominając o bardziej ekstremalnych warunkach, jak np. wskoczenie do wody. Ogólnie łatwo się ściera, co jest minusem, a jego trwałość jest niezła, bo utrzymuje się w okresie mniejszym niż 3 miesiące od otworzenia jakieś 7-8 h na powiece.

Nie!

Miałam ogromną nadzieję, że to będzie idealny eyeliner. Niestety myliłam się. Któregoś dnia kupiłam go na promocji w Rossmannie za ok. 14 zł. Uradowana swoim łupem czym prędzej wróciłam do domu by jak najszybciej móc go wypróbować. Już od początku wiedziałam że pędzelek jest do niczego. Nie da się zrobić nim idealnej kreski. Tak więc do aplikacji użyłam swojego. Początkowo było nawet ok. Konstystencja dobra, łatwo się go nakładało. Myślałam, że to strzał w 10! No niestety... po ok. Godzinie przechodząc koło lustra dostrzegłam ogromne plamy na powiekach w miejscu moich kresek... cały produkt odcisnął się tuż pod linią brwi... na górnej powiece zostały śladowe ilości... nie wiem gdzie ta wodoodporność, którą obiecywał nam producent... nie była to jedyna próba użycia tego bubla. Niestety inne kończyły się jeszcze gorzej.
Wady:
- brak jakiekolwiek trwałości
- zdecydowanie nie jest wodoodporny
- pędzelek nie nadaje się do niczego
- lubi "wędrować" po powiece

Zalety: BRAK

Używam tego produktu od: rok

Rozczarowanie

Bardzo się zawiodłam.. Producent zapewniał, że tusz jest wodoodporny. Niestety... Kreski po nałożeniu rozmazują się już po 3-4 godzinach. Ja oczywiście staram się jakoś temu zapobiec i nakładam cień do powiek o jasnym kolorze, aby kreski się nie odbijały.
Jedynym plusem jest wydajność oraz łatwość malowania ładnych kresek ;)

Używam tego produktu od: 1 roku

mnie nie zawiódł

Nie potrafię zrobić idealnej kreski a ten tusz działa cuda ;) dzięki niemu mogę zrobić prostą ciemną kreske ;) faktem jest, że odbija się na górnej powiece, ale w połączeniu z bazą do cieni (essence) nie mam tego problemu ;) niestety co jakis czas musz czyścić pędzelek , który się skleja- poza tym nie widzę innych minusów. Mam go juz pół roku a w pojemniku połowę zawartości przy czym bez kresek nie wyjde z domu ;) dla mnie na ogromny plus ;)

Używam tego produktu od: 6 mscy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słabiutko :(

Kupiłam zachęcona promocją i marką, bez czytania opinii.

Plusy:
- ładny głęboki kolor
- fajne rozwiązanie opakowania
- pędzelek którym można na rysować ładną kreskę
- z pewnością wydajny

Minusy:
- u mnie niestety rozmazuje się, odbija na górnej powiece (słabo zasycha)
- drogi

i te minusy niestety zabijają wszystkie plusy, stawiam na trwały i estetyczny makijaż, a ten eye liner u mnie się nie sprawdza :( Próbowałam łączyć go z innym eye linerem, który szybko mi blakł, ale efekt również nie był szałowy.

Używam tego produktu od: używałam ok 1-2 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Zdecydowane nie

Dostałam go na wigilię od siostry i bardzo się zawiodłam. Przy pierwszym użyciu powiedzmy, że byłam zadowolona- pigmentacja super, łatwo się aplikował . Jednak przy kolejnych użyciach co raz bardziej mnie do siebie zniechęcał . Pędzelek "roztapirzył" się i narysowanie prostej, ślicznej kreski było niemożliwe, jeżeli nie miałabym własnego pędzla. Po około godzinie od aplikacji, wszyściutko zostawało pod łukiem brwiowym tworząc mi drugą parę brwi- za taki efekt to ja dziękuję .

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słabo.

Kupiłam zaciekawiona sposobem aplikowania eyelinera. I faktycznie- używało mi się go lepiej, niżeli za pomocą standardowych w "pisaczkach". Szybko zasycha, ma kolor głębokiej czerni, niestety u mnie po dłuższym czasie odbijał się na powiekach. Po około 5h musiałam go poprawiać. Za to odejmuję gwiazdkę. No i kolejny minus, który mnie zniechęcił do kupowania tegoż produktu, to fakt, że im mniej go miałam w słoiczku, tym bardziej robił się gumowy i ciężki do zaaplikowania, aż w końcu całkowicie zasechł, uniemożliwiając mi używanie go.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Roku