Ziaja, Bio Olejki, Masło do skóry wrażliwej, mało elastycznej z olejkiem z pestek winogron

Zapewnia skórze prawidłową lipo - regenerację. Aktywnie nawilża skórę oraz skutecznie zapobiega nadmiernej utracie wody. Pozostawia skórę gładką i aksamitną w dotyku. Ma przyjemny, delikatny zapach.

Najlepszy na zimę

Jeśli chodzi mi o zimę to jak dla mnie jest niezastąpiony.

Plusy:
+ b.dobrze nawilża
+ chroni przed mrozem
+ dobrze się wchłania
+ po posmarowaniu się można spokojnie wyjść na dwór i nie świecę się jak ( za przeproszeniem) psu wiadomo co ;)
+ cena
+ dostępność
+ ładny, delikatny zapach
+ wydajność
+ nie podrażnia skóry

Minusy:
nie zauważyłam

Mój bohater :)

Wróciłam z wakacji w stanie alarmowym. Mimo filtrów pięćdziesiątek, parasoli z ochronną wartwą anty-UV i skradania się od cienia do cienia i maźdania mazidłami posłonecznymi, moja skóra zrobiła się mocno brązowa (ok, może być), napięta, ściągnięta i swędząca. Cud, że nie schodzi.
Co by tu jej? Olej kokosowy działa doraźnie, arganowy tak samo, mazidła pantenolowo-alantoinowe starają się dzielnie, podobnie jak masła Elfy i Body Shopu, ale bez szczególnych efektów. I need a hero!

Superbohater siedział na półce w Hali Marymonckiej, wyglądał skromnie, kosztował niewiele i ogólnie zadka nie urywał. Kupiłam przez wzgląd na sensowny skład i dlatego, że byłam bliska zrobienia sobie dermabrazji w łydki. W pracy. Własnymi paznokciami.

Nałożyłam. Skóra zachowała się jak głodny odkurzacz i wessała masło w ekspresowym tempie. I stał się cud. Przestało swędzieć, przestało ściągać, przestało przypominać suchy beton.
Miałam przez całą następną dobę gładką, mile nawilżoną i nakarmioną skórę, nawet po wykąpaniu się wieczorem.

Masełko ma chyba w składzie jakiś składnik uzupełniający pokancerowany upałem i słońcem naskórek, bo jego działanie wykracza poza doraźne nawilżenie lub stworzenie warstwy osłaniającej. Nie zamierzam wybrzydzać na słabą wydajność, bo przy tak dogłębnym działaniu trudno się dziwić, że wchłania się szybko i w dość dużych ilościach. Po prostu uzupełnia to, czego skóra potrzebuje.

Pół gwiazdki brakujące do całkowitego KWC to zapach. No owszem, miły. Nieprzeszkadzający. Nienatrętny. Ale widać mój superbohater musi jeszcze popracować nad wizerunkiem. :D

Używam tego produktu od: półtora tygodnia

ok

Nawilża, natłuszcza. Dobrze się wchłania. Łatwo rozprowadza. Ma gęstą, kremową konsystencję.
Przyjemnie pachnie.
Wydajny - opakowanie starcza na 3-4 tygodnie. Czego chcieć więcej?

Całkiem ok

Produkt ten oceniam jako średni. Dodaję pół gwiazdki za przepiękny zapach, który niestety utrzymuje się na skórze niedługo, dostarczając nam przyjemnych wrażeń jedynie przy nakładaniu go na skórę.

Poziom nawilżenia jest taki sobie - bardziej na lato, niż na zimę.
+/- bardzo szybko się wchłania i znika (dosłownie :D) - muszę nakładać 2 warstwy żeby nawilżenie było przyzwoite, co idzie za tym - produkt jest niewydajny.

Myslę, że warto spróbować, ale nie należy oczekiwać spektakularnych efektów na skórze :) Uelastycznienie? Zdecydowanie nie.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 5/6 opakowania poszłoo :)

Dobre

Bardzo ładnie pachnące, treściwe, dobrze nawilżające.
Łatwo wydobyć s pudełka, szybko się wchłania, moja niezbyt wymagająca skóra jest nawilżona przez cały dzień po porannym nałożeniu. Dużo zalet, w każdym razie na zimę się nadaje.
Kupiłam w aptece, bo jakoś w Rossmannie nie mogłam go znaleźć.
Nie wiem czy rzeczywiście działa uelastyczniająco, bo na razie nie mam tego problemu i nie mam jak porównać.
Niestety bardzo szybko się zużywa, po trzech tygodniach puste pudełko.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Ujdzie

Bardzo lubię pielegnację ciała z ziaji, wiec postanowiłam wypróbowac.

Ot masło fajnie nawilża, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, skóra po nim jest nawilżona, nie wiem czy jędrniejsza bo za krótko używałam.

Ja jednak nie lubię takich opakowań, wolę z pompka- dlatego wybieram zazwyczaj mleczkaz ziaji.
Oprócz tego bardzo mało wydajne- żuzyłam w ponad tydzień.
Podsumowując- ujdzie w tłoku, ze wzg na wydajność myślę ze gra nie jest warta świeczki:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam pół roku temu chyba kupiłam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie chyba 200 ml