Gillette, Venus, ProSkin Sensitive, Golarka dla kobiet

Gillette, Venus, ProSkin Sensitive, Golarka dla kobiet

Venus ProSkin Sensitive to maszynka zapewniająca idealną równowagę między ochroną wrażliwej skóry a dokładnym goleniem bez podrażnień. Maszynka systemowa z wymiennym wkładem została wyposażona w pięć ostrzy, perfekcyjnie dopasowujących się do konturów kobiecego ciała. Dodatkowo maszynkę wyposażono w mięciutką obwódkę ochronną wzbogaconą o składniki nawilżające, umożliwiające maszynce łatwy poślizg, bez ryzyka zacięcia lub zaczerwienienia.
Zalety:
- pięć ustawionych blisko siebie i delikatnie sprężynujących ostrzy, zapewnia dokładne golenie bez ryzyka podrażnień,
- uchwyt ShowerPod z przyssawkami do wygodnego przechowywania maszynki i nożyków,
- wzbogacona w składniki nawilżające obwódka ochronna zapewnia łatwy poślizg maszynki po skórze,
- pasek nawilżający wzbogacony zawartością składników nawilżających, aby umożliwić gładkie golenie,
- ciekawy błękitno - morski kolor maszynki,
- wygodna w użyciu rączka Soft Grip umożliwia precyzyjne ruchy nawet na mokrej powierzchni.
W komplecie znajduje się maszynka, jeden wkład i zawieszka.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Idealna.

Jest to pierwsza maszynka tego rodzaju, którą kupiłam jakieś 4 lata temu i do tej pory ją stosuję, chociaż nie zawsze jest to wkład ProSkin tylko np. Embrace.
Zalety:
+ maszynka jest wygodna w użyciu, idealnie dopasowuje się do dłoni i nie wyślizguje się z rąk
+ ma 5 ostrzy
+ przy jej stosowaniu zacięcie się zdarza się sporadycznie (raczej wtedy kiedy trzeba już wymienić wkład)
+ nie podrażnia skóry
+ daje efekt idealnie gładkiego ciała już za jednym pociągnięciem
+ jeden wkład wystarcza na bardzo długo
+ możliwość wymiany wkładu
+ dodatek umożliwiający zawieszenie maszynki pod prysznicem
+ maszynka jest trwała
Maszynka jest warta swojej ceny :).

najlepsza jaką miałam!

Zacznę od tego, że mam bardzo wrażliwą skórę. Każde golenie kończyło się u mnie szczypaniem, swędzeniem a nawet bólem skóry... przez bitą godzinę siedziałam i drapałam się obsesyjnie po łydkach - trauma... :(
Próbowałam wszystkiego; depilatora (moj próg bólu niestety nie pozwolił mi na stosowanie tej metody), wosku u kosmetyczki (tu było już lepiej, bo szybciej, jednak podrażnienia dalej były straszne), kremów do chemicznej depilacji typu Veet ( podrażnienia były jeszcze gorsze niż przy zwykłej maszynce pomimo stosowania kremu w wersji sensitive) no i oczywiście maszynek- wypróbowałam większość na rynku, wszystkie z podobnym skutkiem.
Wszystko się skończyło gdy zakupiłam tą maszynkę gdy skończyły mi się wkłady do klasycznej Venus a rączka też już była zurzyta. Jestem zachwycona! wszystkie podrażnienia, swędzenia i ból odeszły w niepamięć! :-) tyle lat straciłam niewiedząc o jej istnieniu... nie używam pianki do golenia bo też mnie podrażnia, za to stosuję balsam do golenia z AA. Golenie to dla mnie teraz czysta przyjemność! :-) polecam spróbować każdemu, kto ma podobny problem, bo ja się w końcu uwolniłam od koszmaru :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Nie podrażnia

Maszynka nie podrażnia skóry, ale chyba dlatego, że używam ją z żelem Satin Care, który również łagodzi podrażnienia. Razem działają rewelacyjnie. Ostatnio jednak używałam maszynki z małą ilością żelu to czułam małe podrażnienia. Maszynka jest dość droga. Zobaczę na ile my wystarczy jeśli wystarczy mi na dość długo będę kupować ją nadal. Kiedy używałam innych maszynek i spociły mi się nogi w upalne dni np podczas jazdy samochodem wszystko mnie kuło i piekło. Używając tej maszynki nie ma takiego problemu :) Jest to najlepsza maszynka jaką miałam do tej pory

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Maszynka doskonała.

Do tej pory byłam fanką klasycznej, 3-ostrzowej maszynki Gillette Venus, jednak ta przebija ją o głowę. A oto dlaczego:
+ pasek nawilżający znajduje się dookoła ostrzy (z każdej ich strony), zapewniając świetny poślizg przy goleniu i brak podrażnień
+ jeden wkład, nawet przy regularnym goleniu, wystarcza na bardzo długo
+ dzięki wygodnej i poręcznej rączce maszynka nie wyślizguje się z mokrych dłoni
+ ruchoma główka ma bardzo duży zakres ruchu i świetnie dopasowuje się do kształtu golonej powierzchni
+ dzięki obecności aż 5 ostrzy wystarczy tylko raz przejechać maszynką pod skórze i już uzyskujemy optymalny efekt golenia

Maszynka jest fenomenalna i uważam, że cena wcale nie jest zbyt wysoka jak na tak dobry i ekonomiczny produkt. Na stałe zagościła w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 8 wymiennych ostrzy

Super!!

Golarka spełnia swoje zadanie,
Plusy
goli porządnie i szybko,
skóra gładka bez "kropek"
fajny zaczep na ściane, półkę

Polecam wszystkim kobietkom

Używam tego produktu od: 4miesięcy

maszynka idealna

chyba najlepsza z całej gamy Gillette. jest wygodna w użyciu, trwała, rzeczywiście nawilża.

różnicę widać już po pierwszej depilacji - skóra jest super gładka, maszynka nie omija nawet jednego włoska, dobrze leży w dłoni, nie da się nią zaciąć. nie ma problemu z uczuciem nieprzyjemnie napiętej czy naciągniętej skóry. 5 ostrzy gwarantuje sprawną i dokładną depilację.

polecam - mam skórę skłonną do podrażnień, z tendencją do wysuszania się, po depilacji tą maszynką nic takiego nie ma miejsca.

Używam tego produktu od: 6ciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4-5 ostrzy

NICE

PLUSY
+ delikatna
+ estetyczny wygląd
+ dokładna
+ nie podrażnia skóry
+ nie zużywa się szybko
+ 5 ostrzy(!)
+ ruchoma i anatomiczna główka
+ wymienne wkłady
+ ergonomiczna rączka
+ pudełko na maszynkę z możliwością zaczepu pod prysznicem

MINUSY
- cena (niestety są wkłady są dość drogie:()

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jedna z moich ulubionych ale zdecydowanie za droga

Kupiłam cały zapas w przypływie gotówki i wspominam bardzo dobrze użytkowanie tej golarki. Nawilżające paski wspaniale współgrają ze skórą podczas depilacji. Zero podrażnień, zero zadrapań. Szybkie i bezproblemowe golenie nawet strefy bikini. Jedyną wadą tej golarki jest jej cena. Moim zdaniem za wysoka. Ale nie ukrywam, że chętnie jeszcze do niej wrócę.
Polecam do wypróbowania. Dostępna w każdym rossmanie i superpharm.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacja dla wrażliwej skóry wymagającej codziennego golenia

Od kilku lat używałam ostrzy Venus Divine (z których zresztą byłam bardzo zadowolona), ale zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek, postanowiłam na wakacje zafundować sobie Venus Proskin Sensitive.

Ostrza są rewelacyjne - nie podrażniają skóry, nie powodują zacięć, nie "ciągną" włosków podczas golenia, ale co absolutnie najważniejsze - nogi po goleniu wyglądają naprawdę świetnie. W przypadku wszystkich innych ostrzy po goleniu widoczne były kropeczki (przy mocnych, czarnych włosach niestety to norma) - po zastosowaniu ostrzy Sensitive skóra wygląda o niebo lepiej.
Dodam, że muszę niestety golić nogi codziennie, bo włosy bardzo szybko odrastają, a wiadomo, że przy codziennym goleniu skóra już po kilku dniach wygląda strasznie - jest zaczerwieniona i zwyczajnie boli, mimo zastosowania nawilżającego i łagodzącego balsamu. W przypadku tych ostrzy naprawdę nie ma żadnych podrażnień.
Dzięki szerokim paskom żelu nawilżającego, nie trzeba stosować pianki do golenia, ale ja jednak stosuję i muszę przyznać, że w takiej konfiguracji efekty są najlepsze.

Podsumowując -jestem zachwycona i nawet wysoka cena (jest to jedynym MINUS tych ostrzy) nie zniechęci mnie do kolejnego zakupu. Zapasowe ostrza najlepiej kupować przez Internet - można trochę oszczędzić, chociaż oryginalne nożyki nawet na allegro nie schodzą poniżej 10-11 zł za sztukę. Jeśli znajdziecie w niższych cenach, prawdopodobnie będą to podróbki (niestety, można się mocno "naciąć", a jakość podrobionych ostrzy jest skrajnie niska w stosunku do oryginału).

Świetny produkt!

Chociaż staram się nie kupować produktów P&G ze względu na testowanie na zwierzętach, no to niestety z niejakim żalem muszę przyznać, że maszynka jest świetna i mimo szukania zamienników maszynek spoza serii Venus, to wydaje się być ona najlepsza na rynku.

Świetnie goli, nawet ze zwykłym żelem pod prysznic. Zero podrażnień, zero zacięć i strupków. Goli bardzo dokładnie tuż przy samej skórze. Po użyciu innych maszynek miałam nogi pociachane wzdłuż i wszerz. Maszynka nie rdzewieje i można używać jej dłuuuugo. Ma też śliczny kolor - jasnozielony.

Mogłaby być ciut tańsza.

Ilość zużytych opakowań: 2 żyletki i maszynka

Wolę drugą wersję !

Używałam jednorazówki Venus MoistureRich i byłam zachwycona. Niestety maszynki z wymiennymi wkładami tej serii nie mogłam znaleść w najbliższych sklepach, więc zdecydowałam sie kupić tę Sensitive.
W myśl, że maszynka nadaje się do wrażliwej skóry, miałam nadzieję że będzie tak samo dobra lub nawet lepsza. Rzeczywistość okazała się troszkę inna, zanim przyzwyczaiłam się do jej używania po pierwszym goleniu byłam zawiedziona. Miałam wrażenie, że maszynka szarpie i wcale nie jest tak delikatna. Moje wrażenie utrzymywało się kilka dobrych dni, jak nie tygodni.
Po pewnym czasie okazało się, że sztuką jest trzymać ją pod dobrym kątem. Wtedy wręcz sunie po skórze i nie szarpie. Do dzisiaj jednak nie jestem do niej przekonana, używam już około 3 miesięcy i zaczęłam zauważać pierwsze oznaki zużycia, oczywiście bardzo się z tego cieszę gdyż będę mogła kupić wymienne wkłady drugiej serii MoistureRich.
Całe szczęście w komplecie był tylko jeden wkład Sensitive!
Na szczęście wszystkie wkłady Venus pasują do maszynek Venus, więc jest wielkie pole do wyboru.

Jak narazie najlepsza :)

I dla mnie maszynka się sprawdziła, używam jej od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Po goleniu nogi faktycznie trochę jakby szczypią ale balsam sobie z tym radzi. Super że ma dużą główkę i te 5 ostrzy - skraca to zdecydowanie czas golenia :)

Ilość zużytych opakowań: 3 nożyki