Wibo, Wonder Nails, Amazing Amazone (Lakier do paznokci)

Wibo, Wonder Nails, Amazing Amazone (Lakier do paznokci)

Wonder Nails to trzy mini kolekcje kolorystyczne inspirowane trendami, wokół których toczy się moda wielkiego formatu w sezonie wiosna/lato 2012. W dostępnej kolorystyce każdy znajdzie coś dla siebie. Amazing Amazone to kolekcja inspirowana barwami natury pochodzącymi z dalekiej Amazonii. Dzięki tej minikolekcji i dominującym w niej 4 odcieniom zieleni, na paznokciach zobacz budzącą się do życia naturę.

Cena: 6zł / 7ml
/m/

Fajny : )

Do zakupu zachęciły mnie wspaniałe kolory i fakt, że lakiery są z WIBO, lakiery z tej firmy mają zazwyczaj same plusy.
Jednakże nie mając czasu nałożyłam lakier bez wcześniejszego pokrycia paznokcia odżywką lub lakierem zabezpieczającym jego płytkę, czego długo żałowałam... Cała płytka paznokcia zabarwiła mi się na zielono-żółty kolor! :/ Tragedia...
Drugi minus to szybkie odpryskiwanie lakieru, wytrzymuje u mnie maksymalnie dwa czasem trzy dni.
No ale jeśli zabezpieczy się paznokieć, a na koniec malowania nałoży lakier utrwalający to można cieszyć się wspaniałym kolorem długi czas ;)
Szkoda, że nigdzie nie umiem znaleźć tych lakierów, kupiłabym je ponownie bo te się niestety kończą :(

Używam tego produktu od: Niecały rok
Ilość zużytych opakowań: Trzy, została niestety resztka

bez zastrzeżeń (edit: no może jedno)

nie mam pojęcia jaki to numer, ale mam taki jakby lekko brudny zielony. śliczny. nie mam do niego prawie żadnych zastrzeżeń , oprócz tego, że jest taki malutki :( ale i tak bardzo wydajny :D urocze opakowanie. szybko wysycha i nie mam problemów z ilośią warstw. 2 wystarczą, no może 3, ale to już i tak nad wyraz nawet.
ogólnie baardzo polecam :D

EDIT: pamiętajcie dziewczyny , do tego lakieru potrzebny jest jakiś podkład, bo dosyć barwi płytkę. generalnie zwalam to na siebie, bo kto kładzie tak barwny odciceń i nie daje żadnego podkładu.. głupia ja, a teraz się męcze :( ale on sam w sobie na prawde fajniutki :D

Używam tego produktu od: 1 mies.

Ubóstwiam

Kupiłam w Rossmannie z ciekawości . Był to strzał w dziesiątkę . Kupiłam sobie śliczny błękitny .
Lakier szybko zasycha ale żeby paznokieć ładnie wyglądał trzeba troche się namachać .
Buteleczka malutka tylko 7ml.
Nie długo szkusze sie na jakiś inny bo zielony jest jeszcze śliczny .

Minus - gdy kąpałam się na basenie zeszedł ale ręce miałam prawie cały czas zanurzone przez prawie 2 godz. to nie ma co się dziwić ;))

Używam tego produktu od: Lipiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

tani i dobry na wakacje

Ja mam kolor nr 4 - ciemny granat.

Spokojnie starczą dwie warstwy na idealne pokrycie paznokcia bez smug.
Płynny, troche wodnisty, ale nie przeszkadza w malowaniu.
Ściera się na końcówkach paznokci dopiero po 4 dniach, nie odpryskuje.
Przy zmywaniu dostaje się pod paznokieć i potem trzeba patyczkiem wymywać, ale dość ładnie schodzi.
U mnie pięknie komponuje się z soczystą pomarańczą z Wibo Color Power.

Idealny kolor

Widzę fanki koloru nr 3 ;)
Lakier jest super, ma bardzo fajną, nie za gęstą konsystencję, dobry pędzelek. Kolor jest intensywny (oczywiście nr 3 :D) po dwóch malowaniach. Używam lakierów Wibo od zawsze i na ten też dołącza do mojej kolekcji :)

Używam tego produktu od: Czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo fajny lakier, mam kolor 3 jest przepiękny. Ładnie się rozprowadza nie to co essence wystarczą 2 warstwy. Na dodatek ma lekko sciety pędzelek co ulatwia dotarcie do każdego miejsca. polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Dobry

Linia tych lakierów ma bardzo piekne odcienie.
Są bardzo wydajne i cena mała ,
ale denerwuje mnie w nich to ,
że musiałam nałożyc chyba z 5 czy 6 warstw ,
aby uzyskac ładny jednolity kolor.
Są również trwałe, wiec jak najbardziej duży + z mojej strony.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Rewelacja!

Mam kolor numer 3, taka zieleń wpadająca w turkus:P W sumie szukałam koloru miętowego, ale ten lakier wpadł mi w ręce:D Kolorek śliczny i wyraźny. Super się maluje wystarczy jedna warstwa

Plusy:
-cena ok. 6 zł
- dostępność
-duży wybór kolorów
- szybko schnie
- dobrze się zmywa nie barwiąc paznokci
-wydajny

Minusy:
- niezbyt trwały.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania