Syoss, Silicone Free, Color & Volume, Szampon do włosów farbowanych

Syoss, Silicone Free, Color & Volume, Szampon do włosów farbowanych

Bez silikonów, parabenów i parafiny - profesjonalne rozwiązanie do pielęgnacji włosów bez pozostawiania resztek na włosach i bez obciążania. Szampon do włosów farbowanych lub z pasemkami. Intensywna pielęgnacja koloru i objętość. Chroni kolor przed blaknięciem i nadaje włosom promienny połysk.

NIC SPECJALNEGO

Szampon jak szampon, przeciętny. Ochrona koloru również niezbyt zaawansowana, o objętości włosów nic nie mówię bo jej po prostu nie ma. Należy bardzo uważać przy spłukiwaniu bo ja w jednym miejscu dostałam.... łupieżu! Nigdy mi się tak nie zdarzyło! To bardzo zraziło mnie do tego produktu, a jako że nic dobrego nie robił to na pewno nie będę dawała mu następnej szansy. Jedyną zauważalną zaletą jest wydajność.

Dosc dobry

Kupilam ten szampon w promocji za 8zl i uwazam ze nie jest najgorszy.Duzym plusem jest to ze jest wydajny i ladnie pachnie.Minus to szybko wlosy wygladaja na nieswieze,ale nie mozna spodziewac sie cudow bo szampon nie jest drogi.Ogolnie moze byc.

Używam tego produktu od: Paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie uzywania

Może być

Szampon kupiłam w promocji (za 500 ml zapłaciłam ok. 9 zł) i traktuję go neutralnie.

Plusy:
- dobrze oszycza skórę głowy
- ma przyjemny zapach
- jest wydajny
- nie podrażnia skóry

Minusy:
- nie zauważyłam ochrony kolory
- cena bez promocji jest wysoka

Używam go z odżywką

Mam kilka szampanów i odżywek, dlatego ciężko mi ocenić, czy rzeczywiście ochroniłby kolor, gdybym używała go systematycznie.

Zapach!!!

Moje włosy dobrze reagują na szampony Syoss - są po nich miękkie i gładkie, łatwo się rozczesują. Nie spodziewam się ochrony koloru, bo u mnie zawsze kolor szybko się wypłukuje - co ma swoje plusy bo po każdym myciu mam inny odcień ;)

Natomiast tym, co mnie najbardziej urzeka w tym szamponie jest jego zapach - delikatny, kwiatowy, jak wnętrze kwiaciarni :) Uwielbiam czuć go na włosach. A że pasuje do moich perfum, to jest to układ idealny :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Bardzo dobry szampon

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Lekki, delikatny, bardzo ładnie pachnie. Nie obciąża włosów, nie robi łupieżu jak większość szamponów do włosów farbowanych. Moim zdaniem przedłuża żywotność farby na włosach. Włosy po myciu są miękkie i puszyste, w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie zauważyłam, żeby dodawał włosom spektakularnej objętości, ale moim zdaniem nie jest to istotne w tym przypadku.
Dobry jakościowo produkt za relatywnie niewielkie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: trzy

dobrze oczyszcza

jest to dobry, podstawowy szampon do porządnego oczyszczenia włosów
nie uzywam go przy każdym myciu, bo wymaga odżywki, żeby włosy dały sie rozczesać i nie wyglądały jak siano
mam kręcone włsy, skłonne przesuszania i puszenia, choć w dobrym stanie
farbowane na brąz
wpływ szamponu na kolor i blask jest żaden - kolor blaknie w normalnym tempie, szampon nie nadaje połysku
porządnie oczyszcza, dobrze się pieni i jest wydajny
po odżywce włosy wyglądają ładnie - są gładkie i miękkie, a jednocześnie długo świeże
bez odżywki nie dają się rozczesać i strasznie puszą - dlatego ja traktuję szampon jako oczyszczający

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Idealny do... mycia podłóg!

Sama nie wiem dlaczego kupiłam ten szampon. Nigdy wcześniej marka Syoss mnie nie interesowała ani nie wzbudzała zaufania, ale stało się - promocja w rossmannie i bubel w koszyku.

Zacznę od początku. Szampon ma bardzo ładny, delikatny zapach - dlatego m.in. nadaje się do tego o czym mówi mój tytuł ;)
Skład oczywiście też nie za fajny, ale to przemilczę, bo zawsze jak myslę o tym jak mogłam wydać tyle pieniędzy (w tej cenie 3 szampony Babydream) na takie coś to krew się we mnie gotuje.

Pierwsze użycie (po olejowaniu) odchorowałam strasznym puchem. Trochę się zaniepokoiłam, ale w sumie nie przejęłam za bardzo. Drugim razem do efektu lwiej grzywy doszło swędzienie skóry głowy. To był ostatni raz gdy go użyłam.

Teraz dzielnie męczę go, a to do umycia wc, a to do wykafelkowanych podłóg - nawet smóg nie robi ;)

ładny zapach
konsystencja
dostępność

działanie
cena

Używam tego produktu od: październik 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

dobry

Nie wysusza moich włosów, jest wydajny, ładnie pachnie i się pieni. Jest stosunkowo tani. Nie obciąża włosów. Jestem z niego zadowolona.
Czy chroni kolor? Nie wiem.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: cztery

Szampony Syoss nie są dobre.

Bardzo słaby. Nie wiem w zasadzie, co od niego oczekiwać, bo z tego, co widać, to jest do wszystkiego.. a jeśli coś jest do wszystkiego, to wiadomo. Ciocia wyjeżdzając zostawiła mi go, więc używałam, sama bym nie kupiła, bo nie uważam szamponów syoss za coś niezwykłego. Stanik sobie w nim wypiorę.

Ani nie poprawia koloru, ani nie nieobciąża, ani włosy nie są puszyste, po prostu słabosć

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie dla mnie

Do kupna mnie zachecil fakt, ze szampon ten nie ma silikonow.
pewnie tez z tego powodu wlosy sie placza.
podczas jego uzywania wlosy mi wychodzily takze garsciami, jak wiekszosci wizazanek:(
czy chroni kolor? meh....nie wiem, nie oczekuje tego od niego w sumie.
oczyszcza? tak.
pachnie ladnie...
nie jest drogi..
ale fakt, ze tak placze, nawet podczas mycia i to wychodzenie wlosow...zdecydowanie go skresla.

swoje funkcje jednak spelnia...

Używam tego produktu od: 3miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

zdecydowanie nie.

Chyba jeden z gorszych jakich używałam. To zdecydowanie nie jest to co poleciłby fryzjer - tak jak reklama obiecuję.

Moje włosy po użyciu tego szamponu stały się strasznie wysuszone i oklapnięte.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

nie, raczej nie

już podczas mycia włosy wychodzą garściami... no może nie tyle garściami ale wychodzi ich duzo więcej niż przy używaniu innego szamponu.... strasznie plącze włosy przy myciu, ciężko je potem rozczesać :( no i najgorsze: powoduje u mnie łupież i krosty na głowie :(
i chyba to ostatnie spowodowało ze odstawiłam go na półke i stoi... zajmuje tylko miejsce i zbiera kurz :(

Używam tego produktu od: około 2-3tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i na pewno ostatniego