Clarins, Gloss Prodige, Intense Colour & Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Clarins, Gloss Prodige, Intense Colour & Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Nowa generacja błyszczyków, które łączą w sobie połysk z intensywnością koloru i długotrwałym utrzymywaniem się na ustach. Nieklejąca, żelowa konsystencja wygładza i nawilża. Usta wydają się pełniejsze. Elastyczna gąbeczka ułatwia aplikację. Dostępny w 8 kolorach.

Fajny, ale drogi

Jestem w trakcie używania miniaturki tego błyszczyka, który dostałam jako gratis do zakupów. Kolor 04 Candy początkowo mnie nie zachwycił, wydawał mi się taki intensywny, tani i bazarowy, ale przekonałam się do niego. Świetnie się komponuje z moim kolorem cery i różem do policzków. Mam z natury dość ciemne usta, więc jakoś bardzo nie rzuca się w oczy, ale ładnie podkreśla wargi. Niestety jest lepiący, ale da się przeżyć. Czasem już drobinek nie ma, ale jeszcze kolor jest. Usta wyglądają bardzo kusząco. Jest gęsty i niestety ze względu na dość intensywne zabarwienie nie nakładam go bez lusterka, bo lubi wyjechać poza kontur ust. Nie wiem czy bym kupiła, bo jednak wolę inwestować w pielęgnację niż kolorówkę.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

fajny, ale nietrwały

Mam 2 kolory: beżowo-złoty i malinowy. Opakowanie cudne: złote, eleganckie. Błyszczyki maja połyskujące drobinki, które uwielbiam, pięknie mienią się w słońcu. Bardzo fajny, owocowy zapach, dobrze nawilżają. Odejmuję gwiazdkę za nietrwałość, szybko znikają.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

gadżecik

posiadam kolor Water Lily - w Polsce jest to ładny budyniowy róż. Ja natomiast kupiłam swój błyszczyk na Wyspach Kanaryjskich i tam kolorówka jest chyba nieco inna - mój błyszczyk ma kolor bardziej łososiowy.
Błyszczyk jakich wiele. Plusem jest to, że długo utrzymuje się na ustach, nawilża i rozświetla. Kolor (w przypadku jasnych odcieni) jest bardzo delikatny, wręcz niewidoczny. Ma przyjemny owocowy zapach. Aplikator jest trochę dziwaczny bo ma postać takiej długiej, prostokątnej gąbeczki. Ładne, eleganckie opakowanie.
Minusem jest na pewno cena.
Kiedyś się na niego napaliłam, ale teraz stwierdzam, że żadna z niego rewelacja.

Fajny

Posiadam kolor 04 Candy. Uważam, że to bardzo udany produkt firmy Clarins.
Bardzo ładnie prezentuje się na ustach (trafiłam z kolorem, idealny dla bladych blondynek), nie klei się, nie wychodzi poza kontur ust i jak na błyszczyk dość dobrze się utrzymuje. Ah jeszcze to piękne opakowanie i cudny zapach.
Zapłaciłam za niego 75zł w Douglas i myślę, że w porównaniu do błyszczyków innych marek wysoko-półkowych jest to cena rozsądna. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Edit: Opakowanie pomimo tego, że piękne, niestety przecieka. Postanowiłam dodać tą edycję bo wiem, że wiele z nas nosi błyszczyk gdzieś w torebce i nie fajnie mieć "pachnące różowe kuku" na portfelu czy kluczach od mieszkania;p

Mozna wyprobowac …

Blyszczyk ma bardzo mocny slodki zapach: jerzynowo-lukrecjowy (?)... Radze wyprobowac w perfumerii przed zakupem, bo nie wszystkim Wizazankom moze on przypasc do gustu.
Blyszczyk nie ma narzucajacego sie smaku, ale jest wyraznie wyczuwalny na ustach.
Posiadany przeze mnie kolor - 02 Nude - to bardzo blady bez ze srebrnym pylem. Blyszczyk nie migruje poza obrys ust.
Aplikator gabeczkowy spelnia swoja role bez zarzutu. Usta do momentu picia/jedzenia pokryte sa zdecydowana warstwa koloru i blyszcza sie jak szklana tafla. Niestety blyszczyk szybko znika.
Osobiscie nie skusze sie na kolejne odcienie, bo nie odpowiada mi intensywny, specyficzny zapach.
Opakowanie - eleganckie i minimalistyczne zarazem.

Komfortowy

Błyszczyk otrzymałam w zestawie z paletką do makijażu .
Posiadam odcień 04-Candy (załączone niżej). Pozostałe docienie w załączeniu.
Nie przepadam za blyszczykami wcale, więc jeśli testuję to jedynie miniaturki jakie otrzymuję podczas zakupów.
Mam porównanie do minatury błyszczyka YR oraz starszej wersji Clarins Gloss Appeal

+ nie klei się
+ wygładza usta
+ usta zyskują "poslizg" i subtelny połysk
+ optycznie powieksza tworząc jednolitą taflę
+ piekne i subtelnie mieniące sie drobinki rozświetlają uśmiech
+ przyjemny kolor
+ półgesta konsystenja
+ klasyczny i wygodny aplikator w postaci "gąbeczki"
+ słodki smak i zapach
+ nawilża
+ bardzo dobra pigmentacja

+/- trwałość, aczkolwiek kolor dalej potrafi byc obecny
+/- cena, mimo wszystko jak na błyszczyk to dużo, choć jest wydajny

Mam małe porównanie do błyszczyków, gdyz generalnie za nimi nieprzepadam z uwagi na to ze się ciezko lepią a i efekt połyskujących ust nie jest tym co lubie w swojej urodzie podkreslac. Zatem jestem w tej materii dość wybredna i musze przyznac ze błyszczyk Clarinsa mi sie nawet spodobał, a szczegolnie jego efekt końcowy.

Błyszczyk zamknięty jest w klasycznym i eleganckim szklanym flakoniku.
Posiada półgęstą konsystencję, nakładany gąbeczką/aplikatorem pokrywa usta subtelnym blaskiem. Aplikacja jest łatwa, przyjemna i wygodna, nie stanowila dla mnie problemu. Zawieszone drobiny w błyszczyku nie są tandetne, bardzo subtelnie rozświetlają usta i optycznie powiększają. Kolor 04- Candy jest dosc wyrazny i nie trafia w moj gust, doceniam jednak komfort noszenia, choc musze przyznac ze Gloss Appeal byl mniej lepiacy. Efekt końcowy jest naturalny i niewymuszony.
Posiada delikatnie słodki smak i zapach. Ponizej zalaczam dostepne kolory oraz dwa nowe z kolekcji wiosennej 2013.

Jak kazdy błyszczyk błyszczy sie i lepi, jednakze polysk w przypadku Gloss Prodige jest subtelny, taki wilgotny i nienachalny, nie daje "plastikowego" efektu. Jego lepkośc jest przyjemniejsza, taka gładka i śliska, znośna aniżeli w przypadku błyszczyków YR, które nieprzyjemnie sklejają. Nie jest trwały, ale tez tego od błyszczyka nie oczekuję. NIe wiem czy błyszczyk posiada własciwości pielegnujące, ale odnosze wrazenie ze lekko nawilza i zmiekcza usta, przez co jest nawet komfortowy w noszeniu.

Minusem jest cena, która jak na błyszczyk, moim zdaniem jest za wysoka.

INCI:

Octyldodecanol, Ethylcellulose, Silica, Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminium Borosilicate, Disteardimonium Hectorite, Microcristalline Wax (Cera Microcristallina), Polyethylene, Flavor (Aroma), Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Sorbic Acid, Tin Oxide

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobry - jak wszystkie błyszczyki Clarins

Producent wycofał (zmienił?) mój ulubiony Colour Quench Lip Balm - teraz ten balsamobłyszczyk jest w większych opakowaniach i ma gorsze kolory - nabyłam więc Gloss Prodige.

Numer 06, różowo-czerwona malina. Błyszczyk ma gustowne opakowanie, ładnie wygląda na ustach, trwałość jest typowo błyszczykowa (co mi akurat wcale nie przeszkadza). Największy atut: zapach. Większość błyszczyków po prostu śmierdzi. Błyszczyki Clarinsa natomiast pachną świeżo i owocowo

Nawet Fajny.

Ten błuszczyk dostałam od rodziców i na początku mi sie nie spodobał. Mam kolor 08 papaya. Nie wiem czemu ale aplikator totalnie nie przypadł mi do gustu. Ogólnie to fajnie nawilża i się nie klei.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie