Receptury Babuszki Agafii, 5 Minut Express Effect, Ultra-lifting dla skóry wokół oczu

Cena PLN 29.00

Łączy w sobie mieszankę specjalnie dobranych biokompleksów i aktywnych składników organicznych, które działają synergicznie w celu poprawy stanu skóry wokół oczu. Przeciwdziała pojawianiu się nowych zmarszczek i walczy z już istniejącymi. Po zastosowaniu kremu skóra staje się bardziej napięta i świeża, natychmiast zmniejszają się obrzęki i cienie pod oczami. Stosowanie kremu pomoże błyskawicznie wygładzić zmarszczki, uzyskać efekt natychmiastowego liftingu.

Składniki aktywne:
- Uniplant Citric EG - biokompleks, nawilża, wygładza koloryt skóry, stymuluje odnowę komórkową, poprawia drenaż limfatyczny i mikrocyrkulację.
- Dynalift - biokompleks zapewnia natychmiastowy efekt tonizujący, wzmacnia i napina skórę. Wygładza zmarszczki.
- Witaminy E, C - aktywne składniki mają działanie antyoksydacyjne i zmiękczające, zwiększają elastyczność skóry.
- Kwas hialuronowy - aktywny składnik, intensywnie nawilża i regeneruje skórę na poziomie komórkowym.
- Kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas winowy – składniki, które stymulują komórki skóry do regeneracji, ułatwiają głębszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry.
- Kwas mlekowy - aktywny składnik, zachowuje i wiąże wilgoć w skórze, nadając jej uczucie szczególnej odnowy i komfortu. Sprzyja regeneracji komórek skóry.
- Cukier inwertowany - aktywny składnik, znakomicie utrzymujący wilgoć w skórze.
- Organiczny ekstrakt z arniki górskiej - likwiduje zmarszczki, worki i obrzęki pod oczami, stymuluje procesy odnowy komórek.
- Organiczny ekstrakt z kwiatów rumianku - łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry.
- Organiczny ekstrakt wąkrotki azjatyckiej (Centella Asiatica Organic Extract) - stosowany w produktach kosmetycznych (kosmeceutyki) - wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwdziała uszkodzeniom tkanki skóry w przebiegu procesu starzenia się. Pozytywnie wpływa na metabolizm fibroblastów i syntezę włókien kolagenowych. Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za nawilżenie skóry. Jest znanym środkiem o potwierdzonym działaniu regeneracyjnym, przepisywanym przez lekarzy od 20 lat.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hyaluronic Acid, Dicaprylyl Ether, Saccharide Isomerate, Glycerin, Sodium Polystyrene Sulfonate, Sorghum Bicolor Stalk Juice, Organic Arnica Montana Flower Extract, Saccharum Officinarum, Organic Centella Asiatica Extract, Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Friut Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Pyrus Malus(Apple) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Malic Acid, Lactic Acid, Trataric Acid, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Organic Chamomilla Recutita Flower Extract, Ascorbyl Palmitate, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sorbic Acid, Parfum

Cena: 29zł / 40ml
/n/

może nie lifting ale dobry krem..

Krem nie jest zły..lekki, nawilża, szybko się wchłania..dobry pod makijaż..

Dla mnie trochę za lekki..

Dodatkowym plusem jest stosunek ceny do objętości.. 40ml kremu pod oczy w tej cenie to rzadkość..

Mam bardzo wrażliwą i alergiczną cerę i mnie nie podrażnia..

Polecam!

Używam tego produktu od: 3mce

nie dla mnie

Kupiłam, bo miałam fazę na kosmetyki rosyjskie. Niestety krem absolutnie mi nie podszedł. Męczyłam się około miesiąca, ale za bardzo mnie podrażnia.

Jest tani, wydajny, w tubce, trudno dostępny. Ma lekką konsystencję i raczej nadaje się do młodych skór. Jednak moja go nie toleruje. Jest w nim jakiś składnik, przez który skóra pod oczami mnie piecze, jest bardzo tkliwa, szalenie podrażniona. Bardzo napięta, aż miałam wrażenie, że pęknie. Okropne uczucie.

Delikatnie chłodzi, błyskawicznie się wchłania, ale mojej skóry nie nawilżał ani nie natłuszczał. Makijaż trzymał się bez zarzutu, nie było mowy o rolowaniu.

Ja nie polecam ze względu na reakcję skóry.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

powiedzmy, że ok

Może od razu na wstępie zaznaczę, że nie przekroczyłam jeszcze progu 25 lat i nie mam takich "prawdziwych" zmarszczek - jedynie drobne mimiczne przy dolnych powiekach.
Zdarzają mi się podpuchnięte oczy i sine powieki, bywają dni, że zmarszczki są bardziej wyraźne. Szukałam kremu, który temu zaradzi i trochę nawodni mi okolice oczu.

5 Minut Express Effect kupiłam na fali uniesienia rosyjskimi kosmetykami.

+ szybko się wchłania
+ duża pojemność za niską cenę
+ przyjemnie chłodzi
+ wygodne opakowanie
+ delikatnie nawilża

+/- bardzo rzadka konsystencja

- żaden lifting oczywiście to nie jest - na pewno nie zmniejszy widoczności poważniejszych zmarszczek
- słaba dostępność
- brak spektakularnych efektów

Nie mogę powiedzieć, że ten krem mnie rozczarował. Z drugiej strony nie jest to też żadne "wow" - kremik jak kremik, całkiem przyjemny ale niestety mam wrażenie, że poza lekkim nawilżeniem nic specjalnego nie robi. Opisy producenta odnośnie tzw. "liftingu" można włożyć między bajki - krem raczej nie wpływa na zmarszczki. Jest przyjemny o tyle, że daje uczucie chłodzenia i trochę poprawia stan delikatnej skóry wokół oczu.

Dobry kremik

Jak natrafiłam na KWC na te kremiki i przeczytałam skład z miejsca złożyłam zamówienie. Skład tych ruskich kosmetyków jest niewątpliwie świetny.
Co do samego kremu pod oczy to ja go polubiłam, choć uważam że nadaje się on bardziej dla młodszych dziewczyn. Bardzo przyzwoicie nawilża i odżywia skórę. Wchłania się szybciutko, tak więc nie trzeba długo czekać rano by zrobić makijaż. Nie pozostawia praktycznie żadnej warstwy co dla niektórych może być zaletą - bo np. korektor się na nim nie zważy, albo wadą - bo nie pozostawia żadnej warstwy ochronnej.
Krem ma białawy kolor, delikatny zapach i lekko wodnistą konsystencję takiej rzadszej emulsji, co sprawia że świetnie i łatwo się go aplikuje na delikatną przecież skórę okolic oczu. Jest w miękkiej tubce, co jest nie tylko bardzo higieniczne, ale i praktyczne, bo bardzo łatwo dostosować wyciskaną ilość kosmetyku do swoich potrzeb.
Dla mnie największą (i w sumie jedyną) jego wadą jest brak jakiegokolwiek natłuszczacza (czyli w sumie oleju) w tym kremie. Uwielbiam go rano pod makijaż, ale wieczorem sięgam już po coś innego, bo moja skóra pod oczkami potrzebuje również natłuszczenia, a tego ten krem nie daje.
Dostępny jest niestety tylko przez internet, ale cena i jakość kremu moim zdaniem to rekompensują.
EDIT: Zdjęcia: 1- zaraz po wyciśnięciu z tubki, 2- lekkie rozsmarowanie, 3- dwie sek. po rozsmarowaniu.

Używam tego produktu od: od 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40ml