Garnier, Fructis, Mega Objętość 48H, Szampon wzmacniający do włosów cienkich i bez objętości

Pod wpływem ciepła suszarki, szampon z formułą zawierającą termoaktywny składnik nadaje włosom objętość, unosi je u nasady, oraz uelastycznia. Formuła z termoaktywnym składnikiem uaktywnia się pod wpływem ciepła suszarki i nadaje włosom objętość. Aktywny koncentrat z owoców: działa na włókno włosa, aby wzmocnić go od wewnątrz. Lekka formuła: bez silikonów, parabenów, sztucznych pigmentów.

Nie dla mnie

Nie wiem dlaczego, ale żadne szampony z Garniera na mnie nie działają. Chyba mam zbyt obrażalskie włosy. Próbowałam kilku szamponów właśnie z serii fructis, włącznie z tym.Żaden z tych szamponów nawet w połowie nie spełnił moich oczekiwań a co do tego: nie zauważyłam zwiększenia objętości.

Sprawdza się

Włosy po umyciu w tym szamponie rzeczywiście sprawiają wrażenie na gęstsze i bardziej uniesione.Ten efekt nie trwa 48 godz.ale świeżo po umyciu.Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.Szampon ma gęstą,kremową konsystencję,dobrze się pieni i jest wydajny.Zapach jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach.

Unosi i dodaje objętości

Wypróbowałam przypadkiem i już przy nim zostałam:) Mam długie, cienkie włosy i szampon ten zdecydowanie dodaje objętości i unosi włosy u nasady. Nie koniecznie zgodziłabym się, że efekt ten trwa 48h ale od rana do wieczora (jednego dnia) na pewno:)

taki sobie

Zalety:
+ cena
+ pojemność
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ dobrze się pieni
+ ślicznie pachnie
+ zwiększa objętość włosów

Wady:
- włosy po umyciu są szorstkie w dotyku, bez odżywki się nie obejdzie
- przy dłuższym stosowaniu przesuszyły mi skórę i leci mi łupież

Słaba objętość

plusy:
+ dość ładnie pachnie
+ bardzo dobrze się pieni

minusy:
- plącze
- obciąża
- nie zwiększa objętości

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- trudne do otwarcia opakowanie
+ bardzo wysoka wydajność

Nigdy więcej

48H objętości? Byłabym wdzięczna chociaż za minutę tej zniewalającej objętości.
Skleja włosy, a kiedy wysuszyłam je, aby zobaczyć tę powalającą z nóg objętość musiałam ponownie myć, gdyż były nieprzyjemne w dotyku - takie... lepkie? Jakbym nie do końca spłukała.
Odradzam!

Bez szału.

No cóż... na pewno nie otrzymamy tytułowej objętości na 48 godzin. Do szamponu postanowłam wrócić po latach. Oczywiście, ani wtedy, ani teraz nie widzę objętości - może jest ona po prostu śladowa.
Konsystencja jest gęsta, szampon wydajny. Szampon jest dobry, ale bez szału. Włosy po użyciu produktu są bardziej miękkie i gładkie, ale są setki innych produktów, które zadziałają w ten sam sposób, może nawet lepszy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu, a teraz od około miesiąca

Dobry szampon

Lubie kosmetyki z Garniear i ten szampon oczywiście tez

plusy
ładnie się pieni
ładnie pachnie
dodaje objętości a to najważniejsze
wygodne i ładne opakowanie , widać ile szamponu zostało a w innych szamponach Garnier nie

minusów nie zauważyłąm

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Ehmm... nie

Generalnie nie przepadam za Fructisami, mam złe wspomnienia swędzącej głowy z dzieciństwa. Pomimo tego byłam zła na przetłuszczone włosy już na drugi dzień, więc przechodząc koło działu z szamponami w Rossku stwierdziłam, że sobie wezmę go jednak. Kupiłam. W domu niuchałam, niuchałam, bo prawdą jest, że zapach Fructisów niestety uwielbiam. No i w końcu użyłam. Jeden raz, drugi, piętnasty. Za każdym razem ten sam efekt - włosy przetłuszczały się u nasady po średnio 4-5 godzinach, a im szybciej przetłuszczały się na górze, tym bardziej puszyły końcówki, czyli od szyi do talii. Efekt straszny. A szampon niestety wydajny. Do włosów delikatnych, wysokoporowatych, skłonnych do puszenia Fructisa nie polecam.

Używam tego produktu od: intensywnie przez miesiąc, a potem przeciągało się to pół roku przez niechęć do używania
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i dziękuję

działa

Szampon dodaje objętości bez suszenia. Fajnie sie pieni i cudownie pachnie. Testowałam też ten różowy, ale nie jest aż tak dobry jak ten. Zdarza mi się testować inne, ale zawsze do niego wracam. Szkoda, że nie wszędzie można go dostać. Kupuje od razu dwa jak są promocje.

Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Poprostu działa

Szampon poprostu działa. Włosy są uniesione, miękkie i w dodtaku pięknie pachną. Bardzo lubię ten produkt, używałam innych Fructisów i zawsze się sprawdzały, no może po za tym różowym, ale ten jest the best.

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Polecam jeśli masz cienkie włosy :)

Kupiłam ten szampon, ponieważ potrzebowałam zmiany, a Garnier jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! Tak było też tym razem. Moje włosy odżyły, bo stały się gęste i puszyste. Jestem bardzo zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała