St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

Cena PLN 4.50

Delikatnie otwiera pory w celu ich dokładnego oczyszczenia, ostrożnie zbiera obumarłe komórki naskórka, likwiduje wągry i usuwa zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Pozostawia skórę idealnie świeżą i czystą. Zawiera ponad 95% naturalnych składników: wyciągi ze szwajcarskich ziół (rumianek, pierwiosnek, bez czarny, słonecznik), naturalne olejki eteryczne z cytroneli, cytryny, rozmarynu, lawendy, tymianku i eukaliptusa, oczyszczające wyciągi z oczaru wirginijskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia oraz wyciąg z drzewa herbacianego o właściwościach oczyszczających i regulujących. Testowana dermatologicznie. Tubka 15 ml wystarcza na 2-3 użycia.

Przyjemna

Bardzo lubię tą maseczkę właśnie przez to chwilowe uczucie rozgrzania... poza tym po jej użyciu ma się wrazenie że skóra jest świeża i oczyszczona!

Jak najbardziej jest ok

Używam tego produktu od: dawna

Lubię

Bardzo lubię tą maseczkę - ma treściwą konsystencję, ale łatwo się ją nakłada, przyjemnie rozgrzewa, nie spływa, nie zasycha, nie podrażnia, nie wysusza, mam wrażenie, że nawet trochę odżywia skórę, łatwo się zmywa, przyjemnie pachnie. Jednak działanie nie zwala z nóg - skóra jest minimalnie oczyszczona, zmian w widoczności porów raczej nie zauważyłam, lekkie rozjaśnienie, wygładzenie i poprawienie wyglądu skóry w moim przypadku wynika bardziej z faktu, że stosuję ją w połączeniu z peelingiem, niż z działania samej maseczki.
Ostatnio znalazłam coś mniej może przyjemnego w stosowaniu, ale za to skuteczniejszego, więc tą maseczkę nakładam rzadzej (w chwilach, gdy czuję, że powinnam potraktować moją skórę trochę łagodniej), niemniej polecam - warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

miła

Nienawidzę saszetek. NIENAWIDZĘ. Kiedyś maseczka była w tubkach, o wiele poręczniejszych. Ale do rzeczy.
Maseczka niezwykle przyjemna w stosowaniu, miło rozgrzewa na początku, aksamitnie się nakłada, zapach - ukojenie wieczorem. Łatwo się zmywa, efekt: oczyszczona, ale nie wysuszona cera, ujednolicony koloryt, wygładzona, pory zmniejszone.

Godna polecenia, a gdyby nie te piekielne saszetki byłoby 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: kilka tubek i kilkanaście saszetek

przyjemność stosowania :-)

Bardzo poreczne i higieniczne opakowanie w postaci saszetek.

Przyjemny zapach (wyczuwam lekki zapach ogórka)

Gęsta, aksamitna konsystencja ale o dziwo łatwa w nakładaniu.

Szybki efekt w postaci, pieknego kolorytu cery, zwężonych, oczyszczonych porów

Łatwa w zmywaniu

niezwykle przyjemna w stosowaniu

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

Najlepsza

Maseczka idealnie oczyszcza skórę, zwęża pory, odżywia, nawilża dzięki czemu twarz staje się promienna i wypoczęta. Dla mnie najlepsza maseczka pod słońcem.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

IDEALNA MASECZKA

Kupuję ta maseczkę w saszetkach. Doskonale oczyszcza twarz, a szczególnie pory. Po jej użyciu skóra jest gładka, oczyszczona i nawilżona. Poza tym przyjemnie pachnie, łatwo się zmywa i to uczucie ciepła na twarzy:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:30 podwójnych saszetek

świetna maseczka:)

Mila w użyciu: pięknie pachnie, po nalożeniu na twarz bardzo rozgrzewa. Polecam trzymać ją odrobinę dłużej, niz zaleca producent - wtedy sa lepsze efekty. Wg mnie mozna porównać ją do maseczki oczyszczającej z garniera, tyle że ta jest tańsza.:-D Nie zasycha, łatwo się zmywa. Dosyć wydajna, ja ja kupiłam w 2 saszetkach i starczyła mi na 5-6 razy, nie pamietam już dokładnie. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

niezbyt oczyszcza

Maseczka owszem rozgrzewa się w chwili nakładania na twarz, potem już nie czuć tego ciepła. Oczyszczania jakoś nie zauważyłam, na szczęście mnie nie wysuszyła, nie spowodowała nowych pryszczy, łatwo się zmywa. Można powiedzieć, że jest neutralna, ale nie tego oczekiwałam, bo producent pisze, że głęboko oczyszcza, a to wielka bzdura.

Używam tego produktu od: raz

Taka sobie

Myślałam, że będzie lepsza.Bardzo miłe uczucie rozgrzania, ładny zapach - nie taki alkoholowy.Maseczka miała skórę oczyszczać, ale tego nie zauważyłam.Dobrze likwiduje pryszcze.Raczej jej już nie kupię.Wolę Under Twenty.

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Polecam :)

Moja jedna z ulubienic :* Mam bzika na punkcie jej nakładani, tego ciepełka, nie lubię jej tylko zmywać, czasem chodzę w niej pol dnia, bo czuję się pod nią bardzo przyjemnie :) I nawet mnie to nie podrażnia :)) to cud, ale to dlatego że st ives tworzy na podstawie naturalnych składników co dla mnie jest wielkim plusem :) a maseczka dobrze oczyszcza i lekko rozjaśnia buzię, widocznie zwęża pory . Polecam :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

niszczy niespodzianki

Jest to taki maly cudotworca-nakladam punktowo na syfka i na nastepny dzień po syfku jest tylko cień. Nie rozgrzewa- to uczucie trwa tylko moment, ale za to ciekawie pachnie i skutecznie oczyszcza. Mi pomaga. Bede kupowac dalej bo nie znam nic lepszego co niszczy syfy w 1 noc

Używam tego produktu od:kilka tyg

spoko

Całkiem przyjemna maseczka z dosc dobrym efektem :)
Łatwo się nakłada, ale gorzej juz jest z jej zmyciem.
Faktycznie grzeje, ale najwyrazniej jest to odczuwalne przez pierwsza minute po nalozeniu.
Cera jest gladsza, jasniejsza, pory zwezone, ale nie w bardzo widoczny sposob.
Wydajna.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:dwa