Eva Natura, Herbal Garden, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z ekstraktem z zioła świetlika

Cena PLN 8.00

Płyn dwufazowy skutecznie zmywa makijaż oraz zanieczyszczenia wrażliwych okolic oczu. Nie wymaga spłukiwania. Ekstrakt z ziela świetlika dodatkowo pielęgnuje i odżywia naskórek.

Żadnej pandy o poranku

Płyny 2-fazowe nie są moimi ulubionymi zmywaczami. Do usuwania dziennych, niewodoodpornych makijaży wolę płyny micelarne, 2-fazowe jedynie do zadań specjalnych.
Ich używanie wiąże się z pewnym dyskomfortem - nie lubię tłustej warstwy, którą pozostawiają na powiekach i efektu oczu za mgłą. Recenzowany dwufazowiec nie jest tu wyjątkiem, również oblepia, jednak w kwestii skuteczności i łagodności nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Mocne, wieczorowe makijaże usuwa bez śladu. Szybko ściąga kilka warstw tuszu, wodoodporny liner i cienie wszelkiego rodzaju, bez konieczności pocierania, bez rozmazywania ich wokół oczu. Określenie "ściąga" nieprzypadkowe, pasuje tu bardziej niż "rozpuszcza", wystarczy płatek przyłożyć, chwilę przytrzymać i zetrzeć - widać na nim ksero każdej pojedynczej rzęsy, dokładnie oczyszczonej z tuszu.
Delikatny, bezzapachowy, z odpowiednim poślizgiem. Nie piecze, nie powoduje łzawienia wrażliwych oczu.
Wystarczy parę razy energicznie potrząsnąć butelką, by połączyć ze sobą zielonkawą fazę wodną i fazę olejową, które zużywają się powoli i mniej więcej równomiernie.
Tłusta warstwewkę łatwo zmyć pianką, żelem a nawet zwykłą wodą. Nie wyobrażam sobie pozostawienia jej na skórze, tym bardziej, że przysłania oczy lekką mgiełką. Żadna to pielęgnacja, od tego mamy kremy.
Opakowanie estetyczne, ale zamknięcie wydaje się niesolidne. Lepiej dodatkowo zabezpieczyć butlę w transporcie. Cena trochę poszła w górę, w rossmannie 11 zł z groszami. 2-fazową Bielendę można kupic za 4 zł a jakość ta sama...

Używam tego produktu od: 6 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem niezły

Jeden z przyjemniejszych dwufazowców, których używała. Przede wszystkim nie zostawia tłustej warstwy pod okiem i na oku i nie rozciapuje zmywanego makijażu dosłownie wszędzie. Poza tym oczy nie pieką, nie podrażniają się. Dosyć sprawnie i ładnie zmywa makijaż, nawet wodoodporną kredkę. Największą wadą jest chyba mała wydajność, mnie bardzo szybko się kończy.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Ale jestem tłuścioch!

Właśnie... tłustooo!
Płyn jest dobry, ale wg mnie nie spełnia do końca zapewnien producenta.
Po uzyciu powieki, twarz jest strasznie tłusta i świeci się musze dodatkowo myć twarz, zmywa tusz wodoodporny - ale nie do końca
Wole jednak mlezka do demakijażu

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Fajny ;-)

+ Zmywa bez problemu wodoodporny makijaż
+ jest tłusty, ale szybko się to wchłania
+ cena jak najbardziej na plus
+ wydajność
+ ładne opakowanie :D

Poza tym kilka razy mi się wylał, bo niedokładnie zamknęłam opakowanie i zaczęłam mieszać...

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

nie daje rady z wodoodpornym tuszem

Niestety nie radzi sobie z moim tuszem wodoodponym (HR), z wodoodpornymi kredkami i nie domywa także eyelinera w słoiczku Essence. Po przemyciu powiek tą dwufazą pozornie jest ok, bez rozmazanego tuszu pod oczami itp. Ale to iluzja, bo po nim przecierem powieki micelem Nuxe i ten ściąga bardzo dużo i do czysta.

Za to idealnie radzi sobie z pomadkami o przedłużonej trwałości, co cieszy mnie ogromnie. I za to będzie pół gwiazdki więcej.

Nie podrażnia delikatnej strefy wokół oczu i nie szczypie - za to też duży plus.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

szok

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona jakością tego produktu.Zawsze jakoś tak niezbyt chętnie podchodziłam do tej firmy a tle ten płyn jest naprawdę dobry.Ma przystępną cene,nie uczula,nie podrażnia bardzo dobrze zmywa nawet mocny makijaż.Pół gwiazdki odejmuje jedynie za to że pozostawia tłustą warstewke którą trzeba zmyć

Pozytywne zaskoczenie:)

Noszę soczewki kontaktowe, więc zawsze używam maskary wodoodpornej i zdarza mi się używać też wodoodpornych cieni i kredek. Z tego powodu, moim niezastąpionym kosmetykiem do demakijażu są płyny dwufazowe. Generalnie mam wprawę i nie zdarzyło mi się by któryś z płynów czegoś nie zmył, więc nie przywiązywałam zbytniej wagi do tego jaki akurat znajduje się na mojej półce. Do czasu jak kupiłam to cudo:D

Nie przypuszaczałam, że można tak szybko zmyć grubą warstwę tuszu - prawie za pierwszym pociągnięciem. Poza tym, jest tani, ładny, pachnący i... POLSKI (trzeba wspierać narodową gospodarkę:).

Jedyna mini wada to nakrętka, która mi trochę kapie z waciku na podłogę:/ Ale bez przesady:P

Super i polecam - niech się te drogie loreale schowają:P

EDIT: Czasy mijają Hity się zmieniają ;)

Świetny i skuteczny:)

Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizazu ( ach, ten nieoceniony KWC) i jestem bardzo zadowolona. Dotychczas używałam płynów do demakijażu oczu Bielendy i Ziai, ale coś czuję, że Pollenie Ewie pozostanę wierna na dłuzej:) Płyn jest dwufazowy, ale nietłusty. Po wstrząśnięciu ma raczej lekką konsystencję i bez problemu zmywa makijaż. Ot wystarczy przyłożenie i dwa ruchy wacikiem, aby cienie i maskara ( niewodoodporne) zostały usunięte. Nie zostawia tłustej warstwy, tylko jakby delikatnie nawilża okolice oczu. Nic nie szczypie i nie podrażnia moich wrażliwych oczek. Plus za wyjątkowo dużą pojemność ( 150ml).
Reasumując- bardzo dobry płyn, polecam:)

Dobry plyn

Poniewaz chcialam zrobic przerwe od Ziaji a czytalam poztywne komentarze o tym plynie, gdy tylko wypatrzylam go w drogerii znalazl sie w moim koszyku.

Plusy:
+ dobrze zmywa tusz i cienie etc (nie stosuje co prawda kosmetykow wodoodpornych ale mysle, ze i z takimi sobie poradzi)
+ zostawia lekko tlusta warstewke ale na mnie dziala ona jak powinna czyli natluszcza okolice wokol oczu, skora robi sie nawilzona a nadmiar (jesli akurat mi przeszkadza) scieram chusteczka
+ bezzapachowy
+ duze opakowanie a dobra cena (zaplacilam ok 9 pln)
+ jeden paraben w skladzie ale da sie przezyc, reszta w miare dobra
+ porzadnie sie miesza i nie rozwarstwia za szybko

Minusy:
+/- - jak juz ktoras Wizazanka zauwazyla, takze u mnie kosmetyk po pierwszym uzyciu juz nigdy nie wrocil do stanu wyjsciowego czyli do idealnie rozdzielonych warstw. A dokladniej same warstwy sa moze i rozdzielone ale na sciankach opakowania w miesjcu gdzie plynu juz nie ma, sa takie grudki, niekalrowna maz. Niemniej (chyba) w niczym to nie przeszkadza a jedynie psuje lekko efekt wizualny samego opakowania :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Mój hit.

Cudo produkt.

Rewelacyjnie zmywa wodoodporną maskarę!
Nie podrażania oczu, mogę zmywać makijaż w soczewkach kontaktowych co jest dla mnie nowością.
Nie muszę wacikiem oczu pocierać, wystaczy chwilę przytrzymać wacik na oku i wszystko schodzi, nic się nie marze. Niezależnie od tego jak mocny makijaż mam na powiekach.
Zostawia lekko tłustą warstwę, która bardzo szybko się wchłania i przez to okolica oczu jest bardzo dobrze nawilżona.

Dla mnie najlepszy płyn do demakijażu oczu jaki kiedykolwiek miałam. Jeszcze nigdy zmywanie makijażu nie było tak szybkie.

Zakochałam się w tym płynie już po pierwszym użyciu i po każdym następnym tylko się w tym upewniałam.

Super produkt za dosłownie kilka złotych!
Najlepiej wydane 10 zł w moim życiu :D.

Gorąco polecam!

Sprawdza się w 100%. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Płyn ten kupiłam bo szukałam czegos co dobrze zmyje wodoodporny tusz i nie podrażni oczu. I dobrze trafiłam. Wystarczy wymieszać, przylożyć na waciku do oka na kilka sekund i idealnie wszystko schodzi. Nie trzeba trzeć. Jest lepszy od dwufazowej niebieskiej Ziaji.

PLUSY:
-tani
-wydajny
-dobrze zmywa wodoodporny tusz i eyeliner
-bardzo dobrze zmywa makijaż
-nie podrażnia oczu
-dostępny
-polska firma

minusy- brak

Ideał

Po pozytywnych doświadczeniach z żelem do mycia twarzy, kremem oraz tonikiem (tą starszą jego wersją, bo nowa jest gorsza) tej firmy po prostu nie mogłam nie spróbować. To był strzał w 10 i jestem zakochana w produktach Polleny Evy.

Jeśli chodzi o sam produkt - mam porównanie z płynami do demakijażu oczu z Bielendy, Bourjois i Perfecty. Perfecta poległ na całej linii przez podrażnienia moich oczu. Bielenda była świetna, ale mało wydajna - znikała w oczach. Bourjois z kolei świetny, ale brakowało mi w nim tego miłego uczucia "tłustego filmu", który dawała Bielenda - naprawdę miło tak sobie otulić oczka, a nie od razu czuć suchość. Produkt Evy łączy najlepsze cechy Bielendy i Bourjoisa - świetnie zmywa, jest całkiem wydajny i zostawia film. Oczywiście super łagodny. To brzmi jak reklama, ale dotychczas nie trafiłam na nic lepszego.

Plusy:

+ produkt polski
+ nietestowany na zwierzętach
+ dobry skład
+ bardzo dobrze zmywa makijaż (nie wiem jak wodoodporny, bo nie stosuje)
+ cena ujdzie
+nie podrażnia
+ nie wysusza
+zostawia lekki film na powiekach
+ ładnie wygląda zielony płyn w buteleczce
+ wydajny

Minusy:

- brak

Ilość zużytych opakowań: jedno, jestem teraz w trakcie drugiego