Nivea, Q10 Plus, Ujędrniający olejek do ciała

zobacz więcej ofertzwiń

Ujędrniający olejek do ciała Nivea:
- ujędrnia skórę w zaledwie 2 tygodnie,
- intensywnie nawilża skórę,
- dzięki pielęgnującej formule zapewni Ci uczucie miękkiej skóry podczas masażu, także na rozstępach.

Bardzo lubię!

+ przepiękny zapach!!! dziewczyny porównują do J\'adore, nigdy ich nie wąchałam, ale jeśli tak pachną te perfumy, to je kupię :)
+ wygoda stosowania - gdy nie mam czasu ani ochoty na mozolne wcieranie balsamu, rozprowadzam ten olejek na mokrej skórze i DONE! w jedną minutkę! :)
+ nie zapycha i nie wysusza - co mnie bardzo zdziwiło, bo na pierwszym miejscu parafina w składzie

Co do ujędrnienia to raczej w tę minutkę po prysznicu na mokrą skórę bez masażu trudno oczekiwać, ale skóra wygląda zdrowo, ma ładny koloryt. Będę go regularnie kupować!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

jak wszystkie inne produkty do ciała Nivea Q10 - klapa w kwestii nawilżania:(

Ja się jednak nie uczę na błędach, a przynajmniej nader powoli:mur:

Każdy balsam ujędrniający Niva Q10 śmierdział (choć w coraz nowszych wersjach coraz mniej) i praktycznie nie nawilżał. Dałam sobie z nimi spokój, ale diabeł mnie podkusił w Biedronie i widząc olejki i mając dobre wspomnienia z olejkiem Nivea w granatowym opakowaniu, a także podjarana super ceną, kupiłam od razu dwa:rolleyes:

I mam za swoje:brzydal:

+ niewątpliwie piękny zapach, zwłaszcza w porównaniu z balsamami Q10;)

+ bardzo ładne i moim zdaniem poręczne opakowanie (jakoś jest dla mnie oczywiste, ze olejki są rzadsze niż mleczka i balsamy i inaczej si je wydobywa z opakowania - mi się nic nie chlapało:p)

+/- - miałam wrażenie, ale tylko przez krótki czas i domyślam się dlaczego, że skóra jest nieco bardziej sprężysta - o tym dlaczego będzie w minusach

i jakby koniec dobrego ...

bo niestety:

- jest wrednie niewydajny, jedno opakowanie starcza na około 2 tygodnie, kiedy smarujemy nim całe ciało, co czyni nawet biedronkową cenę (13 pln) kosmiczną, jak za produkt średniopółkowy

+ nie nawilża. Wcale. Ani ciut. Nie odczułam tego natychmiast, ale na początku drugiego opakowania (które ostatecznie napoczęłam tylko i dałam sobie spokój) - prawdopodobnie dlatego, że po pierwsze było niezbyt ciepło, nie traciłam wiele wody z organizmu, a po drugie, na co dzień nawilżenie jest moją kompletną fiksacją i używam namiętnie mleczek z mocznikiem (Garnier, Isana Med), więc skóra była idealnie nawilżona. No ale przeszło jej po tym olejku:(
I może sobie ten koenzym Q10 być mega ujędrniaczem, ale niestety - pierwszym, podstawowym i niezbędnym warunkiem jędrności i zdrowego wyglądu skóry jest jej nawilżenie. Jak go nie ma, nic nie pomoże:nie:.

Tak więc, jak olejek odpuściłam, nie polecam, mogę ewentualnie napisać, żeby wypróbowywały go osoby z normalną skórą. Ale ostrożnie:D

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i odrobinka drugiego

Nie :/

Olejek jest bardzo lejący, często wylewa się z opakowania. Kupiłam po promocji za ok 16 zł.

+ ładny zapach
+łatwo się rozprowadza

- prawie w ogóle się nie wchłania, nogi są tłuste przez cały dzień, przez co brudzi ubrania
- nie zauważyłam ujędrnienia
- wydajność
- lejąca konsystencja
- nie zauważyłam odżywienia skóry, jak obiecuje producent. Wręcz przeciwnie, ten olejek nawet trochę ją wysuszył.

Nie kupię ponownie. Z trudem skończyłam całe opakowanie

Niezadowalający efekt

Plus:
-tylko za ładny zapach i wydajność
Minusy:
- strasznie wysusza skórę ( po nałożeniu po kilku godzinach mam białą łuszcząca się i suchą skórę, co mnie strasznie wkurza-zwłaszcza teraz latem.. Stosowałam i na sucho i na mokro i efekt ciągle taki sam.
-nie wchłania się szybko , są tłuste plamy na skórze,przez co mam problem z ubraniem się
Efektu ujędrniania nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Dobry dodatek.

Produkt daje poczucie ujędrniania skóry.

-cudowny zapach
-fajna konsystencja
-nawilża
-daje poczucie świeżości
-mogłabym się nim smarować godzinami :D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Ok

Używałam go dawno temu do masażu wiszacej skóry na brzuchu i do masażu ud na których mam cellulit.
Olejek troche pomaga ujędrnić skóre, odżywia i nawilża.
Lubiłam jego delikatny zapach.
Przy codziennym stosowaniu starczał na miesiąc więc wydajność taka sobie zwłaszcza że tani nie był.
Teraz mam już zastępce, a zresztą chyba ten i tak został wycofany.

Używam tego produktu od: dawno używałam

Działa i to jak!

Używamy z siostrą tego olejku od ponad miesiąca. Potrzebowałam masaży relaksujących ze względu na stres. Padło na ten olejek, który ma za zadanie również pielęgnować. Jest genialnie aksamitny, skóra jest gładka, brzoskwiniowa i zwarta, wydaje mi się, ze ciało jest ogólnie twardsze, to zasługa masażu i olejku. Masowałam się masażerem elektrycznym oraz takim plastikowym z wypustkami. Oliwka jest zdecydowanie najlepsza do masażu jakich używałam. Doskonale nawilża skórę, nakładałam tez na włosy- efekty- nawilżenie, zdyscyplinowanie, brak oznak przesuszenia po umyciu.
Zapach ma przepiękny- potwierdzam zdanie Wizażanek. Wydaje mi się, ze ta oliwka porządnie ożywia skórę, siostra ma mega suchą (hormony) i u niej się również uspokoiła.
Nakładam też po depilacji i nie mam po niej podrażnień. Jest wydajna, wielofunkcyjna. Design butelki prosty, klasyczny. W opakowaniu jest też krótka instrukcja masażu. Fajna sprawa.
Ogólnie solidny kosmetyk, który będę mieć na półce, nie wiem dlaczego tak późno przeze mnie odkryty?
Może ze względu na dostępność, która jest słaba.
Kupiłam w osiedlowym za 27,99.
Ogólnie polecam bardzo ale pół gwiazdki w dół za cenę i dostępność

Obłedny zapach :)

Nie odkryję ameryki porównując zapach oliwki do J\'adore :D Oniemiałam po nałożeniu na skórę :) Skóra po niej jest delikatna i lekko napięta. Całkiem nieźle się wchłania.

Używam jej przede wszystkim na skórę brzucha po ciąży i zobaczymy po dłuższym stosowaniu czy faktycznie ujędrnia skórę.

Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona i daję 4 gwiazki odejmując automatycznie za butelkę, z której wylewa się dużo produktu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Świetny

Świetnie nawilża i co ważne nie przesusza skóry przy dłuższym stosowaniu jak wiele innych olejków. Ma przyjemny zapach i bardzo dobrze ujędrnia skórę. świetnie sprawdza się u mnie na rozciągającą się skórę ciężarnej.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 butelki

Bardzo fajny olejek

Bardzo lubie uzywac olejkow do nawilzania skory zamiast tradycyjnych balsamow,mleczek do ciala.Zaoszczedza to czas na wcieranie czego zwyczajnie nie chce mi sie robic:) Ten olejek aplikuje jeszcze pod prysznicem na zupelnie mokra skóre i wycieram recznikiem.Nie zostawia plam na reczniku czy pidzamce! Bardzo szybko sie wchlania.Pozostawia skóre nawilzona,bardzo elastyczna,gładką i milą w dotyku! Efekt nie jest krotkotraly.Utrzymuje sie spokojnie kilka dni bez koniecznosci reaplikacji pod kazdym prysznicem;) Kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach:) Nie zuzywa sie szybko,jest wydajny.Nie wiem czy dziala na rozstepy czy celulit,ja takowych problemow nie posiadam:) Polecam! Bede do niego wracac!

Używam tego produktu od: mialam kilka mcy temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedno

Dobrze nawilża

Nie lubie olejków, ten kupiłam pierwotnie do masażu ujędrniającego, ale ostatecznie stosowałam go na całe ciało jak balsam. Nie przekonałam się do tłustego filmu jaki pozostawiaja olejki, jednak ten produkt jest świetny. Zabrałam go ze sobą na wakacje i - jak się okazało - żadnego balsamu po opalaniu, więc używałam go po opalaniu, na zaczerwienioną i przede wszystkim suchą, zmęczoną słońcem skórę. Sprawdził się napawdę bardzo dobrze, świetnie nawilża, bardzo fajnie, delikatnie pachnie. Co do właściwości ujędrniających - chyba za krótko go używam żeby je ocenić, na pewno lekko napina skórę.
Polecam, jednak ponieważ jest to olejek, raczej nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 zużyta

Kocham ten produkt !

Uwielbiam ten produkt - dla mnie to numer 1 w tego typu produktach do ciała-olejkach , oliwkach itd. Doskonale nawilża , ujędrnia a do tego cuuudownie pachnie ! Zawsze poluję na niego na promocjach za ok 15 zł i robię wtedy zapas :)

Używam tego produktu od: 1 rok