Chanel, Extracils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Chanel, Extracils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Nowy tusz do rzęs Chanel. Mocno wydłuża rzęsy, podkręca, jedynie nie pogrubia. Rzęsy są długie, błyszczące i mięciutkie. Jeden z lepszych tuszów do rzęs jakiego do tej pory używałam (a było ich naprawdę dużo). Jest też bardzo trwały.

Świetny :)

Bardzo dobry, używam soczewek kontaktowych więc potrzebowałam czegoś delikatnego i nieuczulającego. Ten tusz to strzał w dziesiątkę - nie skleja, nie zostawia grudek. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Kiepski

Spodziewałam się znacznie lepszego produku, tymczasem tusz nie podkręca rzęs, wydłuża je bardzo mizernie i rozmazuje się na powiece.
Wychodzi dosyć naturalny makijaż, a liczyłam na dużo lepszy efekt.
W dodatku dosyć szybko zasechł.

średniak

Wonder z oriflame jest dużo lepszy i tańszy.
nie robi nic szczególnego z moimi rzęsami. Kiedy chcę nałożyć więcej warstw, zaczyna sie sklejać, targać rzęsy. O podkręceniu oczywiście nie ma mowy. Można to włożyć między bajki. Ale mniejsza o to, nie oczekiwałam tego i chyba żaden tusz tak naprawdę nie podkręca. Trochę wydłuża, ale bez rewelacji. Może nie jest jakiś tragiczny, ale od chanel oczekiwałam czegoś więcej niż tylko zwykłego, przeciętnego tuszu.

Używam tego produktu od: 2 mies

nie dla mnie

dla mnie ten tusz jest za delikatny, jeżeli ktoś ma gęste rzęsy to powinien być zadowolony. Produkt ładnie podkreśla, ale daje bardzo naturalny look, za mało widoczny jak dla mnie. Tusz mało wydajny, jakość bardzo dobra ale za mała objętość w stosunku do ceny.

Nie polecam

Ten tusz jest bardzo przęcietny. Daje b. naturalny efekt, aż za bardzo, po prostu maluje na czarno, nieco unosi rzęsy do góry, mało je wydłuzając.Po za tym marze górna powiekę, rozmazuje się i potrafi zrobić owadzie nóżki.
Do plusów zaliczam tylko, to że jest mokry, szybko nie wyschnie.Ale za cenę 24 funty wymagam czegoś więcej.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Jestem zdecydowanie na tak

Od pierwszego testu w perfumerii podbil moje serce. Pieknie podkresla rzesy, dajac naturalny efekt. Wydluza, podkreca, b latwo pomalowac nim rzesy. Podobny do Lextreme Lancoma ale jednak lepszy, bardziej wydluza ciutenke pogrubia. Nie odsypuje sie, nie robi cieni pod oczami. Podkresli piekno nawet niezbyt imponujacych rzes. PolecamUżywam tego produktu od: miesiaca

Zawiódł mnie

Jakość porównywalna z taniutkim, lubianym na wizażu tuszem Miss Sporty. Zwykłę czernidło. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca. Co gorsza prostuje rzęsy podwinięte zalotką, a tego maskarom nie wybaczam.
Dodatkowa gwiazdka za to, że się nie osypuje i za ładnie rozczesującą szczoteczkę.

bardzo naturalny efekt

plusy:
- kolor i błysk
- trwałość
- nie obsypuje się, nie tworzy podkówek
- nie skleja rzęs, nie ma "owadzich nóżek"
- super eleganckie i proste opakowanie

minusy:
- nie podkręca
- jak dla mnie zbyt naturalny efekt
mimo 2-3 krotnego pociągnięcia moje ubogie rzęsy wyglądają zbyt ubogo (dla dziewczyn/kobiet obdarzonych pięknymi rzęsami pewnie będzie to KWC)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego-nadal idealna konsystencja

cuda sie zdarzaja;)

nie bede powtarzac argumentow, ktore przytoczyly tu juz Wizazanki, akupie sie tylko na jednej rzeczy, w ktora nie wierzylam, ale postanowilam sprobowac i okazalo sie, ze cuda jednak sie zdarzaja....

do tej pory wszystkie, ale to wszystkie tusze, drozsze i tansze, lepsze i gorsze, predzej czy pozniej OBSYPYWALY mi sie z rzes.
efekt wiadomo jaki - marny do kwadratu. zmaiast pieknego oka - oko podsiniaczone;///
ostatnio w ogole przestalam tuszowac rzesy, mimo, ze nie mam naturalnych dlugi i pieknych. po prostu wolalam zaakcentowac usta, zeby nie narazac sie po raz kolejny na to nieszczesne obsypywanie.

no i ryzyk fizyk - extracils, chanel, i co?
i bosko!
NAPRAWDE SIE NIE OBSYPUJE. nic a nic. sprawdzalam kilka razy wracajac wieczorem z pracy i wlasnym oczom nie wierzylam, ze nic pod nimi nie ma;)))

podsumowujac: jesli chodzi o tusze, to bedzie na pewno moj KWC, bo oprocz wszystkich pozytywnych cech ma tez te jedna, która „wykańcza dzielo”. Nie będę szukac innego.

Mój faworyt

Lubię makijaż naturalny, mam czarne rzęsy ale krótkie, wiec żadne pogrubiające nie wchodzą w rachubę; ten tusz spełnia moje wymagania, bardzo ładnie wydłuża delikatnie podkręca, jest bardzo trwały, nie zostawia ksera na powiekach, zmywa sie bez najmniejszych problemów - dla mnie tusz- cud marzenie. Wystarcza mi na pół roku przy normalnym codziennym używaniu - i nie kruszy się.
Polecam z czystym sumieniem osobom noszącym soczewki kontakowe, lubiącym naturalny look.
Cena -jak zwykle u nas bez sensu, na truskwi za 50 zł- dużo za takie cudo??

fajny!

Jeżeli komuś zależy na naturalnym wyglądzie rzęs będzie z pewnością zadowolony. Delikatnie wydłuża i podkręca, nie skleja rzęs i nie osypuje się.Chyba skuszę się ponownie nas ten tusz

Używam tego produktu od:1 m-c

Świetny!

zalety: wydłuża, ładnie podkręca, nie obsypuje się, świetnie się nakłada, łatwo się zmywa, w zależności od zamierzonego efektu można dawkować jego natężenie na rzęsach.
minusy: na razie brak:) no może oprócz ceny, ale wiadomo, że wszystko co dobre kosztuje, więc nie narzekam

Używam tego produktu od:tygodnia