Loton, Professional, Termo - Spray (Spray do stylizacji loków)

Loton, Professional, Termo - Spray (Spray do stylizacji loków)

Termo - Spray do stylizacji loków przeznaczony jest dla osób modelujących włosy przy użyciu lokówki lub suszarki. Spray skutecznie chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wysokiej temperatury. Ułatwia modelowanie włosów eksponując loki. Wzbogacenie produktu o formułę stylizującą zwiększa trwałość fryzury zachowując jej sprężystość a dodatkowe składniki nadają włosom połysk i gładkość.
Ochrona do 220 C.

w sprayu
termoochrona
nabłyszczające, podkreślające skręt, termoochronne
lekkie

Nie polubiliśmy się

Poza ciekawym opakowaniem niewiele mi się w tym płynie podoba. Wąska plastikowa buteleczka, która wygodnie leży w dłoni i ładny aplikator, który jednak nie spełnia swojego zadania. Zapach też nieciekawy. Przypomina troszkę zapach zwykłego szarego mydła. Na szczęście szybko wietrzeje. Używałam go jako termoochrony, podczas kręcenia włosów lokówką automatyczną. Nie zauważyłam dużej różnicy ani w trwałości loków, ani w termoochronie.
Sumując krzywdy mi nie zrobił ale też na nic się nie przydał.
Zostawiam 2 gwiazdki za opakowanie, które jeszcze wykorzystam.

Świetny

Mam typowe loki, suche, puszące się. Do tej pory głównym specyfikiem do stylizacji była guma z Joanny, jednak trochę obciąża mi włosy, a jak zaaplikuje zbyt dużo to robią się suche strąki. Na bieżąco kupuje wszelkie nowości kosmetyczne do dtylizacji loków, ciągle szukając czegoś co nie obciązy mi loków, a zwiąże w małe kręcone pasemka bez efektu puszenia się. Ten lotion jest świetny, jeśli nawet użyje go zbyt dużo po wyschnięciu spokojnie można dłońmi uformować bardzo naturalne loczki. Odjęłam pół gwiazdki za aplikator. Osobiście psikam płyn na dłoń i formuję fryzurkę.

Dobry

Mam bardzo podatne włosy z natury, chociaż sprawiają wrażenie że są proste. Najpierw wyciągam jw na szczotce a później nawijam na termoloki. I stąd ten spray, bo to jednak stylizacja na ciepło i tak co 3 dni.

Jak normalnie trzymają mi się loki jeden dzień a po wyspaniu robią się fale, to z Lotonem konkretne loki trzymają się do umycia. Są sztywniejsze niż bez, ale nie są posklejane i nieruchome. Zapach też ulatnia się po jakiejś godzince, więc nie przeszkadza.
Jedno co jest do kitu to sam aplikator - pryska płynem jak z kranu. Musiałabym przelać może do innej buteleczki, bo za bardzo moczy włosy.

Używam tego produktu od: kilka razy

Bo niczego innego nie było w sklepie.

Jestem w miarę zadowolona z termo ochrony natomiast sam spray okropnie pachnie po spryskaniu nim wilgotnych włosów. Na szczęście po kilku minutach zapach przechodzi.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego