Loton, Professional (Jedwab do włosów)

Loton, Professional (Jedwab do włosów)

Kuracja jedwabna zapewnia intensywne odżywienie, dzięki czemu włosy są wyjątkowo miękkie i gładkie.
Scala rozdwojone końcówki włosów, wygładza włosy i zapewnia im jedwabisty połysk.
Włosy są delikatne w dotyku a jednocześnie sprężyste, optymalnie nawilżone, idealnie się rozczesują a efekt jest natychmiastowy.
Delikatnie rozprowadzić niewielką ilość na końcówki lub na całą długość włosów. Nie spłukiwać.

świetny

Mam długie włosy, często noszę je rozpuszczone, więc potrzebowałam czegoś, co zabezpieczyłoby końcówki. W domu znalazłam buteleczkę z tym jedwabiem.

Plusy:
- zapach: bardzo przyjemny, utrzymuje się;
- konsystencja: idealna na końcówki;
- działanie: zabezpiecza;
- wydajność: używam codziennie, a dalej mam i mam
- dostępność: widziałam go nawet w Polo.

Minusy:
- duży otwór: chociaż można sobie z tym poradzić.

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Super ;)

Na ten produkt natknęłam się przypadkiem, było to jakoś zeszłego roku przed wakacjami, tak na początku mojego włosomaniactwa :D Szukałam czegoś dobrego do zabezpieczania końcówek, bo wtedy na moich krótkich, pocieniowanych włosach kropla oleju nie sprawdzała się.
Po szybkiej analizie składu, możemy zauważyć, że jest to taka bomba silikonowa. Zawiera i te usuwalne tylko za pomocą SLS, i te delikatniejsze. Po zapachu ma też proteiny jedwabiu (co paradoksalnie jest rzadkością w serach o nazwie \\\'jedwab\\\' ;)), filtr przeciwsłoneczny, jakiś nawilżacz i inne substancje zapachowe.
Stosowanie tego na całych włosach raczej nie zda egzaminu- oblepiacze co prawda zabezpieczą, ale nie pozwolą wniknąć innym substancjom odżywczym. Ja używałam tylko na same końce, od święta na długość, ponieważ wtedy ślicznie błyszczały ;)
Zalety:
+ Dobrze zabezpiecza: zauważyłam zmniejszoną łamliwość i rozdwajanie końcówek;
+ Ma śliczny zapach, przyjemnie słodki, kojarzył mi się z tymi profesjonalnymi produktami z salonu fryzjerskiego ;) Do tego dość długo czuć go na włosach;
+ Ma bardzo gęstą konsystencję, więc jest wydajny- buteleczka o pojemności 12 l starczała mi na parę miesięcy użytkowania;
+ Nabłyszcza włosy, końce są sprężyste i mięciutkie;
+ Lepiej się układają
+ Nadaje się do zabezpieczania przed prostowaniem, do tego podtrzymuje ten efekt- co prawda zdaża mi się użyć prostownicy jakieś dwa razy do roku, ale lżej mi na sercu, kiedy przed przejechaniem po włosach żelazkiem trochę je zabezpieczę;
+ Dostępność: ja kupuję w Polo, ale prawdopodobnie można go też dostać w sklepach fryzjerskich czy w drogeriach.

Wady:
- Opakowanie! Za nie odjęłam jedną gwiazdkę. Niby jest to mała, poręczna buteleczka, która zmieści się nawet do kieszeni, ale ma ogromny otwór. Z aplikacją raczej nie mam problemów- zatykam palcem, przechylam i gotowe, mam akurat tyle, ile potrzebuję. Jednak z moją niezdarnością, większość pierwszego opakowania zużyłam poprzez przewrócenie otwartej buteleczki ;( Pomimo gęstej konsystencji wszystko się wylewa;
- Można przesadzić z ilością, skutkiem czego końce zaczną wyglądać jak maźnięte olejem i będą zbijać się w strąki. Dlatego trzeba nakładać go niewiele, co już na szczęście opanowałam :D

Podsumowując, uważam, że każdy powinien spróbować! Mimo minusów ten produkt ma wiele zalet. Jeśli silikony wam nie straszne, szczerze polecam.

Zdecydowanie tak!

Uwielbiam ten jedwab. Stosuję go na mokre włosy i używam niewielkiej ilości - tyle aby rozsmarować go na dłoniach (mam dość długie włosy, jeszcze 5 centymetrów i będą do pasa! xD). Zaczęłam go używać kiedy postanowiłam bardziej zadbać o swoje włosy po pierwszym poważnym (bo szamponetki się nie liczą) farbowaniu.

Plusy:
*cena
*jest bardzo wydajny jeśli używamy go należycie(na początku wylałam 1/3 buteleczki bo myślałam, że taka ilość jest bardziej odpowiednia do moich włosów, ale się myliłam - uzyskałam straszny efekt szczególnie przy głowie - "tłuste włosy")
*daje efekt "miękkich włosów, ale delikatny (dla porównania - trochę słabszy niż po użyciu farby i odżywki, ale zauważalny)
*ładnie pachnie (niestety efekt niknie na drugi dzień)
*opakowanie (można zabrać go w każdą podróż

Minusy
*Ostrzegam przed przesadzeniem, bo efekt jest jak już pisałam NAPRAWDĘ OKROPNY
*trochę małe opakowanie jak na tą cenęxD Osobiście płacę za niego 7 złoty (a dokładając do tego 5 można by już kupić jedwab znacznie, znacznie, znacznie większy...)

Ogólnie używam go 2 razy w tygodniu. Na razie skutków ubocznych nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4