Schwarzkopf Gliss Kur, Marrakesh Oil & Coconut (Odżywka do włosów normalnych i uszkodzonych)

Seria Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut z unikalną mieszanką cennego oleju z Marrakeszu i olejku kokosowego dodaje włosom blasku i miękkości bez obciążania. Precyzyjnie regeneruje włosy i wypełnia ubytki.

Wielkie rozczarowanie

Lubię serię Gliss kur, maski mają genialne, odzywki całkiem ponadprzeciętne. Dlatego chętnie wyprobowalam te odzywke. Zapach ma super, ale to kwestia gustu więc gwiazdki przyznawać za to nie będę.
Konsystencja mnie zaskoczyla, jest gęsta i treściwa, trochę maślana. Niestety tępo aplikuje się na włosy, trzeba ją jakby wcierac, ręce nie slizgaja się po włosach. Przy spłukiwaniu jakiegoś wygładzenia też nie czuję. Myslalam że potem może być już tylko lepiej, niestety nie. Mam długie gęste wlosy za łopatki, które raczej mi się nie placza, ale lubią wspomaganie ze strony odzywki przy rozczesywaniu. Ta jednak nie robi nic! Włosy wcale się lepiej nie rozczesuja, a po wysuszeniu (czy samoistnie czy suszarka) pusza się i są oklapniete. Podchodziłam do tej odzywki kilka razy na różne sposoby ale niestety nie robi z moimi włosami nic dobrego.
Mam włosy mocno porowate, które traktuje olejami. Być może ten produkt to dla mnie po prostu za mało.
Moje pierwsze rozczarowanie Gliss kurem!

przetłuszczacz

Jedna z najgorszych odżywek jakie używałam.
Nałóżona w każdj ilości przetłuszcza i przyklepuje.
Próbowałam od ucha w dół i na same końcówki-efekt zawsze ten sam czyli obciążone,tłuste włosy.
Jedyne plusy to to że ułatwia rozczesywanie i w miarę ładnie pachnie.
Cena bez promocji raczej nie zachęca.
Opakowanie też beznadziejne bo trudno wydobyć końcówkę kosmetyku.
Cieszę się że już się skończyła i napewno nie kupię ponownie.

Idealna!:)

Tak samo jak szampon, ma zniewalająco piękny zapach. Odżywia i nawilża włosy. Nie wiem jak sprawdza się u nasady, ponieważ odżywki używam od połowy długości. Ułatwia rozczesywanie, nie potrzebuję już do tego olejków, bez których wcześniej nie mogłam się obejść :) Jest w miarę wydajna, ale pod koniec trudno wydostać ją z opakowania.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam drugie

Dobra odżywka

Jakiś czas temu kupiłam tę odżywkę na wyprzedaży w osiedlowej drogerii za 3 zł!!

Plusy:
- miękkie, błyszczące włosy
- zapach dosyć długo się utrzymuje na włosach
- włosy ławiej się rozczesują
- łatwo się spłukuje
-wydajna

Minusy:
-trzeba uważać z ilością nakładanego produktu - może obciążyć czuprynkę...
-jak dla mnie opakowanie zbyt ciemne - nie ma możliwości zobaczenia ile produktu jeszcze zostało...

Za 3 złote to cudo, jednak nie wiem, czy bym kupiła ponownie w normalnej cenie ponieważ lubie często zmieniać kosmetyki i testować ciągle nowe...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

ładnie pachnie

Bardzo podobają mi się wszystkie odżywki gliss kura, jeszcze na żadnej się zbytnio nie zawiodłam.

Włosy są miękkie i lśniące, łatwo się rozczesują. niewielka ilość wystarczy na długie włosy.
Łatwo się spłukuję, zapach mi odpowiada.

Trzeba jednak uważać przy ilości produktu i dokładnie spłukać, ma tendencje do obciążania i przetłuszczania włosow.

Po użyciu tej odżywki nie widać suchych i sterczących końcówek, polecam osobom, które używają prostownicy.

Cena, dostępność i wygląd - jak najbardziej okej:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetna!!

Swego czasu była w rossmannie wielka wyprzedaż szamponów i odżywek. Miałam to szczęście, że byłam w sklepie rano i udało mi się kupić tę odżywkę za trzy złote z groszami. Szkoda, że rossmann wycofał się ze sprzedaży, ponieważ to bardzo fajny produkt i mam nadzieję, że uda mi się ją kupić ponownie w innym sklepie.

Odżywka bardzo dobrze działa, czyli odżywia włosy. Po użyciu są miękkie, gładkie i bardzo błyszczące. Świetnie się rozczesują. Odzywka nie wzmaga przetłuszczania, czyli nie obciąża włosów. Poziom nawilżenia jest optymalny.

Odżywka ma szałowy zapach, naprawdę jest świetny. Przypomina mi zapach aromatu bananowego do ciasta, albo czegoś podobnego. W każdym razie jest bardzo intensywny, ale na moich włosach nie wytrzymał do następnego mycia, a zaledwie trochę po umyciu.

Konsystencja jest gęsta, a przez to dobrze się trzyma na włosach. Ma kolor biały/blado żółty. W sumie w łazience zawsze mam światło, więc do końca nie jestem pewna :)

Opakowanie jest bardzo wygodne, stoi dnem do góry (ale nic się nie wylewa), wiec nic się nie marnuje. Łatwo również je przeciąć.

Moja Cena jest szałowo niska, ale na pewno trafiają się na nią korzystne promocje - 7 lub 9zł.

Ja na pewno do niej wrócę!

Używam tego produktu od: styczeń 2013, przez około dwa miesiące

Niezła

Odżywka zdecydowanie lepsza niz szampon z tej serii. Jest wydajna, gęsta jak masło, bardzo treściwa, dobrze sprawdza sie przy długich włosach. Regeneruję i nawilża, nadaje miękkośc, ułatwia rozczesywanie i ładnie pachnie. Ale wraz z szamponem puszy włosy...

Używam tego produktu od: 2 miesiące?

Bardzo kiepska odżywka

Nie bardzo wiem od czego zacząć...
mam bardzo suche po wielu farbowaniach włosy. Zużyłam już mnóstwo kosmetyków i trafiłam na tę.
Ogólnie przy nakładaniu odżywki na włosy wchłania się natychmast. po 10 sekundach nie widać nawet, że się cokolwiek nałożyło!
chwilę czekam i spłukuję... no i na drugi dzień...KOMPLETNIE NIC!
oczywiście włosy się łatwiej rozczesują, ale nie ma ŻADNEGO blasku, połysku czy czegoś tam innego.. włosy wyglądają kiepsko. siano i tyle.
nie widzę w tej odżywce NIC specjalnego, a cena nie powala na kolana.
NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jeden średni

Mizerny efekt

Właściwie odżywka nie robi nic. Nie przesusza włosów, ale też ich nie nawilża.
Po umyciu nie widać żadnych efektów, tak jakbym wogóle nie użyła kosmetyku, który miałby na celu odżywiać włosy. Mogę nałożyć masę kosmetyku i nie uzyskać żadnego efektu (oprócz przeciążenia rzecz jasna).
Plus za wydajność i ładny zapach.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Drogeryjny kosmetyk na poziomie.

Kupiłam odżywkę przypadkiem,gdy na wakacjach zgubiłam gdzieś swoją i nie chciałam zamawiać przez internet.

Odżywka sprawdza się idealnie,ale tylko nałożona od ucha w dół.Jeśli nakładam ją na skalp włosy są przyklapnięte,mimo że odżywka nie podrażnia skóry głowy.Dobrze nawilża i tyle.

Używam od czasu do czasu,na przykład po hennie,kiedy moje włosy potrzebują nawilżenia.

Używam tego produktu od: 2 mieś.
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1.

Dobra,wydajna odżywka na codzień

Odżywka całkiem, całkiem. Przy jej stosowaniu nie mogłam wręcz używać jedwabiu ( za dużo to dla moich włosów) w sumie to dobrze - nie trzeba zabezpieczać końcówek. Dobrze się w tej roli sprawdza - końcówki się prawie nie rozdwajają. Nie ma co prawda efektu WOW, ale swoją rolę spełnia dobrze. Dorwałam ją na przecenie w Rossmanie za około 8 zł - cena jak na tą wydajność to cudo. Trzeba uważać z ilością ( ja swoją stosuję od ucha w dół)
Plusy:
-wydajna
-gęsta
-zabezpiecza
-troszkę chyba poprawia kondycję włosów
-włosy są miękkie w dotyku, błyszczą się
-brak większych problemów z rozczesywaniem
Minusy:
-brak zapachu ( nie wiem dla mnie to nie pachnie, a ja kocham pachnące włosy)

Używam od około miesiąca, a została mi jeszcze końcówka która na tydzień powinna mi wystarczyć.

odżywka godna polecenia

Odżywka spełnia swoje zadanie:
-nie obciąża moich cienkich i słabych włosów
-gęsta konsystencja
-produkt wydajny
-wygładza włos
-nadaje blask włosom
-ułatwia rozczesywanie

minusy:
-zbyt intensywny zapach

Odżywkę używam wraz z szamponem z tej samej serii.
Polecam- odżywka warta swojej ceny.
Co do poprawy kondycji włosów nie zauważylam znaczniej zmiany.

Używam tego produktu od: 30 dni