Timotei, Odżywka do włosów `Lśniący blask`

Timotei, Odżywka do włosów `Lśniący blask`

Róża z Jerycha jest wyjątkową rośliną, która potrafi przetrwać na pustyni bez wody przez wiele miesięcy i odradza się do życia, gdy spadnie deszcz. Wykorzystaliśmy tę niewiarygodną energię i przelaliśmy ją do wszystkich naszych szamponów i odżywek. Odżywka dodaje włosów blasku i odżywia je. Sprawia że stają się miękkie i lśniące.

bez alkoholu, zapachowa
do włosów normalnych
nabłyszczające, nawilżające, wzmacniające

Tak

Butelka mieści 200 ml.produktu.
Ma bardzo przyjemny zapach
Dobrze się ją nakłada i spłukuję.
Nawilża i wygładza włosy.
Dodaję im blasku i ułatwia rozczesywanie.
Bardzo ją polubiłam.

Nic a nic.

Odżywkę dostałam od znajomej, więc nie znam ceny. Zapach jest okropny, chemiczny, kwiatowy, mocny, zostaje na włosach. Z włosami nic nie robi, oprócz wygładzenia i łatwiejszego rozczesania. Butelka jest wygodna i ma fajne otwarcie.

jako b/s zadowala mnie w pełni

Szampony Timotei praktycznie się nie sprawdzają. Odżywki ze spłukiwaniem również. Mam kręcone włosy i potrzebne jest im dociążenie (ale nie obciążenie, co fundują przeważnie odżywki b/s), utrzymanie skrętu, świeży zapach.

[+] stosuję ją bez spłukiwania, bo zapach jest powalający i dzięki temu utrzymuje się długo na włosach (nawet do 3dni)
[+] odżywka jest wydajna, bo małe ilości wystarczają, by osiągnąć oczekiwany efekt
[+] włosy są dość miękkie, lekko nawilżone
[+] skręt utrzymuje się zadowalająco długo i nie ma w ciągu dnia potrzeby utrwalania go czymś wilgotnym
[+] dobra konsystencja, bo ani nie ucieka z palców, ani nie spływa po włosach
[+] przy użyciu w małych ilościach spełnia swoją rolę za każdym razem zadowalająco
[+] nie zlepia włosów
[+] włosy mniej podatne na puszenie, działanie deszczu wiatru lub wilgoci zaokiennej
[+] włosy są bardziej sprężyste, trudno zburzyć to, co się z nich dyfuzorem utworzyło
[+] poprawa po pierwszym myciu, natychmiastowa, widoczne bezpośrednie oddziaływanie na zewnątrz włosa

[+/-] nie poprawia kondycji włosów, nie odżywia ich od środka, w wyniku czego odstawienie produktu powoduje przywrócenie stanu wcześniejszego przed początkiem używania

[-] mimo wszystko cena... wolałabym dwa lub trzy złote mniej, bo ze spłukiwaniem nie daje nic i skład też jest niezbyt profesjonalnie dobrany
[-] w ciągu ostatniego roku w żadnej z pięciu drogerii w moim małym mieście nie dało się jej dostać, więc stwierdziłam, że produkt wycofali, zwłaszcza że wprowadzili wersję z ziołami alpejskimi o nazwie "Moc i blask", która też daje radę, lecz zapachowo "Lśniący blask" ją przebija - dopiero w now ootworzonym Rossmannie dojrzałam i natychmiast wrzuciłam do koszyka

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

średniawka do rozczesywania włosów

Tak jak szampon tak i owa odżywka jest mało naturalna, do tego firma testuje na zwierzetach nigdy juz nie trafi na moja półkę.

Ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie włosów, ale nie chciałabym jej już więcej używać, czegos w niej brakuje, tak samo czułam w przypadku szamponu.

Nie dodaje blasku włosom.. przetłuszcza je strasznie wtedy tylko się świecą..
Męczę ta odzywke od marca, stosuje zamiennie z innymi bo codziennie się jej nie da uzywac bez zatłuszczenia skalpu

Do tego może i zawiera 0% parabenów czy barwiników, ale zawiera silikony i pochodny od formaldehydu konserwant, a raczej dobrze by było by to właśnie te składniki były wyelimonowane by byłochociaż 30% beauty..

Butla recyklingowana w pełni (zawiera 15% mniej plastiku) - super, tyle, że firma testuje wszystkie swoje produkty na zwierzętach...

Używam tego produktu od: marca 2014
Ilość zużytych opakowań: połowa

Nic nie robi

Kupiłam tą odżywkę ,ponieważ mam matowe włosy a ona właśnie do takich jest przeznaczona.Niestety włosy jak były matowe tak są.Odżywka nie zrobiła z nimi praktycznie nic pozatym ,że trochę je wygładziła co ułatwiło rozczesanie.Nie polecam bo nie spełnia obietnic jak obiecuje producent.Jedyny plus to śliczny zapach.

Więcej nie kupię ;c

Nic nie robi z włosami, oprócz tego, że pomaga rozczesywać włosy. Zapach jest dość ładny. Odzywkę cieżko jest zużyć do końca, bo opakowanie jest wydaje się NIE PRZEMYŚLANE . Po zużyciu mniejszej połowy produktu, miałam problem z wydobyciem reszty. Nie widać błysku na włosach , co obiecuje producent.
Bardzo cieszę się że ją skończyłam :)

Taniutka, swietna do reaktywacji lokow ale nie do odzywiania

Odzywka ta jest tak leciutka ze na moich wlosach nie robi totalnie nic. Za to kiedy pomieszam ja z woda i spryskam wlosy i ugniote je, wspaniale odbudowuje moje loki, uzywam jej w ten sposob i jestem bardzo zadowolona. Natomiast gdy uzywalam jej jako odzywki po myciu zupelnie nie bylo widac zadnego efektu. Kupie ja na pewno bo jest tania, i swietnie sie u mnie sprawdza do odswiezenia wlosow.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Ok.

Kiedyś kiedy jeszcze moje włosy nie były tak zdrowe kupiłam tę odżywkę i byłam bardzoo zadowolona ;)
Ślicznie pachnie,jest dość wydajna,włosy były mięciutkie,gładkie,błyszczące. Cena w promocji też jest bardzo korzystna. Polecam jednak nie dla zdrowych włosów gdyż na takich nic nie robi ;)

Używam tego produktu od: 1 miesc

Trójka z plusem

Moja opinia nie będzie taka negatywna jak moich poprzedniczek, choć odżywka na miano kwc na pewno nie zasługuje.
Konsystencja jak dla mnie idealna, ani za rzadka, ani za ciężka. Zapach całkiem ładny, niemęczący. Opakowanie estetyczne, wydobycie odpowiedniej ilości odżywki nie sprawia problemu, zwłaszcza jak postawi się odżywkę do góry nogami.
Moje włosy się z nią polubiły, szczególnie jeśli nałożę ja wraz z jakimś olejem. Jako odżywka po umyciu włosów raczej mniej się sprawdza, ot po prostu wygładza. Po prostu musi ona na włosach być nałożona przez minimum godzinę żeby zauważyć jej działanie, nie wystarczy 5-minutowe hop-siup ;) Wtedy bardzo fajnie włosy nawilża i sprawia, że są gładkie. Obyć się jednak bez niej mogę, bez problemu zastępując czymś lepszym i czymś, co przynosi efekty szybciej, dlatego 3+ wydaje mi się dość adekwatną oceną.

Ładnie pachnie i tyle

Dokładnie tak jak w tytule. Ładnie pachnie i tyle. I jest wydajna. Ale na włosy nie działa w żaden sposób, nawet nie ułatwia ich rozczesywania. Szampon z tej serii jest ok, ale tej odżywce mówie stanowczo - NIE

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego i ostatniego opakowania

Dla moich włosów tragiczna...

Nie, nie, nie... I jeszcze raz NIE!

Nigdy więcej.

Nie znajduję żadnych plusów tej odżywki. No może zapach, który i tak nie utrzymuje się na włosach.

Włosy mam jasne, rozjaśnione o 1-2 tony.
Nie miałam jeszcze tak beznadziejnego produktu. Nie robi z włosami nic, a przede wszystkim nie nadaje blasku. Nie ułatwia rozczesywania, nie odżywia, nie są miękkie ani lśniące. Tak jakbym nałożyła wodę na włosy, zero efektów.

Wykorzystałam jako pierwsze O w OMO, a i nawet do tego się nie nadawała. I cieszę się, że już się tego pozbyłam.

Dobra jak na taką cenę

Plusy:
-niska cena
-nie obciąża
-włosy łatwiej się rozczesują
-ładny zapach
-nie zawiera parabenów
-nie podrażnia

Minusy:
-mała wydajność

Generalnie jestem zadowolona z tego produkto, o czym świadczy fakt, że kupowałam go już kilkakrotnie. Nie znam się zbyt dobrze na składach produktów (dopiero się uczę ;) ), ale zauważyłam, że składniki pochodzenia naturalnego (róża z jerycha, olej sezamowy) znajdują się wysoko w składzie, więc nie są to śladowe ilości dodane tylko po to, aby móc napisac coś na opakowaniu. Odżywka średnio spełnia moje oczekiwania - podkreślenie loków - ale ze względu na przyzwoitą jakość i niską cenę kupuję ją od czasu do czasu.