Real Techniques, Setting Brush 01413 (Pędzel do rozświetlania)

Real Techniques, Setting Brush 01413 (Pędzel do rozświetlania)

Cena PLN 30.00

Doskonały nie tylko do popularnego strobingu (rozświetlania twarzy), lecz także do nakładania i łączenia cieni na powiece. Polecany do aplikacji korektora pod oczy, aby optycznie zniwelować oznaki zmęczenia. Wielofunkcyjność i wysoką jakość wykonania łączy z designerskim wyglądem. Idealny do pudrowych i kremowych rozświetlaczy.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubieniec

To mój ulubiony pędzel wielozadaniowy! Mam go od wieeeelu lat i mimo regularnego mycia wciąż wygląda jak nowy. Kocham go za miękkość, puszystość i za to, że produkty nim nałożone tworzą piękną delikatną chmurkę. Nakładam tym pędzlem cienie bazowe, rozświetlacz a nawet puder pod oczy. Kocham i nie zamienię na żaden inny!

Uwielbiam go do rozświetlania

Długi czas szukałam dobrego pędzla do rozświetlacza. W swojej kolekcji pędzli do tego zadania posiadam już: Inglot, Hakuro, pędzle z Alliexpes, z Biedronki, Maxinczeka no i Real Techniques, Na tle tych wszystkich pędzli po RT sięgam najczęściej a właściwie ostatnim czasem tylko i wyłącznie. Inne pędzle mogą nie istnieć.

Nakładam nim rozświetlacz na twarz ale równie dobrze może sprawdzić się do innych zadań, jednak ja stawiam na błysk. Idealny kształt, miękkość włosia i same wykonanie pędzla jest dla mnie odpowiednie.

Jeśli jakikolwiek pędzel nie sprawdza się do dedykowanego zadania warto spróbować do czegoś innego. W tym przypadku mogłabym wykorzystać go do pudru pod oczy.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

nie warte tego

Jestem taka zawiedziona! Myślałam, że w końcu znalazłam idealny pędzel do ogólnego osadzania! Rozmiar i kształt idealnie pasują do nosa i pod oczami. Ale jak tylko umieścisz go na skórze, WITAJ W SCRATCH CITY. Próbowałam wszystkich sztuczek, aby uczynić je bardziej miękkimi, ale bezskutecznie. Jedynym powodem, dla którego otrzymuje 2 gwiazdki, jest kształt i rozmiar. Normalnie przekazałabym je osobom, które nie mają tak wrażliwej skóry jak ja, ale niestety muszę wyrzucić pieniądze do kosza. Szkoda.

Uniwersalność mnie zachwyca

Ten model RT każda powinna mieć w swojej kosmetyczne, bo jest niesamowice uniwersalny!

Jakość i wykonanie świetne, jak wszystkie pędzle od RT. Ładny design i estetyka.
Miękki, delikatny, nic z nim sie nie dzieje podczas mycia.

Zastosowań ma wiele, można stosować do nakładania:
-puder pod oczy, idealna wielkość do tego celu
-rozświetlacz na szczyty kości policzkowych, uzyskujemy piękną taflę o pięknej intensywności
-matowienie górnej powieki
-baking zmarszczek, nałożenie większej ilości na okolice nosa i czoła

Nie stosowałam do nakłania korektora pod oczy o czym wspomina producent. Wolę gąbeczki.

Bez wad

Kolejny super pędzel od RT.
Do pudru? Tak ale w okolicach oczu.
Ja nakładam nim także jasny, neutralny cień na górną powiekę jeśli akurat nie robię jakiegoś bardziej precyzyjnego makijażu.
Do rozświetlacza również dobry.

Wosie jest miękkie, łatwo je utrzymać w czystości. Pędzel jest dobrze wykonany, męczę go już chyba 2 lata albo dłużej i nic mu nie wypadło. Wygląda jak w dniu zakupu.

Jeśli potrzebujecie takiego niewielkiego pędzla za małe pieniądze to polecam.

Mój ulubiony do rozświetlacza

Markę RT odkryłam dzięki youtubowi. Pędzel jest wykonany starannie z wysokiej jakości materiałów. Włosie jest miękkie i przyjemne dla skóry. Nie wypada ani nie niszczy się przy myciu. Bardzo wygodnie leży w dłoni. Nie używam go do pudru. U mnie świetnie się sprawdza do nakładania rozświetlacza

Mój KWC wśród pędzli.

Jest to mój ulubiony pędzel nie tylko z marki Real Techniques,ale i z całej mojej kolekcji pędzli.
Byłam bardzo ciekawa,zwłaszcza po poleceniu jednej z youtuberek.
Jest mistrzostwem świata jeśli chodzi o pudrowanie pod oczami,jest mały,ale nie na tyle,żeby go używać do oczu.
Świetnie radzi sobie z pudrem bananowym,nie wypada włosie,jest mega miękki.
Czasem używam go do "bakingu" w linii bruzdy nosowo-wargowej.
Dostępny w Rossmannie za 32,49
Polecam!Kocham go!

Ulubieniec

Mój ulubieniec ostatnich miesięcy.
Ogólne bardzo lubię markę RT, mają naprawdę porządnej jakości pędzle w dobrej cenie. Również ich odpowiednik beauty blendera jest moją ulubioną gąbeczką, ale to nie o tym.
Co jakiś czas powiększam swoją kolekcję pędzli z ich firmy i ostatnio do mojej kosmetyczki trafił ten mały, ale niezawodny pędzel. Najczęściej służy mi do utrwalania okolic oczu pudrem. Czasami lubię użyć go też do rozswietlacza. Niekiedy utrwalam nim całą twarz. Każdy znajdzie swój sposób na niego.
Szybko się go myje i tak samo szybko schnie. Uwielbiam!

Świetny, ale d rozświetlacza

Urzekł mnie design danego produktu. Całość prezentują się bardzo oryginalnie na tle czarno-srebrnych pędzli. Skusiłam się w końcu na SETTING BRUSH. Według producenta ma służyć do nakładania pudru w trudno dostępnych miejscach. Jednak ja upatrzyłam go sobie do rozświetlacza i w te wersji sprawdza się znakomicie.

Włosie jest bardzo milutkie. Pędzel jest puchowy, ale nie aż tak zbity. Włoski ufrmowane są w postaci kulki. Jak dla mnie idealnie nadaje się do rozświetlacza oraz nakładania pudru w okolicach oczu. Nie drapie, tylko delikatnie muska moją twarz. Nabiera ładnie produkt i w subtelny sposób nanosi na cerę. Jest bardzo precyzyjny i dokładny.

Trzonek pędzla jest bardzo poręczny i przemyślany. Stworzony z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu nie ślizga się nam w dłoni. Ma też nietypowy kształt, który ładnie układa się w ręcach. Zakończony prosto ściętym końcem. Niby nic takiego, a pozwala postawić pędzel prosto,gdy chcemy go odłożyć w czasie wykonywania makijażu. Jego wymiary do największych nie należą. Ja osobiście jestem fanką takich rozmiarów pędzli, ponkeważ są bardziej poręczne.Nigdy wcześniej nie spotkałam trzonka bez skówki. Nie wiem czemu ma to służyć. Byc może jest to ułatwienie w myciu, ponieważ nie musimy się martwić, ze wpadnie tam woda.

Pędzel jest bardzo prosty w pielęgnacji. Łatwo domyć z niego wszelkiego rodzaju kosmetyki. Włosie bardzo szybko wysycha, a przeciez pędzel do ,,najchudszych" nie należy. Nie odszkształca się i zawsze wraca do pierwotnej postaci. Nawet nie zdarzyło się, aby odstawał pojedynczy włosek !

Ten pędzel to był strzał w dziesiątkę. Jest wielofunkcyjny, ale również bardzo solidnie wykonany. Wyróżnia się wśród innych. Zalet jest wiele począwszy od koloru, a skończywszy na precyzji i solidnym wykonaniu.

Mój ulubieniec !

Idealny do rozświetlacza , do utrwalania . Szybko się domywa , schnie. Cena jest w porządku . Włosie jest bardzo mięciutkie . Zdecydowanie godny polecenia !

• Design produktu: 5

Bardzo fajny pędzel do rozświetlacza

Fajny, mięciutki pędzelek. Używam do rozświetlacza. Dokładnie nanosi produkt tam gdzie chcę. Używam go już od około 2 lat, przeszedł bardzo dużo myć i nic się z nim nie dzieje. Nie rozczapierza się, nadal jest bardzo mięciutki, nie gubi włosków. Trzonek ładny, różowy, cieszy oko :-) Używanie go to dla mnie przyjemność.

Miękki, dobrze wykonany

Pędzelka używam od ok. pół roku do wykończenia makijażu - nakładania głównie przezroczystego pudru matującego na "newralgiczne" punkty na twarzy i czasem do rozświetlacza. Jego plusy do z pewnością dobra jakość wykonania (nie gubi włosków, nic się nie odkleja, nie łamie), bardzo miękki, szybko schnie. Minusy - jak do tej pory naprawdę żadnych nie znalazłam. Polecam!