Avon, Ideal Flawless, BB Skin Loving Beauty Balm (Krem BB do twarzy)

Avon, Ideal Flawless, BB Skin Loving Beauty Balm (Krem BB do twarzy)

Cena PLN 42.00

Niesamowity upiększający krem - podkład BB SPF 15. Wzbogacony o naturalne substancje nawilżające, minerały, witaminy, SPF i substancje uwydatniające koloryt skóry. Beauty Balm to wszystko czego potrzebujesz - 10 korzyści - 1 krem:
- nadaje skórze promienność,
- wyrównuje koloryt,
- jego formuła oparta jest na składnikach mineralnych,
- zawiera witaminę E dla zdrowszej skóry,
- nawilża,
- ukrywa niedoskonałości,
- minimalizuje zaczerwienienia,
- lekka formuła pozwala skórze oddychać,
- wyrównuje powierzchnię skóry,
- zawiera SPF.
Dzięki Beauty Balm skóra po prostu wygląda lepiej:
- wypukły kształt ułatwiający aplikację,
- udoskonalona formuła,
- większy, ulepszony aplikator.
Nowe, modne odcienie gwarantują doskonałą wierność koloru, a jedwabista formuła kryje jeszcze mocniejsze pigmenty.Kolory pozostają żywe nawet do 12 godzin.

Jest wspaniały!

Produkt poznałam dzięki wymiance z przemiłą wizażanką i naprawdę skradł on moje serce! Najlepszy krem bb z jakim mialam dotychczas doczynienia,a przerobiłam już : rimmel,mny,living source,loreal i seventeen-żaden z nich mi nie odpowiadał,dopiero po wypróbowaniu tego cuda na nowo uwierzyłam w działanie kremów bb! Podoba mi się w nim wszystko! Dla bardziej hardcorowego testowania,nałożyłam go na niepokremowaną buźkę(wszak ma nawilżać cerę!).Byłam w szoku! Buzia po nałożeniu go bez żadnego kremu nie była ściągnięta,a wręcz przeciwnie-przyjemnie nawilżona.Co do krycia-oceniłabym je na średnie,z możliwością nadbudowania-jak dla mnie taki stopień krycia jest odpowiedni:)Buzia wygląda z nim naprawdę bardzo świeżo i naturalnie.Bardzo wypoczęta.Krem naprawdę przepięknie rozświetla naszą buzie,przy czym moja tłusta w strefie T cera wcale się po nim nie błyszczy! :) Z jego trwałości na buzi również jestem zadowolona-ok pół dnia fizycznej pracy jest w stanie na mojej buzi wytrzymać,później przydadzą się jakieś małe poprawki,aczkolwiek i tak nie wygląda brzydko.Nie waży się,nie zbiera,nie ciemnieje,nie podkreśla suchych skórek! Podoba mi się również wygodna tubka z której możemy wycisnąć produkt do ostatniej kropelki i zabrać wszędzie ze sobą:) Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok tygodnia

Jako rozświetlacz na kości jarzmowe jest ok

Krem ten oczywiście nie ma nic wspólnego z prawdziwymi azjatyckimi kremami BB i nie posiada właściwości pielęgnacyjnych. Jest to raczej średnio kryjący podkład rozświetlający. Można go również stosować jako rozświetlacz na kości policzkowe - idealnie się do tego nadaje.

+ kremowa konsystencja
+ skóra wygląda świeżo, zdrowo i promiennie
+ koloryt jest wyrównany
+ lekki, nie obciąża skóry
+ średniogęsty, dobrze się rozprowadza, nie robi smug i nie roluje się
+ średnie krycie
+ wydajny - jedna próbka wystarczyła mi na 5 aplikacji (miałam 5 próbek)
+ odcienie Ivory i Shell są naprawdę jasne, nadają się dla bladziochów

- wchodzi w pory przez co jest widoczny
- podkreśle suche skórki
- posiada brokatowe drobinki, które z bliska są widoczne

Ogólnie produkt fajny tylko nazwa nieodpowiednia.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

fajny, ale na lato

Zakupiłam, ponieważ był w dobrej cenie - ok 20 zł.

Jest idealny na lato, na pewno nie na chłodniejszą jesień czy mroźną zimę.

ZALETY:
* kolor Nude - piękny chłodny beż, idealnie dopasowuje się do cery (miałam też kilka próbek Shell, ale jak dla mnie miał za dużo żółtych pigmentów)

* ładnie się rozsmarowuje, dopasowuje do buźki

* ma sporo pigmentów rozświetlających, typowych drobno zmielonych drobinek, dlatego lepszy będzie latem

* niesamowicie lekki, nie czuć go na twarzy

* dość ładny zapach

* wygodna tubka

WADY:
* niestety nie jest trwały samodzielnie nałożony, wieczorem przy demakijażu prawie nic nie ma na waciku; zazwyczaj nakładam jeszcze puder korygujący w typie Meteorytów i wtedy wytrzymuje cały dzień

* kryje średnio, mam cerę naczynkową, która zimą wygląda fatalnie i dlatego dla mnie na zimę ten BB się nie nadaje;
latem owszem, jak twarz mam opaloną i nie mam rumieńców, daje sobie radę z delikatnymi sińcami pod oczami, mniejszymi zaczerwienieniami.

mega!

Kupiłam krem w kolorze Shell i plułam sobie w brodę, że nie wzięłam Ivory. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie.

Zalety:
+ kolor - NAPRAWDĘ, na moich oczach, wtapia się w skórę i dostosowuje do jej koloru! nałożony na twarz, początkowo mocno się odcina kolorem, podczas rozprowadzania nieznacznie jaśnieje i po jakiejś minucie od nałożenia jest niewidoczny :)
+ efekt photoshopa / baby face - nie widać, żeby coś na twarzy było, a jednocześnie nie ma tego wszystkiego, co chciałybyśmy ukryć :)
+ krycie - idealne! nie jest to maska, ale jest więcej niż średnie - znikają pajączki, blizny, przebarwienia, strupki; testowałam go na mojej 50-letniej mamie i u niej efekt wow jest jeszcze lepszy :D
+ konsystencja - gęsty krem, bardzo łatwo i przyjemnie rozprowadza się na skórze
+ zapach - miły, kremowy
+ tubka - czarna, prosta, miękka :) najlepsze moim zdaniem są pompki airless, ale łatwa do rozcięcia tubka też jest super
+ chyba też lekko rozświetla, ale tak subtelnie, że nie jestem pewna do tej pory ;)
+ nie podkreśla niedoskonałości
+ nie zapycha
+ nie wysusza
+ nie brudzi
+ stopniowo znika

Wady:
- przeciętna trwałość - około 6-7 godzin, więc lepsza niż krem BB, ale gorsza niż podkład
- dostępność

Używam tego produktu od: kwiecień 2013

Cudowny!

Kremy BB dotąd omijałam szerokim łukiem - mam na myśli te drogeryjne, a nie ich azjatyckie odpowiedniki. Eveline, Rimmel, Garnier... wszystkie wydawały się tak okropnie ciemne, fakt, że mam porcelanową buzię, jednak mam wrażenie, że dla większości polek z jasną cerę te produkty są za ciemne... raz wypróbowałam jakiś produkt Mayabelline, ale tutaj również kolor był nie ten...

W przypadku Avonu ten problem odpada. Paleta kolorów przypasuje zarówno zimnym, skandynawkim pięknościom, jak i osobom o bardziej oliwkowej cerze. Ivory jest świetny dla jasnej karnacji - idealnie dopasowuje się do skóry.

Jednakto nie koniec niespodzianek z tym produktem - po pierwsze jak na krem bb bardzo fajnie kryje - nie jest to mocne krycie, ale zauważyłam, że zwykle te produkty nic nie kryją. Ten będzie dobry dla cery z lekkimi problemami. Po drugie jest bardzo trwały - chyba najbardziej ze wszystkichpodkładów jakie miałam. No i najważniejsze - NIE ZAPYCHA. Cera mi się poprawiła, co oznacza, że nie jest tak mocno obciążana. To sprawia, że będę mu wierna dopóki go nie wycofają.

Jego jedyna wada to to, iż jest rozświetlający. Dzięki temu, cera jest taka promienna, ale w przypadku mojej buzi, zmienia się to w mocne świecenie. Jednak polecam. Zwłaszcza za tę cenę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nazwałabym go podkładem, ale jest rewelacyjny :)

Kupiłam go w promocji za 19,90 w odcieniu Shell. Kolor idealnie pasuje do mojej bladej cery, stapia się z nią, wyrównuje wszelkie niedoskonałości. Jestem zachwycona tym produktem, nie dość, że świetnie kryje, trzyma się długo to nie wysusza, a wręcz nawilża moją cerę, która podczas demakijażu jest gładka, miękka, sprężysta :) Jest dosyć rzadki, ale to zupełnie nie przeszkadza w łatwej aplikacji (ja nakładam do palcami). Polecam szczególnie do cery suchej.
Kupię ponownie jeśli będzie w tak korzystnej cenie!

Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze nie zużyłam całego)

Mam mieszane uczucia

Dostałam ten krem w prezencie i początkowo bałam się go użyc (mam skórę ze skłonnością do zapychania porów). Póki co miałam go na twarzy kilka razy i raczej nie zauważyłam takiego działania, ale głowy nie dam sobie uciąc. Mam cerę tłustą, dlatego jego niematująca konsystencja troche mi przeszkadza, wydaje mi się że zostawia taką trochę klejącą powłokę, jednak to uczucie znika po przypudrowaniu. Podoba mi się to że wyrównuje koloryt cery, a u mnie to spore wyzwanie. Nawet nieźle kryje pory! Mógłby byc bez tych malutkich błyszczących drobinek, ale jakoś bardzo mi one nie przeszkadzają. Co jest dużym plusem? Po zmyciu go cera jest jakby nawilżona i wypoczęta, gładka i jakaś taka promienna, aż nie wierzę :). Lekko podkreśla suche skórki, ale nie jakoś skandalicznie więc wybaczam. Po przypudrowaniu trwałośc średnia, na jakieś 4-5 godzin, ale to krem, więc i tak nie tak źle :)
Jak ostatnio zaczęłam go stosowac? Jako że się opaliłam i kolor shell jest mi trochę za jasny (nie dużo, ale trochę) ostatnio brałam go odrobinkę i smarowałam nad kościami policzkowymi, na ukos (jak rozświetlacz) i odrobinkę na nos. Efekt mnie zaskoczył! Przez to że ma ładnie rozświetlające drobinki cera wygląda naprawdę apetycznie!
Ma trochę wad, ale ma też znaczące zalety, więc sama nie wiem!

Używam tego produktu od: kilka tygodni, czasami
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

POLECAM!

Jestem naprawdę meega zaskoczona, oczywiscie pozytywnie tym kremem :) Kupiłam od razu jak wszedł do katalogu,więc już mogę coś o nim napisać. Szukałam czegoś lekkiego,ale ładnie wyrównującego koloryt, a zarazem niedrogiego i rozświetlającego. No i znalazłam :) Jest to jak dotąd najlepszy krem BB jakiego uzywałam.

Plusy:
-posiadam kolor Natural Beige-na początku wiosny był odrobinę za ciemny,ale gdy sie lekko opaliłam to ten kolor jest stworzony dla mnie,ladnie wtapia sie w skore i nie odznacza się
-krem jest dość gęsty i tłustawy,ale łatwo go rozprowadzić, nie ma zadnych smug i plam,mimo swojej k0nsystencji nie czuć go na twarzy. Polecałabym do osób o skórze suchej lub mieszanej i normalnej, tłustym cerom może nie podpasować
-zachowuje sie ogolnie jak podkład,ukrywa wszystkie zaczerwienienia i krostki,przebarwienia itp.
-jest bardzo wydajny,wystarczy niewielka ilośc żeby pokryć buzię
-twarz wygląda na wypoczętą,świetlistą
-tani w promocji
-ładne opakowanie

Minusy:
-podkreśla suche skórki,ale wystarczy peeling i po sprawie :)
-bardzo się świeci na buzi,konieczne jest uzycie pudru matującego po wsmarowaniu.

Myślę,ze będe go używać cały rok,nawet na większe wyjścia,bo nie tylko zachowuje się jak podkład dobrej jakości ale też jest trwały :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: prawie pierwsze

Nie...

Kupiłam ten "BB" w ofercie dla konsultantek, więc był tani. I dobrze, bo z czystym sumieniem mogłam go wyrzucić do śmietnika.
\\n
\\nKrem straszliwie wchodzi w pory, pozostawia na skórze jakiś dziwny film i cera niezdrowo się świeci. Ściera się strasznie i do tego ma chamskie drobinki, jakby ktoś wysypał sobie brokat na twarz.
\\n
\\nZdecydowane NIE.

Mój pierwszy krem bb i od razu KWC! To zasługa skuszenia się na zakup, po przeczytaniu dobrych opinii na Wizażu :) Bardzo dobra, kremowa konsystencja, którą łatwo rozprowadzić na twarzy, zakrywa większość mniejszych przebarwień i pryszczy. Czasami jednak mam wrażenie, że jest za rzadki, ale po jakimś czasie znów powraca do pierwotnego stanu, nie wiem co jest przyczyną. Jest dość trwały, choć lepiej go przypudrować w cieplejsze dni, bo może się zbyt mocno świecić w strefie T. Minusem może być jedynie regularna cena (kupiłam promocyjnie po 19.90) i skłonność do rozrzedzania się. Nie trafiłam z doborem koloru (troszkę za jasny), ale to już nie stanowi większego problemu. Ogólnie produkt godny polecenia i ponownego kupienia :)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Może być

Podkład dobrze kryje, zaczerwienienia nie są widoczne. Ładnie rozświetla skóre, ale nie polecam do cery tłustej. Jest dosyć wydajny. Duży wybór odcieni, szczególnie dla jasnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

świetny :)

Dostałam próbke tego fluidu od konsultanki, bardzo mi sie on spodobał więc w promocyjnej cenie zakupiłam go. Jak dla mnie to strzał w dziesiątke!
plusy:
-dobrze kryje,choć kremy BB nie mają takiego zastosowania
-kolor natural beige jest piękny :)
-pięknie rozpromienia cere
-ładnie pachnie
-daje śliczny efekt na buzi- nie maski, lecz opalenizny
-na długo matuje

Minusów nie zauważyłam, może być jedynie to że jest dość rzadki , ale nie aż tak że wylewa się z tubki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie