Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Tangle Tezeer Compact Styler to mniejsza wersja oryginalniej szczotki zaprojektowanej przez fryzjera gwiazd Shauna P. Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów od nasady aż po końce, nawet przy mokrych włosach. Tajemnica jej skuteczności tkwi w ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa flex i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Jej wyjątkowy kształt sprawia, że pasuje idealnie do ręki jak i kształtu głowy. Wersja kompaktowa posiada również nakładkę zabezpieczającą przed zanieczyszczeniami! A te różne wzory i kolory! Różowe, metaliczne, brokatowe, z Myszką Miki, brzoskwiniami. Dla dużych i dla małych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niby fajna, ale czy warto?

Beauty gadżety to moja słabość. Było oczywiste, że prędzej, czy później stanę się jej posiadaczką. Używam jej od kilku lat. Mam włosy długie, cienkie, dość gęste. Mają ogromną tendencję do tworzenia się kołtunów. Stąd moje zainteresowanie szczotką, której producent obiecuje rozwiązanie moich włosowych rozterek.

Niestety, mimo niewątpliwych zalet nie spełniła moich oczekiwań.

Bardzo przydatna w podrózy

Tangle Teezer'a zaczęłam uzywac kilka lat temu. Byłam zachwycona! Potem się okazało, ze może wpływać na moje łamiace sie wlosy, dlatego nie uzywam jej na co dzien. Ale - do szybkiego rozczesywania włosów jest idealna

PLUSY:
+ "zamykana", a wiec mozna wrzucic do torebki, walizki i nie ma szkody dla plastikowego wlosia (a nawet te sie niszczy)
+ ułatwia rozczesywanie wlosow
+ nie elektryzuje włosów (ale trzeba pamietac o ich odpowiedniej pielegnacji)
+poręczna
+higieniczna, łatwo można ja wyczyscic

MINUSY:
-wysoka cena
- plastik moze wplywac na łamanie wlosow, dla delikatnych wlosow jednak chyba najlepsze sa "mieszane" produkty

Tangle teezer

Najgorszy zakup odnośnie szczotki do włosów jakiego kiedykolwiek dokonałam.
Producent zapewnia dużo dobrego, jedyne co dobre to łatwość w czyszczeniu szczotki, na tym się kończy. Po rozczesaniu efekt większej objętości utrzymuje się trochę dłużej niż po innych szczotkach. No może jeszcze estetyczny wygląd.
Zakup dokonany na podstawie dobrych opinii (kilka typu włosy się elektryzują wzięte pod uwagę).
Jestem posiadaczką długich włosów (najdłuższa warstwa kończy się na linii pasa), raczej cienkich, nie za gęstych.
Niestety włosy się elektryzują co jakiś czas pod wpływem produktu (dwukrotna próba zmiany szamponu, mając nadzieję, że to w tym tkwi problem - nie), podczas samego rozczesywania włosy potrafią się plątać i tworzyć kołtuny! Co pierwszy raz mi się zdarzyło. Rozczesaniu włosów po wietrznej pogodzie powoduje plątanie włosów. Samo rozczesaniu włosów tą szczotka trwa u mnie o wiele dłużej niż nawet najzwyklejszą za kilkanaście złotych z Rossmana. Nieprzyjemny odgłos podczas rozczesywania, który jest irytujący jak dla mnie, a zaznaczyć muszę, że lubię czesać włosy.
Z włosami mokrymi/wilgotnymi odrobinę lepiej sobie radzi.
Często partner po umyciu włosów i ich lekkim osuszeniu rozczesuje mi włosy i jak tylko podaję tangle to mówi, że mam dać inna szczotkę, bo tą się źle trzyma, nieporęczna jest to muszę przyznać sama, mówi, że szczotka nie rozczesuje dokładnie itd.
Bardzo nietrafiony zakup. Może to szczotka dla cienkich, krótkich włosów?

Szału nie ma

Szczotkę dostałam w prezencie kilka dobrych lat temu, kiedy wybuchł na nie szał. Marzyłam o złoto-czarnym Tangle Teezerze i ucieszyłam się niesamowicie, kiedy mogłam w końcu się nią pochwalić.
Włosy mam długie i falowane, nie są zniszczone farbowaniem czy też suszeniem/prostowaniem/kręceniem.
Forma szczotki z zabezpieczeniem, dzięki któremu nie niszczą się jej kolce, to strzał w dziesiątkę. Jej mały rozmiar sprawił, że do tej pory noszę ją często w torebce. Jednak, używam jej jedynie do "przygładzenia" włosów u nasady. Podczas normalnego czesania, szczotka ciągnie i zdarza się, że mi je wyrywa.
Od jakiegoś czasu używam do nich grzebienia o szerokim rozstawie zębów, więc może po prostu do moich włosów się nie nadaje.
Tak czy siak, cena jest moim zdaniem mocno wygórowana. Czy kupiłabym lub chciałabym dostać ponownie tę szczotkę? Na pewno nie. Zdecydowanie wolałabym postawić na coś innego.

Polecam przede wszystkim mamą które mają córki. Szczotka super. Bez problemu i bez krzyków w końcu rozczesuję córką włosy. Zawsze był płacz że ciągnę, że kołtuny. Ta szczotka sobie radzi ze wszystkim. Polecam

Bardzo ją lubię

Wcześniej używałam takich z naturalnego włosia i plastikowymi ząbkami i odkąd kupiłam sobie na próbę teezera to już nie chce innej :). Mam długie i dość grube włosy i ta szczotka sprawdza się bardzo fajnie, ładnie rozczesuje i w kitce wygładza włos, nie haczy i nie wyciaga.
Czasem używam suchego szamponu i tutaj przy użyciu pianki do golenia łatwo z niej usunąći cały kurz i brud, nie trzeba szorować.
Jak dla mnie ktoś miał dobrego nosa, żeby takie coś wypuścić na rynek.

Miłość każdej wlosomaniaczki

Uwielbiam wszystkie wersje tanglee teezera. Ta idealnie nadaje się do torebki , jest nie duża a co najważniejsze ma osłonięty grzebyk dzięki czemu nie wygina się w torebce. Pięknie rozczesuje włosy, nie szarpie, nie wyrywa.

Rewelacyjna szczotka - niesłusznie oczerniana

Mam 2 sztuki. Jedna do torebki, druga w domu.
Szczotka ma wygodny kompaktowy kształt i solidną zatyczkę, zapobiegającą wyginaniu ząbków. Design ładny - nie wygląda jak typowa szczotka po złożeniu.

Nie wierzyłam w fenomen tangle teezera dopóki sama nie kupiłam swojej sztuki. Genialnie radzi sobie z rozczesywaniem zarówno suchych jak i mokrych włosów. Czego więcej chcieć od szczotki??

Krążą po sieci opinie, że łamie/urywa włosy. Absolutnie tego u siebie nie zauważam, a włosy mam długie i bardzo gęste z tendencją do falowania, więc wcale nie łatwe w rozczesaniu. Myślę, że każdą szczotką możemy sobie połamać włosy, jeśli bez opamiętania przeciągamy po nich szczotą na siłę...
To nie jest wina TT, a raczej nadmiernego wykorzystania jego właściwości "antytangling" i czesania na siłę....

Godny polecenia produkt. Zasłużone KWC.

Zdolny "fryzjer" w wersji kompakt

Złoto-czarna, kompaktowa wersja klasycznego modelu TT to moja codzienna szczotka do torebki i na wyjazdy. Produkt ma trochę inny kształt, ale dość szybko się do niego przyzwyczaiłam i użytkowanie nie nastręcza mi najmniejszych trudności. Dzięki temu niewielkiemu akcesorium moje długie, skłonne do kręcenia włosy rozczesują się bez najmniejszych problemów, nigdy się też nie elektryzują. Produkt jest lekki i wykonany z dobrej jakości tworzywa, które się nie rysuje i jest odporne na rożne upadki i inne nieprzewidziane sytuacje. Po miesiącach użytkowania szczotka wygląda jak nowa- pewnie też dlatego, że używam jej mniej intensywnie niż jej wysłużonego, klasycznego "rodzeństwa;-). Bardzo istotne jest dla mnie również to, że niewielki kształt umożliwia dotarcie do wszystkich miejsc, a elastyczne ząbki w żaden sposób nie podrażniają mojego delikatnego skalpu. Mój torebkowy niezbędnik:-)

Fajna do torebki

To mój czwarty tangle teezer, tym razem w wersji kompaktowej. Podoba mi sie to,ze szczotkę mozna zamknac zatyczką, przez co ząbki nam sie nie wyginają np. w torebce czy w koszyku w toalecie..zalezy gdzie kto trzyma :) szczotka jest okej, na pewno lepsza od grzebienia czy jakis innych tanich szczotek z drogerii, chociaz szczególnego szału nie ma, oprocz tego, ze ladnie wyglada i faktycznie na poczatku ladnie rozczesywala i szybko (co wazne u mnie, bo wiekszosc szczotek mnie szarpie i rozczesywanie trwa długo)) szczotkę uzywam juz poltora roku (akurat tą) i powyginaly mi sie w niej ząbki, ale czesto czesze wlosy, wiec moze to dlatego. Wlosy sie po niej nie elektryzują, ogolnie ok. Kupiłam szczotkę w super cenie w TKMaxx za 6£.

Średniak

Szczotkę zakupiłam parę lat temu, jak były wszędzie takie popularne. Jaka ja byłam zadowolona jak dorwałam złotą, błyszczącą. Teraz szczotka leży od wielu miesięcy w półce nieużywana.

Do moich włosów się kompletnie nie nadaje, szkoda, że zauważyłam to tak późno. Mam włosy długie, falowane, cienkie, wymagające częstego czesania. Ta szczotka je po prostu wyrywała, łamała końcówki, nie radziła sobie z rozczesaniem, a szczotka za takie pieniądze powinna sobie radzić super. Bez szarpania nie było mowy o rozczesaniu i do tego trochę to trwało. Kolce szczotki twarde, ostre. Przy czesaniu wilgotnych włosów tuż po kąpieli miałam uczucie jakby one się we wbijały, bardzo to bolało.

Jedynym plusem tej szczotki to jej kompaktowość, zabierałam ją wszędzie, gdzie wychodziłam, mieści się prawie w każdej torebce. Do tego posiada zabezpieczenie, aby nie niszczyły się kolce i nie wysypywały się te włosy zgromadzone na niej.

Pomimo niszczeń jakie dawała mi szczotka dalej jej używałam dając jej każdego dnia szansę, w końcu kosztowała niemałe pieniądze w ówczesnym czasie, chociaż teraz chyba dalej tak jest oraz była tak zachwalana przez wszystkich, że nie przechodziło mi to po prostu przez myśl, że taka szczotka może być tak tandetna :(

jest w porządku

Mam włosy niskoporowate i super proste, więc nie mam potrzeby częstego rozczesywania ich. Na codzień korzystam z innej szczotki a ta służy mi jedynie na wyjazdy. Korzystam z niej głównie w celu wyczesania moich wypadających włosów więc nie mam dużych wymagań. Miałam kilka mniejszych szczotek podróżnych ale fakt faktem ta jest najwygodniejsza w użytkowaniu. Jeśli ktoś też nie ma zbyt wielu wymagań co do niej to myślę, że się sprawdzi. Natomiast jeśli chodzi o konkretniejsze rozczesywanie to myślę, że z łatwością znajdziecie delikatniejsze