Tangle Teezer, The Wet Detangler (Szczotka do włosów mokrych)

Tangle Teezer, The Wet Detangler (Szczotka do włosów mokrych)

Pojemność 1 szt

Tangle Tezeer The WetDetangler to innowacyjna szczotka, która w krótkim czasie stała się hitem na całym świecie! Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów mokrych od nasady aż po końce. Tajemnica jej skuteczności tkwi w 325 ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Charakterystyczne jajko zastąpiono klasycznym trzonkiem z rączką, który nie wyślizguje się z ręki pod prysznicem oraz jest na tyle niewielki, że zmieści się do torebki. Jest idealnym towarzyszem każdych wakacji, wypraw na basen czy ekstremalnych wycieczek w góry. Świetnie rozczesuje także suche włosy, przy każdy pociągnięciu o nie dbając. Dostępna w czterech kolorach: czarnym, pudrowo-różowym, biało-różowym oraz biało-niebieskim.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
kwadratowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

super

Szczotka fajna do włosów mokrych jak i suchych,jest mega wydajna, daje sobie radę z każdymi włosami nie ciąga i nie wyrywa dzięki poręcznej i wygodnej rączce sprawdza się jeszcze lepiej i jest bardzo wygodna w obsłudze

Super dla plączących się włosów!

Szczotka jest jednym z moich tegorocznych odkryć. Mam problem z mocno plączącymi się włosami (pojawia się u mnie zawsze kiedy mija kilka miesięcy od keratynowego prostowania i keratyna wypłukuje się). Szczotka, bez zmiany kosmetyków, rozwiązała problem praktycznie do zera!

Najlepsza

uwielbiam ją, mam włosy długie i rozjaśniane i nie wyobrażam sobie rozczesywania bez tej szczotki. Nie ciągnie, ładnie wygładza i dobrze się ją trzyma

Jak dla mnie najlepsza szczotka do długich włosów

Ta szczotka to najlepsza szczotka do długich włosów jaką używałam. Ja zakupiłam tą szczotkę w kolorze czarnym pół roku temu w Rossmannie, niestety musiałam wymienić szczotke (wcześniej używałam zwykłego tangle teezera) dlatego, że ta mała szczotka tangle teezer zaczęła mnie denerwować, to nie jest szczotka do rozczesania grubych, rozjaśnionych włosów które bardzo się plączą. Ale zdecydowałam, że wytestuje tangle teezer z rączką i się zakochałam! Ta szczotka jest genialna, ma różniej długości włoski przez co świetnie rozczesuje włosy, dzięki rączce czesanie jest wygodniejsze. Nie wyrywa włosów, nie łamie ich. Świetnie sobie radzi z wymagającymi włosami, czesanie nią jest szybkie, wygodne i bezbolesne.
Polecam z całego serducha

Nie bez powodu kultowy produkt ;)

Z marką Tangle Teezer znam się od dawna, przez lata używałam szczotkę w wersji original, później w wersji compact. Jednak to ta z rączką odpowiada mi najbardziej!

Bardzo dobrze leży w dłoni i świetnie rozczesuje włosy! Długie ząbki rozdzielają pasma bez najmniejszego szarpania. Nie wyobrażam sobie już używać innych szczotek. Łatwo się czyści, jest niesamowicie trwała, mimo wielu upadków na kafelki ma jedynie kilka rysek. Bez problemu można ją kupić na licznych stronach internetowych, bądź stacjonarnie w Douglas czy Rossmann (bywa na promocji). Pare pociągnięć, zero ciągnięcia i włosy są w idealnym stanie ;). Bardzo polecam, na podróże dalej używam compact (żeby w walizce nie powyginać "włosów"), ale w codziennej, domowej pielęgnacji to właśnie The Wet Detangler jest dla mnie niezastąpiona.

Świetnie rozczesuje mokre włosy

Szczotkę kupiłam na promocji w Rossmanie za 38 zł i z nadzieja ze w końcu nie będę miała problemu z rozczesywaniem mokrych włosów. Wybrałam kolor pudrowy róż. Ta wersja ma wygodna rączkę która ułatwia czesanie i nie wypada z rąk. Dobrze rozczesuje mokre włosy a te jej ząbki przy okazji masują skore głowy. Nie plącze,nie wyrywa i rozczesuje bez problemu suche włosy. Jest niw duża wiec bez problemu mieści się w kosmetyczce czy torebce.

recenzja

Produkt bardzo dobrze sprawdza się na mokrych włosach - w końcu dla nich został stworzony. jednak na suchych (mam poste włosy) mam wrażenie, że wyłamuje mi końce. Ogólnie bardzo polecam do mokrych, jednak jak już są suche to czesze je inną szczotką.

Tangle teezer, the wet detangler

Szczotka fajna do włosów mokrych jak i suchych :) daje sobie radę nawet z moimi bardzo płaczącymi się długimi włosami :) nie ciąga i nie wyrywa nawet dziecko daje się uczesać :) dzięki poręcznej i wygodnej rączce sprawdza się jeszcze lepiej i jest bardzo wygodna w obsłudze

Tangle Teezer, The Wet Detangler

Szczotka bardzo dobrze się sprawdza zarówno na mokrych jak i suchych włosach. Używanie ułatwia rączka, która leży dobrze w dłoni. Bardzo ułatwia życie dla osób z długimi włosami.

Jedna z ulubionych

Zbawienie dla posiadaczek kołtunów! Moje włosy są tak poplątane, że często jedynym rozwiązaniem były nożyczki..Odpowiednia pielęgnacja plus szczotka okazało się rozwiązaniem problemu! Szczotka bardzo dobrze rozczesuje, nie wyrywając przy tym włosów. Jest bardzo łatwa do czyszczenia. Dzięki rączce dużo łatwiej mi się jej używa niż standardowego Tangle Teezer. Mam też wrażenie, że jest solidniej wykonana bo używam jej już prawie rok a ząbki wg się nie powykrzywiały. Niby przeznaczona jest do mokrych włosów ale świetnie sprawdza się także przy suchych. Warto kupić!

Rewelacja!

Zakupiłam te szczotkę na próbę. pół roku temu w drogerii na promocji.
Nie oczekiwałam specjalnych cudów. Mam włosy do połowy pleców, które po umyciu lubią się trochę plątać (mimo odżywek). Rozczesanych mokrych włosów było dla mnie problematyczne.
Ta szczotka stała się wybawieniem. Wszystkie inne poszły w kąt. Szczotka rozczesuje moje włosy bez szarpania i wyrywania włosów. Czesanie nią to czysta przyjemność! Od kiedy jej używam zauważyłam, że o wiele mniej włosów wychodzi mi z głowy podczas codziennego szczotkowania.
Cena spora w regularnej cenie - ale warto.

Mój hit

Jestem osobą, która ma długie włosy. Dzięki tej szczotce nie mam problemu z ich rozczesaniem. Szczotka jest idealna do włosów na mokro, dzięki niej włosy są zdrowsze i się nie elektryzują. Nie ma efektu puszenia, świetnie rozczesuje włosy. Ma piękny kolor i nie wypada włosie z niej.