Tangle Teezer, The Wet Detangler (Szczotka do włosów mokrych)

Tangle Teezer, The Wet Detangler (Szczotka do włosów mokrych)

Pojemność 1 szt

Tangle Tezeer The WetDetangler to innowacyjna szczotka, która w krótkim czasie stała się hitem na całym świecie! Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów mokrych od nasady aż po końce. Tajemnica jej skuteczności tkwi w 325 ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Charakterystyczne jajko zastąpiono klasycznym trzonkiem z rączką, który nie wyślizguje się z ręki pod prysznicem oraz jest na tyle niewielki, że zmieści się do torebki. Jest idealnym towarzyszem każdych wakacji, wypraw na basen czy ekstremalnych wycieczek w góry. Świetnie rozczesuje także suche włosy, przy każdy pociągnięciu o nie dbając. Dostępna w czterech kolorach: czarnym, pudrowo-różowym, biało-różowym oraz biało-niebieskim.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
kwadratowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rewelacja!

Zakupiłam te szczotkę na próbę. pół roku temu w drogerii na promocji.
Nie oczekiwałam specjalnych cudów. Mam włosy do połowy pleców, które po umyciu lubią się trochę plątać (mimo odżywek). Rozczesanych mokrych włosów było dla mnie problematyczne.
Ta szczotka stała się wybawieniem. Wszystkie inne poszły w kąt. Szczotka rozczesuje moje włosy bez szarpania i wyrywania włosów. Czesanie nią to czysta przyjemność! Od kiedy jej używam zauważyłam, że o wiele mniej włosów wychodzi mi z głowy podczas codziennego szczotkowania.
Cena spora w regularnej cenie - ale warto.

Mój hit

Jestem osobą, która ma długie włosy. Dzięki tej szczotce nie mam problemu z ich rozczesaniem. Szczotka jest idealna do włosów na mokro, dzięki niej włosy są zdrowsze i się nie elektryzują. Nie ma efektu puszenia, świetnie rozczesuje włosy. Ma piękny kolor i nie wypada włosie z niej.

Lepsza wersja

Bardzo się cieszę że do podstawowej wersji jajka dorobiona rączkę. Jest to wygodniejsza opcja, szczotka nie wypada z ręki i mamy większą kontrolę nad ruchami.
Szczotka spisuje się doskonale.
Nie wyrywa włosów, nie ciąga i radzi sobie nawet z bardzo zaplątanymi pasmami. Ta szczotka to strzał w 10.

Bardzo dobra

Od lat używam tangle teezer. Zazwyczaj kupowałam zwykle klasyczne bez rączki, ale kiedy w koje ręce wpadła szczotka tangle teezer z rączka nie wyobrażam sobie zakupu innej.
Rozczesuje bez problemu mokre włosy
Poplatanych włosów nie szarpie tak mocno jak zwykła szczotka, jest o wiele delikatniejsza.
Polecam każdemu

HIT!

Ze szczotkami Tangle Teezer lubię się od dawna, ale dopiero jakiś czas temu zamieniłam tradycyjną wersję na The Wet Detangler. Poprzednią szczotkę TT używałam ponad 3 lata, przez które niezmienne dobrze mi służyła, ale wymagała wymiany.

Największy plus to oczywiście wygodna rączka, której bardzo mi brakowało w tradycyjnym TT - nie zliczę ile razy wypadła mi z rąk podczas czesania włosów. Uchwyt bardzo poprawił komfort użytkowania.
Mam długie włosy, które niestety łatwo się plączą, ale szczotka znakomicie sobie z nimi radzi nie wyrywając ich, nie plącząc dodatkowo, rozczesuje włosy szybko i skutecznie jak poprzedniczka :) Znakomicie sobie radzi z mokrymi włosami.
Szczotkę lubię też między innymi dlatego, że łatwo ją umyć i utrzymać w czystości - szybko schnie i nie chlupie w niej woda po umyciu, bez trudu usuniemy wyczesane włosy dzięki jej prostemu kształtowi.

Pod każdym możliwym względem The Wet Detangler jest rewelacyjny i myślę, że wart jest swojej ceny.

Mój hit- wszystkim właścicielkom plączących się włosów polecam serdecznie

Moje kłaczki- są rozjaśniane na blond, długie do pasa, kręcone i bardzo gęste. Generalnie wzbudzają zazdrość innych kobiet, ale ja- poza tak oczywistym problemem jak suche i zniszczone końcówki- mam z nimi pewien kłopot. Kołtuny. Po umyciu włosów- kołtuny. Po farbowaniu włosów- kołtuny. Generalnie.broń na kołtuny już znalazłam- jest nią fioletowa szczotka Remington, którą opisałam w listopadzie. Remington jest super, posiada jednak jeden mały minusik.- z wyglądu przypomina nieco wiertło i przez to raz o mało nie spędził mnie w kłopoty podczas kontroli bezpieczeństwa na zagranicznym lotnisku. Był dość długo oglądamy aż w końcu usłyszałam " madame, okej" - chyba panowie na bramce uwierzyli, że to taka nietypowa szczotka do włosów, a nie broń terrorysty. No, ale od czasu tamtej przygody poważnie zastanowię się, zanim zapakuję do walizki poczciwą szczotkę Remingtona, bo wizja kontroli osobistej jakoś sie mi nie uśmiecha. Tak więc Remington będzie mi służył w domu, zaś na wyjazdy znalazłam innego faworyta, czyli opisywaną w tym miejscu szczotkę.

Pierwszą rzeczą, która zaskakuje- i zachwyca zarazem- jest niesamowita lekkość produktu. Po prostu waga piórkowa, nie waży niemal nic. Tak więc szczotkę spokojnie możemy zapakować do podróżnego bagażu czy na codzień do torebki- ciążyć nam nie będzie na pewno.

Ząbki są faktycznie nierówne- krótsze przy krawędzi, dłuższe w środku.

Szczotka rzeczywiście świetnie rozczesuje plączące się włosy- nawet tak ciężki przypadek jak moje. Mycie włosów, farbowanie włosów- przy rozczesywaniu zero kołtunów, zero szarpania, zero wyrywania. Te nierówne ząbki gładki i bezproblemowo suną po całej długości włosów.

Produkt świetnie rozczesuje zarówno mokre jak i suche kłaczki. Myję go pod kranem za pomocą wody i mydła, zatem bez problemu można go utrzymać w czystości.

Jest to moja pierwsza szczotka tej marki, ale nie dziwi mnie wcale, że Tangle Teezer to legenda. Wszystkim Długowłosym polecam z całego serca.

Bardzo fajna szczotka

Szczotkę dostałam w prezencie, bo ciężko było mi się przekonać do zakupu TTki jako takiej.

Szczotka jest wykonana z dobrej klasy plastiku. Co ważne dobrze leży w dłoni, nie wysuwa się. Przy czesaniu mokrych włosów nie szarpie ich, nie wyrywa. Nie podrażnia też skóry głowy, co dla mnie jest ważne, bo mam jedno wybitnie drażliwe miejsce na głowie, którego czesanie może mi sprawiać wręcz ból. Łatwo się ją myje i oczyszcza. Szczotka spełnia swoją funkcję. Mimo swojej ceny polecam ją i najprawdopodobniej skuszę się na małą TTkę, czyli 'klasyka'.

fajna, fajna...

Bardzo elegancka ...dopóki się nie porysuje.
Pięknie wyprofilowana - ale trzonek źle leży w dłoni, dosyć ostre krawędzie wbijają się w dłoń...

Dobrze że przynajmniej świetnie czesze - tak jak inne szczotki tangle teezer ;)
...a dam jej pięć gwiazdek, niech będzie.

rewelacja

Miałam już 4 szczotki TT, dwie klasyczne i dwie podróżne z podkładką. Bardzo ucieszyłam się na wieść, o TT z rączką, bo jestem niezdarą i wielokrotnie mój TT glebnął na płytki w łazience.

Jeszcze lepsza niż oryginana TT!!!

Oryginalna szczotka TT była moim odkryciem z 2013 roku - od tego czasu się z nią nie rozstaję (oraz z jej podróżną wersją), a wszystkie moje koleżanki dziękują mi za cynk o niej. Niestety, jak jej działanie jest dosłownie niewiarygodne, tak nigdy do końca nie kupiłam kształtu grzebała dla konia. Szczotka po prostu nie raz mi wypadła z dłoni (nie mogę uwierzyć, że mając ją ponad 5 lat nie pękła i nadal jest w idealnym stanie!), co trochę mnie irytowało. Stąd bardzo ucieszyła mnie jej wersja z klasyczną rączką (nazwana do włosów mokrych - nie wiedzieć czemu...). Wygląda może mniej nowocześnie od starszej siostry, choć równie słodko (mam kolor perłowego różu), ale za to jest 100 razy wygodniejsza! I tak mam w końcu swoją cudowną szczotkę rozczesującą każdy kołtun w sekundę, nie ciągnąc i nie wyrywając włosów (nawet na mokro) w wersji z rączką. Dodam, że szczotka kosztuje 50 parę zł (jest tego warta!!), ale ja upolowałam ją w Rossmannie za 35! Jeśli jakimś cudem nie macie jeszcze swojej TT, a zastanawiacie się, która wybrać - to zdecydowanie polecam tą.

Genialna!

Kupując tę szczotkę nie miałam wobec niej zbyt dużych oczekiwań. Mój stary tangle teezer (ten standardowy bez rączki) był już mocno zużyty i wymagał wymiany. Będąc w rossmanie zobaczyłam Tangle Teezer, The Wet Detangler w promocji za 35 zł więc postanowiłam wypróbować. Byłam przekonana, że szczotka będzie zachowywać się identycznie jak stary tangle teezer, a jednak różnica jest OGROMNA. Szczotka jest o wiele delikatniejsza i wygodniejsza w użyciu. Bezboleśnie i szybko rozczesuje zarówno włosy suche jak i mokre. Jest cudowna, najlepsza jaką miałam :)

Lepsza niż zwykły Tangle Teezer

Mam długie, suche na końcach włosy, niestety także bardzo podatne na uszkodzenia i łamanie. Ta szczotka dobrze sobie z nimi radzi i jest w stanie je dość sprawnie i szybko rozczesać. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu dzięki poręcznej rączce, nigdy nie rozumiałam zachwytów nad zwykłym Tangle Teezer, która jest dla mnie po prostu nieporęczna i często wypadała mi z rąk jak nagle natrafiła na kołtun. Ta wg mnie lepiej radzi sobie z kołtunami i lepiej wygładza włosy. Na niekorzyść jest cena, 50 zł to mocna przesada za plastikową szczotkę.