Tangle Teezer, The Wet Detangler Fine&Fragile (Szczotka do włosów mokrych)

Tangle Teezer, The Wet Detangler Fine&Fragile (Szczotka do włosów mokrych)

Pojemność 1 szt

The Wet Detangler Fine&Fragile to połączenie innowacyjnej szczotki, która posiada 325 unikalnych ząbków z delikatniejszego o 30% materiału flex, który nadaje się do włosów cienkich, zniszczonych, połamanych i wypadających. Bez problemu rozplącze mokre i suche włosy, nie wyślizgując się z rąk, nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki opatentowanemu układowi dwu-poziomowych ząbków, efektywnie rozczesuje włosy, jednocześnie je wygładzając. Nadaje blasku oraz lekkości, dzięki zaokrąglonym końcom ząbków – nie niszczy i nie ciągnie włosów.

Stworzona w dwóch elektryzujących kolorach: miętowym oraz pudrowo różowym.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
kwadratowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mojego życia nie zmieniła ale nie żałuję, że ją mam

TANGLE TEEZER The Wet Detangler posiadam w większej wersji w kolorze różu. Do zakupu szczotki zostałam namówiona przez bratową i poniekąd fryzjera. Lubię zakupy ale uwierzcie, że szczotki są na ostatnim miejscu bo ich praktycznie nie potrzebuje i nie używam. W swojej kolekcji posiadam grzebień i szczotkę do długich włosów FOR YOUR BEAUTY, więc tak bez rewelacji.

Jestem posiadaczką długich i gęstych włosów, które posiadają tendencję do przetłuszczania od nasady. Z natury są kręcona, falowane i pod wpływem wilgoci puszą się. Myję je co drugi, trzeci dzień na wieczór a następnego dnia prostuje. Szczotka jest dla mnie zbędna bo moje włosy mimo swojej dużej objętości, ilości i długości (za łopatki) nie plączą się. Dosłownie wystarczy, że przejadę palcami i już są rozczesane.

Szczotka jak się okazało była naprawdę dobrym wyborem! Na początku zapominałam, że ją mam :) Używam jej po nałożeniu odżywki, maski na włosy ale mimo wszystko najczęściej po prostu do rozczesywania mokrych włosów. Jej "włoski" dobrze sprawdzają się także przy masażu skóry głowy po nałożeniu serum/wcierki. Do fryzur mam dwie lewe ręce ale np. do wygładzenia włosów w kitkę, koka, szczotka niekiedy ułatwia sprawę. Szczotka dobrze leży w dłoni i w łatwy sposób rozczesuje suche czy mokre włosy, ale jak wspomniałam ja problemów z plączącymi włosami nie mam. W łatwy sposób można ją wyczyścić i nie gromadzi zabrudzeń.

Jako, że nie byłam nigdy zwolenniczką szczotek do włosów ta naprawdę mi się podoba zwłaszcza że można czesać mokre włosy a chyba w takim przypadku najwięcej jej używam. Moje włosy schną zazwyczaj same i po umyciu lubię je wygładzić, żeby kręciły/falowały się jak najmniej, bo w końcu i tak je prostuje.

Trochę ciągnie

Szczotka faktycznie ułatwia rozczesywanie, jednak przez te ostre igiełki nieco szarpie cienkie i podatne na łamliwość włosy. Nie zachwyca, ale też nie jest jakaś najgorsza, chyba jednak wolę naturalne włosie.

Moje włosy polubiły tę szczotkę

Szczotkę Wet Detangler kupiłam sugerując się opiniami tutaj.
Bardzo podoba mi się desing, śliczne pastelowe kolorki ( mam wersję różową), rączka ergonomiczna, dodatkowo szczotka jest bardzo lekka.

Używam jej już grubo ponad rok. Mam gęste, ale cienkie włosy. Bez problemu rozczesuję je na mokro i na sucho. Nie elektryzuje mi włosów. Nie wyrywa, ale trzeba pamiętać, że szczotkowanie zaczynamy od końcówek, a nie od nasady ! Ząbki są miękkie i elastyczne, nie drapią mi głowy.

Do czyszczenia używam szamponu i miękkiej szczoteczki.
Po roku użytkowania szczotka w ogóle się nie zniszczyła. Ma wszystkie ząbki na miejscu, nie poszarzała, nie kruszy się.

Wiem, że szczotki Tangle Teeze mają tak samo wiele wielbicieli jak i wrogów. Wielokrotnie słyszałam, że szanująca się włosomaniaczka nie tknie tego 'badziewia.
Po tak długim czasie używania nie widzę zniszczeń na swoich włosach, jest wszystko okej.

Ze swojej strony polecam :)

Absolutnie łatwe rozczesanie włosów

Uwielbiam tą szczotkę! Kupiłam ją do swoich włosów, które łatwo się plączą podczas mycia i ciężko je rozczesać. Z tą szczotką nie mam już żadnego problemu. Włosy są dobrze rozczesane, szczotka nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Jestem z niej bardzo zadowolona. Ma estetyczny różowy wygląd, bardzo dziewczęcy. Serdecznie polecam posiadaczkom długich włosów z tendencją do plątania.

Bardzo ją lubię!

Moje suche włosy szybko się plączą podczas mycia i ciężko je później rozczesać zwykłą szczotką, dlatego kupiłam Tangle Teezer do mokrych włosów i jestem bardzo zadowolona!

Najpierw rozczesuje końcówki, co idzie mi bardzo łatwo, bez szarpania. Następnie rozczesuję je od nasady. Wszystko idzie szybko i bez większych problemów. Mam szczotkę w kolorze czarnym. Jest lekka, ząbki są mocne i solidne, nie wyginają się. Jedyny minus to taki, że tył szczotki szybko się rysuje, przez co traci ona na wyglądzie. Kupiłam w promocji za ok 45 zł w Rossmannie. Ogólnie polecam, ale trzeba uważać, żeby się nie porysała.

Udana

The Wet Detangler Fine&Fragile w porównaniu do poprzedniczki jest udana. Rzeczywiście na mokro rozczesuje włosy nie uszkadzając ich przy okazji. Na sucho rozplątuje, czesze tak jak oczekuję. Nie wyrywa własów. Przyjemna w używaniu. Delikatnie masuje skórę głowy. Ładny pudrowo różowy kolor.

Lepsza od "klasycznej".

Gdy życie mojego klasycznego Tangle Teezera dobiegło końca, skusiłam się na wersję z rączką. Moim zdaniem ta jest dużo lepsza od klasyka. Znacznie wygodniejsza w użytkowaniu dzięki rączce. Mam wrażenie, że ząbki w tej są sporo delikatniejsze niż w standardowej wersji. Świetnie rozczesuje mokre jak i suche włosy. Do klasyka już raczej nie wrócę po wypróbowaniu tej. Polecam.

Szczotka do włosów .

Do tej szczotki podeszłam z przymróżeniem oka, kupiłam różowa ot tak.....Ale nie byłabym soba gdybym od razu nie zaczęła jej testowac. I..... po prostu mnie zaskoczyła!!!Moje nieco zniszczone włosy , poplatane po kapieli włosy dośc szybko rozczesała. Dodatkowo nie czułam zadnego bólu a włosy stały nie dosc ze szybko były wyczesnane to tez jakby wygładzone!

Średnia

Szczotki uzywałam zarówno do mokrych włosów jak i długch. Roszczesywanie z nią to czysta przyjemność, nie sprawiała żadnego problemu przy moich długich mocno plączących się włosach.
Niestety bardzo uszkodziła moje włosy, zaczęły się mocno kruszyć, a szkoda bo nie będę mogła jej więcej używać więc problem z czesaniem powróci.
Duży plus za kształt który pozwala solidnie trzymać szczotkę bez obawy że gdzieś nam ona wyleci:)

Bardzo dobra szczotka

Szczotka bardzo dobrze rozczesuje włosy po umyciu. Radzi sobie nawet z najbardziej niesfornymi włosami natomiast po dłuższym stosowaniu mam w5ażenie że trochę traci swoje właściwości i to jest ten minus. Po paru miesiącach zdarza jej się czasami szarpać włosy natomiast i tak nic nie rozczesuje lepiej moich długich, cienkich i bardzo łatwo plączących się włosów niż właśnie The Wet Detangler.

Urywa wlosy!

Urywa wlosy!
Szczotka dobrze rozczesuje bez ciągnięcia ale strasznie urywa wlosy. Jedyne do czego sie nadaje to do wyczesywanie odżywki na mokro. Po rozczesywaniu włosów ta szczotka sa pourywane na całej długości. Ta szczotka to smierć na włosów
ZALETY:
Mozna nia wyczesywać odżywkę na mokro

WADY:
Urywa wlosy

Szczotka do włosów

Szczotka bardzo delikatna nie ciągnie włosów
nie wyrywa ich i nie pląta jestem z niej mega zadowolona i polecam z całym sercem
fajnie wykonana i bardzo lekka