Tangle Teezer, The Original Detangling Hairbush (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, The Original Detangling Hairbush (Szczotka do włosów)

Zobacz oferty

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 1 szt

Tangle Tezeer The Original to oryginalna szczotka zaprojektowana przez fryzjera gwiazd Shauna P. Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów od nasady aż po końce, nawet przy mokrych włosach. Tajemnica jej skuteczności tkwi w ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Jej wyjątkowy kształt sprawia, że pasuje idealnie do ręki jak i kształtu głowy. Perfekcyjnie rozczesuje włosy, nie ciągnąć ich i nie wyrywając. A te kolory! Dostępna w różach, fioletach, marmurkach, czerniach i czerwieniach!

Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie
szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Średnia

Na początku sprawdzała się super, nie szarpała włosów i dobrze rozczesywała. Jednak po około miesiącu szczotka miała już powyginane igiełki. Po dłuższym stosowaniu mimo delikatnego czesania zauważyłam poszczepione końcówki i urywanie się włosów na całej długości.
Na pewno ta szczotka nie jest warta swojej ceny, jakość wykonania na prawdę średnia. Sam plastik..

Nie wyrywa włosów

Przy rozczesywaniu zawsze zbierałam z grzebienia lub szczotki mnóstwo włosów. Dlatego, kiedy przeczytałam o szczotce, która rzekomo nie wyrywa włosów przy czesaniu to postanowiłam dokonać zakupu. Mimo iż nie wierzyłam w obietnice producenta. Jednak TangleTeezer faktycznie nie szarpie, nie wyrywa wiele włosów nawet wtedy, gdy są one poplątane i mokre. Jedynym zastrzeżeniem jakie mogę mieć do tego produktu jest cena. Bo za sam plastik 40 zł to nie jest mało. No i jak wiele osób wspomniało brakuje w niej rączki żeby była łatwiejsza w stosowaniu. Mimo to jestem zadowolona z zakupu i polecam.

Bardzo praktyczna szczotka

Pierwszą szczotkę tego typu kupiłam kilka ładnych lat temu z musu podczas jakiejś podróży: zabrakło drewnianych grzebieni w sklepie na lotnisku i musiałam się zadowolić Teezerem. Przypadkowy zakup, ale na prawdę świetny. Szczotka ma dwie podstawowe zalety:
1. Perfekcyjnie, szybko i bez szkody rozczesuje długie włosy nawet potargane i splątane wiatrem.
2. Jest niesamowicie lekka i znosi na prawdę wiele w plecaku, torebce, bagażu, walizce. Można ją sponiewierać, a ona nadal będzie taka jak w dniu zakupu.

Używam od kilku dobrych lat, dla mnie must have

Swoje dwie sztuki czarnego TT kupiłam dobrych kilka lat temu. Do teraz służą mi bez zarzutu.
Mam włosy rozjaśniane i to mocno, bardzo często tonowane, gdyby nie dobra maska i TT w życiu bym ich nie rozczesała.
Tylko ten duet jest w stanie okiełznać poplątane kołtuny podczas spłukiwania włosów.
Nie zauważyłam, żeby jej używanie miało wpływ na pogorszenie stanu faktycznego włosów o czym piszą inne dziewczyny.
Jest poręczna, jezdzi ze mną na każdy wyjazd.
Nie wyobrażam sobie już mycia włosów/ codziennej pielęgnacji bez tej szczotki- jak dla mnie must have.
Jedyne czego w niej nie znoszę to braku rączki- bardzo często wypada z rąk powodując hałas odbijając się od płytek w łazience...

Popularny średniak

Szczotkę kupiłam parę lat temu kiedy akurat był na nie szał. Cena trochę wysoka, ale ja polowałam na promocję. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Na początku trudno było mi się przyzwyczaić do jej kształtu, ponieważ nie ma rączki. Po czasie to minęło, choć lubi wypadać z ręki, Jeśli chodzi o jakość to moim zdaniem nie powala, ząbki dość szybko zaczęły się łamać. Plus za "obudowę", którą da się otworzyć (choć trzeba się trochę namęczyć) i do środka wsadzić np. gumki do włosów czy wsuwki. Niestety szczotka w okolicach napisu (tego "garbu") lubi się rysować. Jeśli chodzi o rozczesywanie włosów to dobrze sobie radzi, nie ciągnie, nie sprawia bólu, ale podczas tej czynności wydaje dziwny dźwięk (posiadacze pewnie wiedzą o co mi chodzi), a do tego elektryzuje włosy. Generalnie jest średnia, jak za tą cenę mogłaby być lepsza. Mam ją do dzisiaj, choć wygląda na mocno zużytą.

OK ale bez szalu

Szczotka ma dużo zalet jak i wad.
Jednak myślę, że jej cena jest zdecydowanie za wysoka. Rzeczywiście nie ciągnie włosów ale przy grubszych włosach nie była w stanie ich dobrze rozczesać przez co tworzyły się kołtuny. Na plus jest jej kształt ponieważ wygodnie jest ja złapać. Jednak u mnie szybko połamany się ząbki i "rozkleiła" się. Postanowiłam kupić 2 ponieważ wszyscy ją tak zachwalali więc myślałam, że moja jest wadliwa niestety z drugą stało się to samo.

Fajna

Szczotke używam od lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam włosy puszące się i plączą się niesamowicie, aby je rozczesać po myciu muszę się nieźle namęczyć a przy okazji wyrwać garść włosów . Dzięki temu bajerowi ;) dużo łatwiej i szybciej doprowadzę włosy do ładu. Nie ciągnie aż tak jak inne szczotki nie wyrywa włosów i nie łamie je aż tak bardzo . Czesanie już nie jest takie nieprzyjemne. Ma jeden minus dla mnie... Przez swój kształt przy rozczesywniu trochę mocniejszym wypada mi z rąk;-) i lata po łazience ale dzięki temu sprawdziłam jej trwałość i jest bardzo wytrzymała ;)

Kiedyś robiła szał

Pamiętam jaki swego czasu był szał na tę szczotkę i gdy weszła na polski rynek to każda włosomaniaczka musiała ją mieć :D Sama o niej marzyłam i dostałam na prezent wersję kompaktową w owieczki. Z początku dziewczyny były zachwycone szczotką i tym, jak sunie po włosach, jak bezproblemowo rozczesuje te włosy, jak nie szarpie... Teraz tangle teezer ma o wiele gorsze opinie i wiele osób skarży się na to, że szczotka szarpie i łamie włosy na długości.

Ja jakiś czas temu kupiłam w Hebe jeszcze wersję Original (albo przypominającą Original) i to był zakup bardzo kompulsywny. I muszę przyznać, że ani za jedną, ani za drugą szczotką nie przepadam przesadnie. Anwen kiedyś napisała, że pierwsze wersje szczotek były wykonane z dużo lepszego tworzywa i miały o wiele lepszą jakość, a niestety z czasem się ona popsuła i może w tym tkwi problem.

Generalnie, według mnie, TT najlepiej nadaje się do wykonania masażu głowy po nałożeniu wcierki albo wyczesania włosów po nałożeniu oleju czy odżywki, bo tę szczotkę łatwo wyczyścić. Z jakości czesania jestem średnio zadowolona. Dla mnie to taki zwyklak, który ma tendencję do mocnego rozprostowywania i wygładzania moich włosów, czego nie lubię aż tak. Faktycznie nieco szarpie - przynajmniej ta wersja Original, bo kompaktową już dawno oddałam mojemu psu (i do wyczesywania psich kudłów TT jest idealna!). Nie zauważyłam jakichś wielkich zniszczeń, ale też chyba nie używałam jej tak długo, aby je zauważyć, bo efekt po czesaniu mi się nie podobał.

Brak rączki jest plusem i minusem jednocześnie. Plusem, bo szczotka jest mała i łatwo wymasować nią skórę głowy. Minusem, bo z łatwością wypada z rąk i rysuje się na podłodze.

Generalnie miałam i raczej nie wrócę, chyba że kupię kolejną wersję dla psa, ale przyznam, że ta kompaktowa wersja ma swoje lata a nadal dobrze służy i wygląda, ząbki nie są powyginane. Original... no cóż, nawet nie wiem, gdzie się podział :) I nie zauważyłam braku tego produktu, więc jak widać, do życia nie jest mi potrzebny.

Włosowa tragedia

Szczotkę Tangle Teezer używałam przez wiele lat. Z momentem zainteresowania się świadomą pielęgnacją włosów zauważyłam, jak bardzo jest to produkt niedopracowany. Plusem jest ogólny desing i jej wielkość, która niewątpliwie zajmuje niewiele miejsca w torebce. W tym momencie jej pozytywne aspekty się jednak kończą. Mimo prób delikatnego czesania, plastikowe igiełki szczotki wręcz szarpią włosy, niszcząc i urywając je na długości. Igiełki dodatkowo bardzo szybko się niszczą i wyginają. Sam zamysł określiłabym na plus, jednak tworzywo czy forma wykonania pozostawiają wiele do życzenia.

Do kosza

Szczotką początkowo byłam zachwycona, gdyż jako jedna z niewielu była w stanie rozczesać moje włosy. Niestety okazało się, że niesamowicie przy tym łamie włosy. Zajęło mi kilka miesięcy nim dojrzałam jakie szkody poczyniła, finalnie wylądowała w koszu. Nie polecam.

Na 1 rzut oka jest super ...ALE

Szybko rozczesze Twoje włosy, jest wygodna, poręczna, w różnych wersjach kolorystycznych ale niestety przy dłuższym stosowaniu okazuje się, że łamie włosy. Urywa dlatego, że igiełki nie są turboelastyczne. Kiedyś moja ulubiona szczotka, teraz jednak doceniam inne, dzięki którym moje włosy odzyskały dobry stan.

Dawny ulubieniec

Używałam tej szczotki ponad 10 lat i myślałam, że nie ma nic lepszego. Jednak z perspektywy czasu wiem, ze nie była to taka super szczotka jak myślałam.
Wyrywała mi włosy, nie mogłam ich rozczesać.
Byłam zafascynowana , że tyle osób ją poleca i na pewno nie ma innych lepszych.
To był błąd.