Evree, Hand Care, Regenerujące serum do rąk (stara wersja)

Evree, Hand Care, Regenerujące serum do rąk (stara wersja)

Skoncentrowana formuła oferuje natychmiastową pomoc dla skóry mocno przesuszonej, podrażnionej i popękanej.Idealnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Serum zawiera glicerynę, olejek arganowy, masło karite, urea oraz roślinne emolienty.
0% parabenów, olejów mineralnych, barwników.

Skład: Glycerin, Aqua (Water), Glyceryl Stearate SE, Urea, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance).

Cena: ok. 8zł / 50ml
/m/

Więcej go nie kupię

Natłuszcza, ale nie nawilża. Żadnej obiecanej regeneracji nie zauważyłam. Nie przynosi ulgi zniszczonym dłoniom - wręcz przeciwnie, im bardziej są suche i "po przejściach" (zwłaszcza gdy na zewnątrz mróz), tym bardziej dłonie pieką po nałożeniu kremu. Pozostawia tłustą warstwę, nie wchłania się zbyt szybko. W dodatku opakowanie niewygodnie, trzeba rozcinać żeby zużyć produkt do końca a w środku okazuje się ze jest go całkiem sporo. No i dziwnie pachnie. Zazwyczaj nie czepiam się zapachu, to kwestia indywidualna, ale ten odrzucił mnie już przy pierwszym użyciu.

Do plusów mogę na pewno zaliczyć wydajność i dość niską cenę. Na tym koniec.

Ja go na pewno nie kupię ponownie. Nie wiem skąd tyle pozytywnych ocen, sama się do niego zniechecilam i nikomu tego kremu niestety nie polecę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

HIT!

Pierwszy raz kupiłam to serum około rok temu w Rossmanie, szukając czegoś w małej tubce do torebki. Chyba nawet nie doczytałam, że to serum a nie krem.

Zakup szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Najpierw zauważyłam ze zdziwieniem, że bardzo wolno odrastają mi skórki przy paznokciach. Dopiero po paru dniach połączyłam ten fakt z działaniem serum. Od tego czasu przy smarowaniu rąk specjalnie wcieram serum w skórki i to naprawdę działa!

Czytałam w innych recenzjach o gęstej konsystencji hmmm … w mojej ocenie jest dość rzadka, raczej wodnista niż tłusta, a uczucie lepkości znika u mnie po paru minutach. Serum bardzo szybko się wchłania i jest wydajne. Nawet po kolejnym umyciu rąk czuć na dłoniach warstwę ochronną. Serum doskonale wygładza i ujędrnia skórę, jego działanie utrzymuje się przez parę godzin. Niestety, kiedy zdarza mi się nie używać serum przez jakiś czas, zauważam, że zewnętrzna skóra dłoni znowu robi się pomarszczona, ale wtedy, czym prędzej kupuję nową tubkę.

Kiedyś jedynym minusem tego kosmetyku był da mnie naprawdę nieprzyjemny zapach, ale traktowałam to jako drobną niedogodność w obliczu tego, jak wiele dobrego zdziałał dla moich dłoni. Od jakiegoś czasu jednak wyczuwam inny, bardziej przyjazny zapaszek, może producent dostał jakieś sygnały od klientek.

Kiedy zaczęłam kupować serum, widziałam go tylko w Rossmanie (często jest w promocyjnej cenie). Ostatnio coraz częściej spotykam go w innych sklepach, a więc z dostępnością jest coraz lepiej.

Podsumowując, z pełnym przekonaniem polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Brzydko pachnący przeciętniak

Warstwa kremu potrafi przetrwać jedno mycie dłoni.

Serum odrzuca swoim zapachem, co na początku używania nawet nie przeszkadza, ale po miesiącu robi się to już uciążliwe.

Konsystencja nieco oleista, po 3 tygodniach krem się rozwarstwił i przy nakładaniu zaczęła z niego cieknąć tłusta maź, której ciężko się pozbyć siedząc przy komputerze w biurze.

Z pewnością nie jest to serum, raczej zwykły kremowy, mało przyjemny w użyciu przeciętniak.

Tylko na noc

Jest przeraźliwie wydajny - tuż po kupieniu nieopatrznie posmarowałam nim ręce ilością typową dla większości kremów do rąk, czyli dużym grochem. Po kwadransie musiałam wycierać wciąż upaćkane ręce chusteczką do nosa - i dalej miałam na nich ochronną warstwę.

Krem działa fantastycznie, regenerując, nawilżając i chroniąc, ale polecam go tylko jeśli ktoś lubi kremowe powłoczki na dłoniach. To mazidło, które można nałożyć wychodząc na łyżwy bez rękawiczek. Po półtorej godziny serum wciąż będzie wyczuwalne a dłonie gładkie.

Ponieważ na łyżwy nie chodzę codziennie ;-) stosuję go głównie na noc; wtedy solidna warstwa jakoś wchłania się po ośmiu godzinach, zostawiając miło gładkie dłonie. Serum radzi sobie również ze skórkami przy paznokciach, a to już wyższa szkoła jazdy.

Pachnie znośnie (choć mógłby słabiej). Polecam krem na noc, lub osobom, które wiele godzin pracują na powietrzu. Na dzienne potrzeby moich biurowych łapek jest nieco za mocny.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Coś za coś

Spełnia swoje podstawowe zadanie - to na pewno. Zregeneruje szorstką i suchą skórę, choćby była w stadium bardzo zaawansowanym. Działanie w tym zakresie jest zatem rewelacyjne, ale...no właśnie. Jeśli chcemy mieć nawilżone i delikatne dłonie, to niestety musimy sobie dać na wstrzymanie z robieniem czegokolwiek przez jakieś pół godziny (bardzo długo się wchłania). W zasadzie jest to uzasadnione, bo gdyby wchłaniał się w minutę, to ciężko byłoby oczekiwać naprawdę spektaktularnej regenracji, a tak przynajmniej osiągamy założony cel. Po kilku aplikacjach na całe dłonie pomyślałam jednak, że moje najbardziej wymagające partie (skóra między palcami) nie wymagają przecież udziału w tej regeneracji także wewnętrznej strony dłoni, wiec sprytnie sobie z tym problemem radzę - nakładam serum "punktowo". Smaruję jedynie naprawdę przesuszone miejsca, a wtedy jestem w stanie jakoś funkcjonować.

Śmierdzi okrutnie. Nie przesadzam, naprawdę zapach jest nieprzyjemny. To jest moje drugie (i ostatnie) zastrzeżenie do serum, ale je także biorę na karb genialnego działania (i przyjaznego składu). Nie wiem co jest powodem tego ciężkiego zapachu, ale raczej nie polecam używania poza domem, bo zapach jest naprawdę intensywny. Jednak, tak jak pisałam - coś za coś. Jeśli chcemy osiągnąć efekt wspaniałego odrodzenia naszej skóry, musimy odstawić na bok nie tylko zapach serum, ale także i inne obowiązki.

Nie mam problemów z suchymi i podrażnionymi dłońmi, ale warto taki specyfik mieć zawsze w domu - w awaryjnej sytuacji pomaga, koi i regeneruje.

PLUSY:
- działanie (regeneruje w 100%)
- nawilżenie
- 0% parabenów, olejów mineralnych, barwników
- niska cena
- wydajny (używam sporadycznie w małych ilościach, co w zupełności mi wystarcza)

MINUSY:
- długa wchłanialność
- zapach

Tylko na noc.

To już moje trzecie opakowanie tego kremu. Świetnie radzi sobie z piekącą i spierzchniętą skórą, na zimę sprawdza się świetnie, jest tylko jedno ale... Baaaaaardzo długo się wchłania! W zasadzie pozostawia na moich dłoniach warstwę ochronną, która utrzymuje się kilka godzin. No i dla mnie to jest minus. Nie znoszę tego uczucia, kiedy kosmetyk nie do końca się wchłania. Nie mogę poprawić włosów, albo ubrać delikatnej bluzki tak żeby się nie zabrudziła od kremu. Z tego powodu używam tego serum tylko i wyłącznie na noc. Kiedy budzę się rano, moje ręce są wspaniale wygładzone i nawilżone. Jako kosmetyk regeneracyjny na noc sprawdza się świetnie, ale odradzam noszenie go w torebce, no chyba, że nie przeszkadza wam słaba wchłanialność ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Na pewno więcej nie kupię...

Jako, że bardzo lubię kremy do rąk z tej firmy jak zobaczyłam to serum to musiałam zakupić. Jak to śmierdzi to się nie da opisać, radzę powąchać przed zakupem. Pomyślałam, że jak będzie działać to nawet przetrwam ten smród. Ale nie dość, że nie nawilżało porządnie, to jeszcze się rozwarstwiało. Zużyłam do stóp, stosując na bezdechu. Wydajne na szczęście to też nie było.

Mój mistrz!

Najlepszy krem do rąk,jaki kiedykolwiek miałam.
Kupiłam,skuszona promocją i ślicznym,malutkim,czerwonym opakowaniem,które idealnie pasowało do kieszeni mojego stroju ratowniczki medycznej. W szpitalu często trzeba myć ręce i traktować je wysuszającymi odkażaczami. Ten krem idealnie mi pomógł. Wydajny,daje uczucie długotrwałego nawilżenia,dłonie po dłuższym czasie mają na sobie warstewkę ochronną. Doskonale poradził sobie z moimi przesuszonymi rękami.
Kosmetyk ma bardzo gęstą i nieco lepką konsystencję,ale uważam że jako skuteczne serum powinien taką mieć.Ciekawy zapach. Tej zimy zakupię go na pewno ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Śmierdzący zawód

Jak to zwykle bywa zachęcona słowem "serum", promocją i opiniami zakupiłam ten produkt. Jest to pierwszy nie wydarzony produkt( na jaki trafiłam) tej firmy.

Minusy:
-okropny zapach
-jak na serum to spodziewałam się czegoś mniej lejącego
-potrafi się rozwarstwić( najpier wylatuje jakaś ciecz)
-strasznie się klei
-długo się wchłania
-nie pomoże suchym i zniszczonym dłoniom
-brak jakichkolwiek obiecywanych efektów

1 gwiazdka za skład

Używam tego produktu od: 2 msc

całkiem dobry

Serum ma postać lekkiego kremu który całkiem szybko się wchłania. Działanie również na plus-skóra jest odżywiona i nawilżona i efekt utrzymuje się dłużej a nie na chwilę. Może cudów nie działa ale jako krem na dzień bardzo dobrze się spisuje. Nie potrzeba za często powtarzać aplikacji bo nawilżenie się utrzymuje nawet po myciu dłoni na czym też mi zależało bo często je myje a nie chcę po każdym myciu używać kremu.
Nie wiem czy kupię ponownie bo lubię testować nowości ale pewnie raczej do niego wrócę bo jest w przystępnej cenie i działa dogłębnie a nie tylko powierzchniowo

Używam tego produktu od: mies

jeden z lepszych

Jest to na pewno jeden z najlepszych produktów tej firmy i ogólnie dostępnych tańszych kremów drogeryjnych.Wspaniale zmiękcza,odżywia i wygładza.Przynosi ulgę spierzchniętym dłoniom.Stosuję go codziennie na noc i następnego dnia dłonie są w wyraźnie lepszej kondycji.Efekt nie utrzymuje się jednak cały dzień, dłonie lekko się przesuszają i ściągają podczas wykonywania prac i mycia.

Używam tego produktu od: 1 mc

Rewelacja!

Z racji posiadania gromadki kotów jestem zmuszona bardzo często myć ręce. To zapewne przyczyniło się do tego, że skóra na dłoniach stanowczo nie jest w najlepszym stanie. Miałam problem z pękającą skórą, chropowatą, bez połysku. Sięgnęłam po serum Evree, bo już nie wiedziałam czym się ratować. Kremy pomagały, ale doraźnie. Póki co mam wrażenie, że jednak jego skład, a szczególnie obecność emolientów, wyróżnia go od innych kremów. Działa bardzo dobrze. Mocno nawilża, uelastycznia skórę. Do zniszczonych, przesuszonych rąk jest naprawdę bardzo dobry. Delikatny zapach jest również jego atutem, nawet moje koty go lubią ;). Uważam, że w tej cenie, nie ma lepszego kosmetyku, który by tak dobrze sobie radził z problemem wysuszonej skóry. Póki co nie zamierzam nic zmieniać.
Stosuję raz dziennie na noc. Czasami nakładam grubą warstwę + rękawiczki, jako maskę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 50 ml