Yves Rocher, Soin Végétal Autobronzant, Soin Lift Visage (Samoopalający krem przeciwzmarszczkowy do twarzy)

Naturalnie opalona i promienna twarz. Natychmiastowe wygładzenie skóry.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z gardenii, olej z sezamu z biologicznych upraw, olej z winogron, mangiferyna.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Gardenia jest hodowana na Tahiti. Oleisty wyciąg uzyskiwany w procesie maceracji kwiatów w olejku kakaowym ma właściwości rozświetlające. Nawilża i wygładza skórę co gwarantuje promienną opaleniznę
Rozprowadzić równomiernie na twarzy, omijając okolice oczu, brwi i nasadę włosów.
Dokładnie umyć ręce i wyczyścić paznokcie. Ponawiać aplikację, aż do otrzymania oczekiwanego efektu opalenizny (maksymalnie przez 4 kolejne dni, po czym zrobić 3 – dniową przerwę).
Unikać kontaktu z wodą przez 3 godziny po aplikacji.Przed użyciem samoopalacza wykonać delikatny peeling, odpowiedni do rodzaju skóry w celu usunięcia martwych komórek naskórka, aby opalenizna była równomierna. Może być używany w zastępstwie kremu do codziennej pielęgnacji twarzy.
Rezultaty: zmniejszenie głębokości zmarszczek o -18% i ilości o -12%*.
*Badanie naukowe przeprowadzone na 14 osobach, 6 godzin po aplikacji.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

Ulubiony

Pierwszy samoopalacz do twarzy,który nie śmierdzi chemicznie.Jestem nim zachwycona.Pięknie pachnie ekstraktem z kokosa i gardenii.Daje naturalny i delikatny efekt opalenizny.Używałam go bardzo często latem,ale teraz w zimie smaruję się nim od czasu do czasu,żeby skóra twarzy i szyi nie była strasznie blada.Nie zauważyłam,żeby zapychał skórę czy podrazniał,a mam cerę problematyczną.Na pewno kupię kolejne opakowanie :)

Ma jedna dużą wadę ...

Ogólnie samoopalcz dobry pod wzg. nadającego skórze koloru, łatwosci w aplikacji, znośnego zapachu....lacz ma jedną wielką wade. Cholernie zapycha! Jak wspomniała już jedna Wizażystka wcześniej również na mojej twarzy po aplikacji tego kremu mam inwazję krostek i pryszczy. Szkoda gdyby nie ten fakt raczej byśmy się polubili lecz niestety...

zapychacz

Zachęcona tak pozytywnymi opiniami na Wizażu zakupiłam to cudo chcąc lekko nadać koloru twarzy w jesienne, szare dni.
Cena dość wysoka, jak na tak niewielką pojemność, ale kosmetyk jest dosyć wydajny więc myślę, że starczy na długo.
Efekt opalenizny też mi się spodobał - delikatny, twarz wygląda, jak lekko muśnięta słońcem, przynajmniej po 1-2 aplikacjach.
Niestety oprócz efektu opalenizny jest też efekt okropnego zapychania - po jednym zastosowaniu dostałam tyle krostek, że póżniej przez dwa tygodnie musiałam doprowadzać cerę do normalnego stanu.

Ja raczej do niego nie wrócę ...

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

The Best

Krem jest wprost rewelacyjny przez duże R. Nie widzę żadnych wad. Same ochy i achy:) Konsystencja mimo, że dosyć gęsta znakomicie się rozprowadza na skórze. Wystarczy naprawdę niewiele kremu by posmarować cała twarz. Nie tworzy smug, kolor bardzo naturalnej opalenizny. Żadne "zachodzące słonca" tylko ładny brąz. Krem doskonale nawilża i wygładza skórę. Zapach - kwestia gustu. Zaletą jest także jego dostępność, cena i wydajność. To najlepszy krem brązujący (nie nazwałabym go samoopalaczem) jaki miałam. Myślę, że przy nim zostanę.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Genialny!

Same plusy:
-pięknie pachnie,
-nie zapycha,
-sukcesywnie nadaje delikatną opaleniznę i co najważniejsze NATURALNĄ!

Jest dość drogi, ale też wydajny. Stosowałam go tylko na twarz i dekolt i tam sprawdza się świetnie. Chyba jedyny produkt tego rodzaju, który NIE ŚMIERDZI SAMOOPALACZEM :-)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

must have

bardzo dobry samoopalacz :-)
zacznę od tego, że bardzo lubię kremy do twarzy YVES ROCHER , od bardzo dawna używam dwa tej firmy (nagietkowy i rewitalizujący 24h) i od tej pory nie mam żadnych problemów z cerą (a jest ona kapryśna...). Postanowiłam więc sięgnąć również po samoopalacz tej firmy gdyż jest to produkt bez którego absolutnie nie mogę się obyć przez cały rok! Samoopalacz oprócz świetnego efektu opalenizny bardzo dobrze pielęgnuje, doskonale dba o skórę- mimo, że nie mam zmarszczek to rzeczywiście mogę stwierdzić że wygładza skórę, nie zapycha (!!!), pozostawia nawilżoną, gładką, pory są zamknięte a twarz wygląda na zdrową! Nie pozostawia smug, ma przyjemną kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza, schodzi równiutko,jest dość wydajny (smaruję twarz, szyję i dekold) przyjemnie pachnie a samoopalaczowy "smrodek" jest prawie nie wyczuwalny (smaruję zawsze na noc). Jedyny minus to cena ale z tym można sobie poradzić- ja kupuję zawsze w promocji -50% albo 2 w 1 ;-)
Teraz postanowiłam go zdradzić z samoopalaczem LAVERA który ma bardzo dobre opinie na wizażu, ale jeśli tamten mnie nie powali, to na pewno wrócę do samoopalacza YR:-)

Używam tego produktu od: ho ho, chyba odkąd się pojawił...
Ilość zużytych opakowań: duuużo

I zostanę przy nim:)

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu:
- jest wydajny
- przyjemnie orientalnie pachnie
- skuteczny
- nie zapycha
Cena kusząca w promocji:)
Kolor jaki daje jest ładny, nienachalny, brązowy.
Smaruje nim tylko twarz co drugi dzień.
Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, gdyż takowych nie posiadam.

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chciałam edytować.
Nadal go uważam za rewelację, ale kupiłam tańszy Lavera. Efekt jest taki sam ale levery jest więcej.
Polecam zatem te dwa produkty jako hity!