Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Anew Vitale czyli eksplozja energii dla twojej skóry. Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Anew Vitale powstało w oparciu o ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wygląda jak po 8 godzinach kojącego snu. Łatwo wchłanialna formuła, nie zatyka porów.

pianka / mus
50 – 100ml
Wiek
20+

jest ok

żel krem na noc szybko się wchłania, daję efekt nawilżenia jednak bez efektu wow, ma ładny zapach. Nie zauważyłam jakiś właściwości przeciwzmarszczkowych. Jest średnio wydajny.

Całkiem fajny

Krem nie zapycha, ładnie wygładza i nawilża skórę. Jest w porządku dla niewymagającej cery.
Przyjemna żelowa konsystencja, która szybko się wchłania.
Bardzo ładny różowy słoiczek, elegancko wyglądający na półce. Bardzo dziewczęcy.

HIT

Krem na noc z linia Avon Vitale ma konsystencję lekkiego krem-żelu. Rano skóra jest wypoczęta i zrelaksowana, bez śladu zmęczenia nawet po małej ilości snu. Krem ładnie się rozprowadza, nie roluje się, dobrze się wchłania. Posiada przepiękny zapach i to właśnie za ten zapach oraz przepiękny różowy słoiczek się w nim prawdziwie zakochałam. Dobrze nawilża i regeneruje skórę, która rano jest rozświetlona i wygląda na zdrowszą. Opakowanie 100 ml jest bardzo wydajne, gdyż nieduża ilość kremu wystarcza na pokrycie całej twarzy. Jak dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy krem na noc z Avonu i mimo, że dedykowany do skóry 25+ z pewnością spodoba się także młodszym i starszym użytkowniczkom.

Dla mnie must have :)

Super poprawia koloryt i elastyczność skóry, jedyne co to mógłby być nieco bardziej nawilżający, ale i tak pomógł mi jak żaden inny. Wczesniej stosowałam anew typowo do usuwania przebarwień jednak ten okazał się lepszy.

Ten krem daje uczucie ,jakby był luksusowym kremem z wyższej półki ;) Pięknie się wchłania i nawilża skórę:) Wyrównuje koloryt cery :) Twarz jest promienna ,odżywiona i wypoczęta,mimo wielu nieprzespanych nocy przy synku :)

słabe

Kupiłam na promce z kremem na dzień.
Skóra była gładsza po użyciu, ale to wszystko.
Pierwsze co mnie odrzucało to zapach, ale czarę goryczy przelały zatkane pory i wypryski. Normalnie nie mam wyprysków, może dwa, trzy. Po używaniu tych kremów mam ich mnóstwo. Z tego co czytałam recenzje to prawdpodbnie działanie tego kremu na dzień, ale nie mam tego sprawdzonego w 100%. Jak wyleczę skórę to przetestuję jeszcze raz.

Idealny

Zakochałam się!
Krem jest absolutnie idealny: ma świetną konsystencję, łatwo się rozprowadza i jest też bardzo wydajny. Ja dodatkowo uwielbiam jego zapach! Fajnie nawilża skórę nocą, nie jest ciężki- nie zatyka porów. Poza tym mi podobają się różowe słoiczki na półce w łazience.
Jak najbardziej polecam!

Całkiem fajny

Jestem z tego kremu zadowolona. Ładnie pachnie, skóra po nocy jest promienna, wypoczęta. Nawilża i odżywia jednak nie zmniejsza porów, a to jest utrapienie moje skóry. Nie dam mu maksymalnej oceny tylko z tego powodu, że nie widzę efektu wow ale jego działanie jest na 4. Czyli dobry krem za nieduże pieniądze - zapłaciłam za niego około 30 zł. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ przestawiam się na kremy zawierające jak najmniej silikonu i PEG a niestety w Avonie tego dużo.

Dobry

Bardzo lubię kremu od Avon z serii Anew :)

+ śliczny słoiczek
+ wydajny
+ szybko się wchłania
+ ładny, delikatny zapach
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ delikatnie nawilża
+ skóra rano jest delikatna i miękka w dotyku

Okropieństwo!

Uczula, zatyka pory, piecze i nic nie daje! Miałam wątpliwą przyjemność używania kremów z tej serii - na dzień i na noc. Po ich aplikacji oczy pieką niemiłosiernie (aż strach pomyśleć, co do niego dodają), strasznie zatyka pory, co powoduje, że cera się psuje. Ale przede wszystkim nie ma żadnego efektu! Równie dobrze można niczego nie używać, a wyjdzie na to samo! Nie poprawia wyglądu cery, a twarz nie staje się miękka. Przestrzegam, ten krem to prawdziwe nieporozumienie!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Super!:)

Ogólnie bardzo fajny preparat:) Nie zauważyłam wspaniałych zmian w wyglądzie skóry, na pewno nie tak wspaniałych jak to AVON zwykł przedstawiać w katalogach, ale pojedyncze przyjemne dla oka się pojawiły :)

+fajna konsystencja
+przyjemny zapach
+bardzo wydajny, praktycznie rok stosowania !
+dobrze nawilża
+skóra robi się promienna i miła w dotyku

-cena :( dostałam jako prezent, nie wiem czy kupiłabym go w normalnej cenie przedstawionej w katalogu..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: całe

godny polecenia

dopiero zaczęłam stosować ten krem i jak na razie jestem zadowolona , skora jest bardzo fajnie odżywiona i widać dość szybko poprawę
Plusy
+wydajny
+przyjemny zapach
+odżywia
+dobrze nawilża
+ ładne i estetyczne opakowanie
Minusy
-cena

Używam tego produktu od: tygodnia