Diadem, Błyszczyk do ust

Diadem, Błyszczyk do ust

Błyszczyk do ust w kilku delikatnych, opalizujacych kolorach. Bardzo ładnie pokrywa usta transparentnym kolorem, lekko natłuszcza; z trwałością jak u przeciętnych błyszczyków, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Opakowanie standardowe, z gąbeczką.

Oceniam na 4.00

Kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych opinii i nie żałuję. Kosztował mnie jedyne 7,17 zł. Bardzo dobrze dba o moje kapryśne usta nie powodując żadnych podrażnień ani wysuszenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy, co jest wg mnie dużą zaletą. Trwały jak typowy błyszczyk (czyli niezbyt trwały), ale naprawdę jest świetny. No i ma całkiem ciekawe kolorki. A do tego jest łatwy w użytkowaniu (dobry aplikator i odpowiednia konsystencja).

Oceniam na 4.00

mysle ze to calkiem dobry kosmetyk:)))spelnia moje oczekiwanie, jesli chodzi o konsystencje, intensywnosc koloru, dzialanie:))