Wella, Wellaflex, Shiny Hold Mousse (Pianka maksymalnie utrwalająca `Połysk i trwałość')

Pianka bardzo mocne utrwalenie z technologią Flexative.
Zapewnia elastyczne utrwalenie do 24 godzin i bardziej błyszczące włosy już od pierwszego użycia.
– długotrwały i naturalny blask
– ze składnikami odbijającymi światło
– utrzymuje elastyczność Twoich włosów i nie wysusza ich
– łatwo się wyczesuje
– pomaga chronić włosy przed promieniowaniem UV

pianki do włosów
nadające objętość, nabłyszczające, utrwalające
Utrwalenie
bardzo mocne

Całkiem skuteczna

Pianka w wygodnym opakowaniu i charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Pianka działa skutecznie ponieważ ładnie skręca włos tylko trzeba uważać i wejść wprawę, ponieważ na początku mocno sklejała włosy i plątała ale po kilku dniach używania udało się użyć bez efektu ubocznego. Ogólnie produkt dobry, ładnie skręca i utrzymuje długo. Łatwo zmywa się szamponem nawet delikatnym.

Świetna

Dzięki niej moje włosy nabierają ogłady i wyglądają na okiełznane. Używam zarówno na mokro, jak i na sucho. Na mokro pomaga w uzyskaniu skrętu, a na sucho zapobiega puszeniu. Może trochę sklejać włosy, więc trzeba jej używać lekką ręką. Kwestia przyzwyczajenia się.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Utrwalenie bez sklejonych włlosów

Piankę otrzymałam w ramach testów wizaż razem z lakierem do włosów z tej samej serii. Pianka Wellaflex sprawdziła się u mnie o wiele lepiej niż lakier.
Przede wszystkim pianka nie skleja włosów. Nałożona w odpowiedniej ilości utrwala fryzurę na kilka godzin. Dyscyplinuje i nie przesusza włosów.
Dodatkowo bardzo ładnie pachnie.

Jest ok

Pianka cudownie utrwala skręt włosów. Lekko je skleja i miałam problem z rozczesaniem, ale myślę, że jakoś się z nią "przegryzę" :) z chęcią sięgnę jeszcze raz po nią i polecę innym

Utrwalenie bez wysuszonych i sklejonych wlosow

Pianka ma przede wszystkim prześliczny zapach. Uzyskałem naturalna utrwalona fryzurę. Nie miałam także problemów z wyczesaniem pianki. Moje włosy nie były wysuszone, kolor włosów był intensywniejszy. Na pewno sięgnę po niego nie raz

Super :)

Piankę otrzymałam w ramach testów wraz z lakierem z tej samej serii. Oba produkty sprawdziły się u mnie całkiem nieźle.

Pianka jest jednym z tych kosmetyków, których nie może zabraknąć jeżeli chodzi o moją codzienną stylizację włosów.
Pianka ma przyjemny delikatny zapach, gęstą konsystencję, dzięki czemu łatwo nakłada się ją na włosy. Najważniejsze to pianka nie skleja włosów (pod warunkiem że nie nałożymy jej za dużo) - nie mam problemu z tym aby wieczorem je rozczesać; nie przesusza ich ani nie obciąża. Włosy są pełne objętości i uniesione od nasady.
Pianka ułatwia stylizację, bardzo dobrze trzyma fryzurę i dodaje blasku farbowanym włosom :)

Na plus również wygodne opakowanie i wydajność.

Polecam, warto wypróbować.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobra pianka, ale nie zachwyca

Pianki użyłam już kilka razy i mogę powiedzieć, że faktycznie nie skleja włosów, całkiem szybko wysycha, z łatwością można było ją wyczesać, a żadnego wysuszenia włosów w trakcie jej stosowania nie zauważyłam. Przyjemny kosmetyk, ale nie spełnia wszystkich obietnic producenta, na przykład tych o utrwaleniu, utrzymywaniu koloru włosów farbowanych, zapobieganiu zniszczeniom. Wielki plus za to, że po jej użyciu włosy są faktycznie elastyczne i dobrze się je modeluje, ale co z tego, jeśli efekt nie utrzymuje się długo, bo nie utrwala fryzury. Przyjemna formuła, wygodne opakowanie i do tego cudowny zapach, za to również plus.

Pianka

Pianka WellaFlex Shiny Hold to jedna z lepszych pianek do utrwalania fryzur jakie miałam okazję testować. Utrzymuje fryzurę w stanie nienaruszonym przez długie godziny, a przy tym nie skleja włosów, nie przesusza ich ani nie niszczy. Jestem z niej bardzo zadowolona i sięgnę po kolejne.

Idealna pianka dla moich wymagaj

Z pianek do włosów korzystałam rzadko, ale po piankę z WellaFlex Shiny Hold napewno sięgne ponownie. Pianka idealnie współgra z lakierem z tej serii. Pianka nie wysusza, podkreśla kolor włosów, nie skleja ich, pod koniec dnia można łatwo ją wyczesać. Polecam wszystkim, którzy marzą o zachowaniu idealnych włosów przez cały dzień. Najlepsze efekty jeśli stosujemy dodatkowo lakier z tej serii.

W porz

Pianka spełniła swoje zadanie. Ładnie utrwalała loki, szczególnie polecam wgniatać ją na lekko zwilżone włosy. Nie sklejała włosów, utrzymywała się do momentu umycia. Nie sprawdzałam pod kątem ochrony koloru, ponieważ włosów nie farbuję. Za to jako właścicielka kręconych mogę ją polecić do układania. Nie zauważyłam ochrony przed zniszczeniem. Dobrze spełnia swoje zadanie, nawet na drugi dzień włosy wyglądają ładnie.

Swietna!

Pianka WellaFlex shiny hold jest idealna do włosów cienkich i wymagających utrwalenia. Wyczesuje sie bez trudu pozostawiając włosy pełne blasku. Nie obciąża ich, włosy jednocześnie stają się bardziej odporne na zniszczenia. Podoba mi się to że mimo utrwalenia fryzura pozostaje elastyczna na długi czas.

bardzo dobra pianka do w

Pianka jest bardzo dobrym produktem w swoim przedziale cenowym. Używałam lepszych, ale były to pianki z salonów fryzjerskich, których cena była dużo, dużo wyższa. Jak dla mnie, idealna pianka do stosowania na co dzień. Spełniła moje oczekiwania, szczególnie w połączeniu z lakierem z tej serii.