Sensodyne, Fluoride, Pasta do zębów z fluorkiem (stara wersja)

Sensodyne, Fluoride, Pasta do zębów z fluorkiem (stara wersja)

Specjalistyczna pasta z fluorkiem do wrażliwych zębów. Zawarte w niej jony potasu przenikają do odsłoniętych kanalików zębinowych, redukując wrażliwość zakończeń nerwowych na ból.
Codziennie używanie pasty Sensodyne Fluorid:
- uśmierza ból wrażliwych zębów,
- pomaga zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł,
- działa antybakteryjnie,
- czyści i łagodnie chroni zęby i dziąsła,
- odświeża oddech.
Pasta do codziennego stosowania.

Cena:ok. 9zł / 75ml
/m/

Czegoś mi tu brakuje

Plusy:
+Dobrze czyści zęby
+Delikatny smak
+Chyba delikatnie zmniejsza wrażliwość

Daję 4 gwiazdki, bo czegoś mi tu brakuję. Jakoś nie zachwyciła mnie niczym szczególnym.

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

żadna rewelacja

Używam tej pasty mniej więcej od roku. Polecił mi ją mój dentysta, ponieważ mam straszny problem z nadwrażliwością. Po roku stosowania stwierdzam, że nic a nic się nie zmieniło... Zęby i dziąsła jak bolały tak bolą nadal. Nie wiem w sumie dlaczego używałam jej tak długo. Do minusów mogę jeszcze zaliczyć:

* smak - jest bardzo miętowa i intensywna w smaku
* konsystencję podczas mycia - nie pieni się, jest strasznie wodnista
* cena - zdecydowanie zawyżona w stosunku do jakości

Nie polubiłam jej

Niestety pasta nie przypadła mi do gustu. Przede wszystkim w ogóle się nie pieni, od razu zamienia się w wodę i trudno mi taką wodą umyć zęby. Z tego względu pasta jest niewydajna, bo trzeba wycisnąć ją na całą długość włosów szczoteczki. Drugim minusem jest smak (dla mnie to bardzo istotna kwestia), dość gorzkiej, chemicznej mięty, pozostawiający nieprzyjemny posmak w ustach po umyciu. Przez to mam uczucie krótkotrwałego odświeżania, a momentami nawet dyskomfortu. Stosunek ceny do wydajności wychodzi na minus.

Do zalet zaliczam to, że pasta ma biały kolor (brak sztucznych barwników), a dzięki temu nie farbuje szczoteczki. Nie podrażnia. Nie wysusza ust bardziej niż inne pasty.

Jednak nie zamierzam ponawiać zakupu. Gdy się nie ma innej pasty pod ręką, można się tą poratować. Lepszy rydz niż nic ;) Jednak są o wiele lepsze pasty w tej samej cenie, dające komfort odświeżenia na długo i świetnie się pieniące.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę właśnie pierwszą tubkę

Fajna

Hmmm, sama nie wiem co o niej napisać, ponieważ pomóc z nadwrażliwością raczej nie pomogła, ale możliwe, że troszkę złagodziła "objawy". Niestety strasznie słabo oczyszcza i dlatego ją odstawiłam... Szkoda.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: Dwa

KOCHAM!!!!!!

Cudowna pasta. Od czasu kiedy jej u¿ywam , (wcze¶niej mia³am star± wersje) moje zêby ju¿ mnie nie bol± przy zimnych posi³kach. Ma fajny miêtowy smak, bia³y kolorek i pieni siê ca³kiem nie ¼le. Ma wygodna tubke z ktorej mozna wycisnac paste do konca.Zostaje przy niej póki co.U¿ywam tego produktu od: od paru lat z przerwamiIlo¶æ zu¿ytych opakowañ :7-8