Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, 6 w 1 Total Effect (Lakier do paznokci z odżywką)

Efekt jak z salonu w 10 minut!
Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja paznokci.
6w1:
Dostępne kolory:
- 790 - czerwony,
- 791 - różowy,
- 792 - różowy.
Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Clolour&Double Strong wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie wygładza oraz sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Uelastycznia je, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem.
Pomaluj paznokcie wybranym lakierem, odczekaj 2 minuty i nałóż drugą warstwę preparatu. Po 60 sekundach manicure będzie suchy, a jego trwałość maksymalnie przedłużona.

o przedłużonej trwałości, szybkoschnąca, bez formaldehydu
ochronne, odżywcze
lakiery do paznokci

Porażka

Swego czasu wyprobowalam całe mnostwo odżywek do paznokci. Po pewnym czasie zaczelo mnie nudzic stosowanie najpierw odzywki, potem kolorowego lakieru do paznokci bo wydawalo mi sie strasznie duzo warstw.

Stad tez gdy zauwazylam lakier z odzywka - bralam w ciemno.

Ja akurat zdecydowalam sie na kolor różowy, bo mimo wszstko rpzy czerwonym balam sie odbarwienia paznokci ;)

Powiem Wam, ze optymizm to mialam zdecydowanie za duzy. Nie sprawdzilo mi sie to ani jako lakier ani jako odżywka.

Przejdźmy przez obietnice producenta:

6w1:
- mega trwałość, => NIE - lakier szybko schodzil, i to nie ze jakos odpryskiwal. Schodzil całymi platami. Wystarczylo pojsc na basen i wracalo sie bez polowy paznokci.
- intensywna regeneracja, => NIE - zadnej regeneracji nie zauwazylam. Zadnej. Paznokcie jak były slabe tak zostay
- długotrwały połysk, - NEUTRALNE - połysk był, ale z racji na szybkie schodzenie koloru, ciezko stwierdzic czy byl dlugotrwaly
- maksymalna ochrona, => nie sadze, paznokcie sie wciaz rozdwajaly i sie nie poprawily
- szybkochnąca formuła, => TAK - jedyny spelniony efekt
- profesjonalny efekt. => NIE - trzeba bylo nalozyc 2-3 warstwy, zeby kolor jakos wygladal. Nie wyobrazam sobie jak to mialoby wygladac przy kolorze czerwonym

Dla mnie to był wielki niewypal i wielkie nie. Ani to lakier, ani odzywka. Nie chroni, nie odzywia, nie regenruje paznokci i schodzi platami. Lepiej poszukac innych odzywek

Jestem zachwycona

Kupiłam w promocji Rossmanna 2+2, bo zabrakło mi jednego produktu. Potraktowałam ją jakoś po macoszemu, postawiłam w kąt i zajęłam się pozostałymi zakupami. Przypomniałam sobie o niej bo wypadła z szafki kiedy akurat szukałam czym by tu pomalować pazurki. Ostatnio kilka się nadłamało i pomyślałam, że akurat pasuje mi że będą kolorowe i jednocześnie je odżywię. Nałożyłam 2 wartwy, uzyskałam piękny kolor (Rose). Paznokcie usztywniły się pod nią. Szybko wyschły obydwie warstwy (malowane w odstępie godziny, dla pewności). Nosiłam ją na paznokciach 6 dni, w tym czasie myłam włosy, zmywałam naczynia, prałam i ogólnie nie oszczędzałam dłoni. Paznokcie 6-go dnia były jak nowe, mialy lekko starte końcówki, może 0.5-1mm. Musiałam zmienić kolor, gdyby nie to pewnie dalej bym nie zmywała - nie odpryskuje, nie ściera się, aż żal było mi zmywać.
Paznokcie już po tych 6 dniach stwardniały w stosunku do stanu sprzed odżywki. Narazie też nie łamią się (tfu tfu). Jestem pod miłym wrażeniem trwałości, efektu wizualnego i właściwości wzmacniających. Mi odpowiada.

Nieciekawie...

Po ponad rocznym robieniu hybryd dostałam dość uciążliwego uczulenia, które polegało na tym, że mniej więcej 2-3 dni po zrobieniu hybrydy swędziały mnie palce. Chcąc dać paznokciom (i sobie) odpocząć, zdjęłam hybrydę i kupiłam odżywkę. Przez ponad rok "wypadłam z odżywkowego obiegu", ale pamiętałam, że kiedyś stosowałam Eveline 8w1. Poszłam więc do drogerii i skusiłam się jednak na Eveline 6w1 (kolor Rose), bo pomyślałam, że skoro nada paznokciom ładny kolor, nie będę musiała męczyć ich już dodatkowo zwykłym lakierem. Skusiłam się też napisem na opakowaniu, że odżywka jest polecana po stosowaniu hybryd. Wprawdzie pomalowałam nią paznokcie dopiero dwa razy, ale mogę stwierdzić, że z pewnością nie jest to odżywka dla mnie. Czy działa - jeszcze się nie wypowiem, bo dopiero zaczęłam, ale rozprowadza się fatalnie. Przy pierwszej aplikacjo jest bardzo mało widoczna, a przy drugiej zostawia straszne smugi (może przez to, że błyskawicznie wysycha i nie da jej się dobrze normalnie rozprowadzić). To z pewnością moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

bubel

Kupiłam tę odżywkę zeszłej zimy żeby uratować moje paznokcie po zdjęciu źle zrobionej hybrydy. Wiele o odżywkach Eveline słyszałam, więc brałam to, co akurat wpadło mi w oko. Miałam wersję nude.
Odżywka nadaje paznokciom ładny, mleczny kolor. I tyle pozytywów.
Poza tym mam wrażenie, że wysusza paznokcie. Warstwy odżywki schodzą płatami podczas np, mycia naczyń. Nie zauważyłam też żadnego pozytywnego wpływu na stan moich paznokci. Żałuję, że kupiłam, 10zł wyrzucone w błoto.

Nie, nie jeszcze raz nie

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona gdy go kupowałam, mam bardzo mocne paznokcie przy długich naturalnych przeważnie wystarcza mi odzywka i się nie łamią i nie zadzierają a tu ??!! lakier nie trzyma sie paznokcia fakt ma piękny kolor ale co z tego skoro na 2-3 dni. Niestety dodatkowo nie poprawia wcale kondycji paznokci. Przykro mi bo używam tylko odżywek z Eveline, a przy tym lakierze się zawiodłam.

Tragedia

Bubel jakich wiele ,ale pierwszy raz spotkałam się z bublem od eveline. Nic nie robi pożytecznego naszym paznokciom. Oprócz ładnego koloru lakieru to nie widzę żadnych innych plusów. Niestety

NO, NO

Mam kolor czerwony
dobrze napigmentowana
długo się trzyma - zaskakująco
trudno mi ocenić właściwości pielęgnacyjne
ale stosowana jako zwykły lakier jest więcej niż ok z
akup na wyprzedaży za 3 zł, tak więc czego chcieć więcej ;)

Nigdy więcej

Nie trzyma się na paznokciu, nie regeneruje, nie pokrywa ładnie kolorem. Kilka warstw by paznokcie wyglądały po ludzku, to już ściąga się jak guma przy codziennych czynnościach. Zawiodłam się strasznie.

Nie zauważyłam poprawy

Piękne kolory, dobry pomysł na połączenie odżywki ze świeżym kolorem na paznokciach..... Jednak - nie zauważyłam poprawy w stanie paznokci. Nadal się rozdwajały, lamały :( Do tego kolor na następny dzień przy 'normalnym' użytkowaniu zmył się - po zwykłym prysznicu ;P Pomysł dobry ale brakuje efektów!

super utwardza

Moje paznokcie są piękne i się nie łamią. Posiadam kolor beżowy. Bardzo wydajna. lakier szybko schodzi ale w sumie i tak według producenta trzeba zmywać co 2 dni. Dla mnie super.

Totalna porażka

Chciałabym, aby Eveline spełniło chociaż jeden punkt z tych 6 "zapewnionych". Kupując tą pożal się Boże odżywkę wyrzuciłam pieniądze w błoto.
Jest dobra tylko jako lakier - wybrałam beżowy odcień i ładnie się prezentuje.
Stosowałam jako bazę pod lakier, lecz paznokcie wciąż mi się łamią i rozdwajają.
Odradzam.

Porażka

Kupiłam tę odżywkę na promocji. Do tej pory używałam 8w1 z tej samej firmy i nie wiem ki diabeł mnie podkusił do kupienia tego... czegoś. Ni sprawdza się, Kolor french wygląda po prostu dziwnie. Nie chroni paznokci, jak się rozdwajały tak nadal się rozdwajają. Próbuję już miesiąc i nic. Niestety nie polecam i żałuję zakupu.