Sunshade Minerals, Zestaw 8 pędzli w lnianym etui

Sunshade Minerals, Zestaw 8 pędzli w lnianym etui

Pojemność 8 szt

Kompaktowy zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu Sunshade Minerals, stworzony przez markę LancrOne jest idealny dla kobiet ceniących wysoką jakość i naturalność makijażu. Najwyższej jakości syntetyczne włosie HD nie podrażnia skóry, dzięki czemu jest zalecane dla najbardziej wrażliwej i skłonnej do uczuleń cery. Struktura włosia nie pozwala na osypywanie się czy wchłanianie kosmetyków. Rączki każdego pędzla wykonane są z bambusa. Praktyczne etui zrobione jest z naturalnego lnu.
Zestaw zawiera:
- pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, mineralnego lub brązującego,
- pędzel skośnie ścięty do nakładania różu, rozświetlacza oraz modelowania bronzerem,
- pędzel owalny do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki ruchomej, do cieniowania i blendowania,
- pędzel do cieniowania powiek, płaski, skośnie ścięty, idealny do aplikowania i rozcierania cieni powyżej powieki ruchomej, w kącikach powiek,
- pędzel do malowania ust, przeznaczony do aplikacji pomadek i błyszczyków o konsystencji kremowej oraz płynnej,
- pędzel skośny do brwi, idealny do perfekcyjnego podkreślenia kształtu brwi,
- pędzel o okrągłym przekroju pędzel typu `kulka`,
- spiralka do tuszowania rzęs i brwi, nylonowa.

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealne od lat

Kupilam ten zestaw wieki temu na Allegro.
Nie kosztował dużo, niespełna 50 zł.
Zainteresowalam się tą firmą gdy szukałam pędzla do pudru i Maxineczka chwaliła Sunshade Minerals.

Zestaw przyszedł zapakowany w lniane etui które szybko się brudziło a wielokrotne pranie sprawiło że już nie było takie ładne więc się go pozbyłam.
Pędzle trzymam w koszyczku w szafce.

W moim zestawie jest 9 pędzli ale z tego co się orientowalam to pozostałe 8 są identyczne jak na zdjęciu(dodatkowy jest u mnie flat top)

Drewniane rączki wyglądają bardzo eko a skuwka sie nie rozkleja podczas mycia.
Włosy nie wypadają, są mocno przytwierdzone i przez te wszystkie lata nic złego się nie stało.Nie odkształciły się .

Delikatność włosia to jest to co wyróżnia ten produkt.Nie kłują twarzy czy powieki.
Dobrze łapią pigment i przenoszą go na oko.

Pędzle mają wielkość podróżną ale ja używam je w domu.
Z domyciem też nie ma większego problemu -używam olejki Isana.
Susze zawsze włosiem w dół i w oslonkach.

Nie wszystkie pędzle są przeze mnie używane i lubiane.

× spiralka dla mnie zbędna

× flat top za mało zbity ,nie lubię go używać, kilka razy nakladalam nim podkład ale wolę gąbeczki

× pędzelek do pomadki to jedyny taki
produkt w mojej kolekcji gdyż usta maluje bezpośrednio szminką- ale pędzelek fajny i dobrze mieć taki bo może się przydać

× do pudru i różu- te dwa używane i lubiane do momentu gdy nie powiekszylam mojej kolekcji i znalazłam innych ulubieńców

× wszystkie pędzelki do oczu dobre i przydatne, na plus

× mój ulubiony i przez tyle lat nie znalazłam lepszego- pędzelek do eyeliner czy do brwi , zależy do czego kto go używa. Ja uwielbiam nim nakładać cień lub pomade na brwi

Z czystego sentymentu daje temu zestawowi 5 choć teraz mam już innych ulubieńców i całą masę innych pędzli

Pędzelki idealnie nadają się na podróż, mają krótkie trzonki. Są miękkie i delikatne.

Moje pędzle firmy Sunshade Minerals kupione na stronie dla wizażystów jakiś rok temu , są dość małe, choć mnie akurat to nie przeszkadza- zajmują mało miejsca w walizce podczas podróży,są mięciutkie, porównywalne do pedzli z Hakuro, włoski nie wypadają, fajnie się domywają olejkiem z isany ,dwa dodatkowe to pędzel do podkładu, którym ja nakładam maski na twarz i modny teraz pędzelek z aliexpress- jestem zaskoczona jakością bo kosztował kilka złotych a fajnie rozprowadza podkład

Pędzle do makijażu Sunshade Minerals

Rewelacyjne pędzle do makijażu na co dzień, szczególnie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia i potrzebują podstawowych "narzędzi". Włosie bardzo miękkie i delikatne, bardzo przyjemnie rozprowadza cienie na powiekach. Wykonanie pędzli również na wysokim poziomie. Pędzle są dosyć krótkie, co sprawia, że bez problemu można je włożyć do torebki i nie będą zajmowały dużo miejsca, ale na tyle długie żeby wygodnie się je trzymało. Lniane etui dosyć szybko się brudzi, natomiast można wyprać je w pralce i nic złego się z nim nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

Solidny produkt

Kupiłam pędzle zachęcona stosunkowo niską ceną i opiniami na wizażu. Nie zawiodłam się! To był bardzo dobry zakup. Za stosunkowo niewielką cenę dostałam bardzo dobry jakościowo zestaw pędzli. Włoski nie wypadają, czyści się je bardzo dobrze. Zarówno pędzle do twarzy jak i do oczu spełniają moje oczekiwania w 100%. Polecam jak najbardziej.

Bardzo fajne

Pędzle zamówiłam, gdyż były polecane przez jedna z makijażystek. Cena nie jest duża wiec skusiłam się. Nie spodziewałam sie cudów, jednak muszę przyznać, ze pędzle są bardzo dobre. Zarówno te do twarzy jak i do oczu spisują się bardzo dobrze. Jakościowo również nic się z nimi nie dzieje (póki co). Wiadomo, ze nie ma co ich porównywać do np. Zoevy, ale dla osób początkujących ten zestaw jest idealny. Jakość jest adekwatna do ceny i oceniam je pod względem kwoty wydanej na ich zakup. Polecam

Dla początkujących i dla zaawansowanych

Nie jestem profesjonalistką w dziedzinie makijażu, ale na co dzień wykonuję pełen makijaż, a tytułowy zestaw jest moim pierwszym, i póki co jedynym, kompletem pędzli. Wybierałam "na czuja". Kierowałam się ceną i wyglądem, ale już za pierwszym razem trafiłam w 10.

W zestawie znajduje się 8 podstawowych akcesoriów do wykonania całego makijażu. Ja najczęściej korzystam z pędzla do pudru, do konturowania, z pędzelków do malowania oczu i szczoteczki do rzęs, a skośnego pędzelka do brwi używam do robienia kresek z cieni do powiek.

Całość jest wykonana porządnie i bardzo estetycznie. Naturalne jasne drewno, miękkie jasne włosie, lniane etui, to coś, co bardzo trafia w mój gust. Proste i eleganckie. Bez różu, tęczy, plastiku i jednorożców.

A co najważniejsze pedzle są trwałe. Włosie jest mięciutkie, nie wypada, nie odkształca się, dobrze się domywa i nie traci kształtu. Komplet mam już ładnych kilka lat, używam tylko jego, a wszystko wygląda, jak funkel nówka ;-).

Rączki dobrze leżą w dłoni. Wygodnie się nimi operuje. Włosie nie chłonie kosmetyków. Dobrze rozprowadza produkty, nie tworząc plam lub smug.

Za cenę jednego pędzla innych marek tutaj mamy zestaw naprawdę genialnych pędzli, które pomogą nam stworzyć kompleksowy makijaż.
Patrząc na ich tempo zużywania się, nie wiem kiedy tych będę musiała się pozbyć, ale póki będą na rynku, to ja będę je kupować.

Sprawdzają się

Niska cena i całkiem spoko jakość. Pędzel do blendowania nie ma najlepiej przemyślanego kształtu, skośny do oczu też mi nie do końca gra, a pędzla do korektora nie używam praktycznie wcale, bo jest dla mnie nieco za twardy (i wolę do tego własne palce), ale odkąd je mam, cały czas są w użyciu.
Po ponad roku użytkowania są w dobrym stanie. Napisy zeszły, ale włos się nie sypie, dalej jest całkiem przyjemny.
Wydaje mi się, że to nie najgorszy zestaw na początek, jeśli nie mamy za dużego budżetu, albo po prostu chcemy sprawdzić, czy w ogóle zabawa pędzlami nas interesuje.

Najlepsze pędzle dla początkującej

Pędzle zakupiłam ponad 2 lata temu za małe pieniądze. Wtedy dopiero zaczynałam przygodę z makijażem i aż tak nie doceniałam ich. Obecnie po przetestowaniu paru innych marek pędzli uważam, że są one naprawdę świetne jakościowo. Po takim czasie prawie wszystkie wyglądają na nowiusienkie (z wyjątkiem spirali).

~ pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, mineralnego lub brązującego - IDEALNY do przypudrowania twarzy, wg mnie o wiele lepszy niż kultowy pędzel Hakuro H55, ponieważ nie jest aż tak bardzo zbity
- pędzel skośnie ścięty do nakładania różu, rozświetlacza oraz modelowania bronzerem ~ kolejny ideał m.in. do konturowania twarzy
- pędzel owalny do nakładania cieni na całą powierzchnię powieki ruchomej ~ten dobrze sprawdzi się do nakładania korektora
- pędzel do cieniowania powiek, płaski, skośnie ścięty ~ ten niestety pędzelek tak nie przypadł mi do gustu jak jego bracia, zbyt duży
- pędzel skośny do brwi ~przez ponad rok używałam go i jakiś pomad/cieni do malowania brwi i byłam wtedy zadowolona; obecnie uważam że jest troszkę za gruby
- pędzel o okrągłym przekroju pędzel typu `kulka` ~ mięciutki, milutki, dobrze rozprowadza cienie
- spiralka do tuszowania rzęs i brwi, nylonowa ~ niestety ona jako jedyna mi się popsuła i nie nadaje się już do użytku.

Podsumowując uważam, że za tę cenę to jest naprawdę świetna inwestycja dla każdej dziewczyny, która dopiero zaczyna przygodę z makijażem :)

Najlepsze pędzle!

Pędzli używam już od około 2 lat, są dalej w nienagannym stanie! Przy myciu nie wypadają żadne włoski, pędzle nie odkształcają się przy myciu. Dalej są mięciutkie i praca z nimi to czysta przyjemność. Za taką cenę? Jak najbardziej polecam :)

CUDOWNE

Cóż mogę powiedzieć... Nic dodać niż ująć. Kocham te pędzle niezmiennie od początku swojej przygody z makijażem, nie mam im nic do zarzucenia (moje jedynie sobie to, że nie kupiłam poszerzonego zestawu). W skrócie- super miękkie, świetnie współpracują, "lubią się myć", pięknie wyglądają a przede wszystkim niewiele kosztują. Polecam każdemu :)

Świetny zestaw.

Za taką cenę nie spodziewałam się aż takiej jakości. Osiem pędzli za około 40 zł. Zestaw mam już około 2 lat, pędzle myję raz w tygodniu i zero wypadających włosków. Bardzo porządnie wykonane. Skuwki dobrze trzymają włoski. Pędzelki są bardzo mięciutkie i nie podrażniają. Każdy z nich bardzo dobrze spełnia swoją rolę, bo kształty są przemyślane. Dodatkowo bardzo podobają mi się mniejsze trzonki w większych pędzlach, dużo lepiej się z nimi pracuje. Uwielbiam ten zestaw i mam w planach dokupić jeszcze kilka innych pędzli SM. Samo etiu podoba mi się mniej. Na początku wygląda fajnie, takie eko, ale jest uciążliwe w utrzymaniu, bo szybko się brudzi i pędzle z niego wypadają.

Pędzle są super!

Kupiłam przyjaciółce na prezent. Oczywiście zapakowałam na prezent i jej zawiozłam. Rozpakowywałyśmy razem i macałyśmy pędzle i pierwsze wrażenie - były super mięciutkie, zgrabne, małe, idealne na podróż a przyjaciółka właśnie bardzo dużo jeździ. Za zestaw zapłaciłam nie więcej niż 50 zł a zawiera on odpowiednia ilość pędzelków dla osoby początkującej, nie ma tu żadnego zbędnego pędzla.
Pytałam ostatnio przyjaciółki jak się jej sprawują (po kilku miesiącach od otrzymania - w maju). Mówiła, że są super, małe, bardzo wygodnie się je wozi, super nakładają wszystkie kosmetyki, rączki nie są za długie, nic sie nie dzieje z włosiem, prała je już i wszystko super, bez żadnych szkód. Także widać, że są super jakości. Bardzo możliwe że sprezentuje również sobie, tylko większy zestaw. Polecam!