Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku z rokitinika arktycznego

Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku z rokitinika arktycznego

Szampon pomaga odbudować i zregenerować uszkodzone farbowaniem i suche włosy. Regeneruje ich strukturę, dodaje im siły, zdrowego blasku, stymuluje wzrost włosów.

niby ok, ale nie do końca

szampon skusił mnie fajnym składem, dobrymi opiniami, ślicznym opakowaniem i obietnicą nawilżenia włosów.

mam włosy dość cienkie, przetłuszczające się i nasady i suche na końcach.

i tak: pierwsze czym mnie urzekł to piękny i niebanalny zapach - wyjątkowo przypadł mi do gustu.

pierwsze kilkanaście użyć (w duecie z odżywka z tej serii) - wszystko było super. jednak na dłuższą metę włosy nie okazały się ani odżywione, ani nawilżone. nieco obciążył. :(

na pewno niezle oczyszcza. nie podrażnia i wysusza skalpu - wiec nie jest taki do końca zły. jednak nie przypasował mi na tyle żeby zostać z nim na dłużej. :(

szkoda - ten zapach! <3

Zdecydowanie najlepszy szampon!

Mam bardzo problematyczną skórę głowy. Co raz to coś mnie swędzi, pojawia się zaczerwienienie itp, na szczęście bez łupieżu. Bardzo ciężko dopasować mi odpowiedni szampon. Szukałam i szukałam, aż natrafiłam na ten! Ukoił moją skórę, a włosy też wyglądają po nim ładnie, są odżywione, miękkie. Mam taką zasadę, że myję włosy różnymi szamponami, na zmianę, wtedy problem swędzącej skóry głowy jest zminimalizowany, i tego też używam na zmianę (ostatnio na zmianę z innymi z tej serii), ale spełnia wszystkie moje oczekiwania co do szamponu! Zdecydowanie najlepszy szampon, również najlepszy z tej serii (wypróbowałam wszystkie).

Nie dla włosów wysokoporowatych

Czytając opinie innych dziewczyn zastanawiam sie, czy uzywalysmy tego samego szamponu ;-) zachęcona opiniami o dobrym nawilżeniu włosów postanowiłam przetestować szampon. Jednak na moich włosach nic takiego nie zauważyłam. Po umyciu tym szamponem moje włosy byly raczej wysuszone niż nawilżone, a do tego strasznie się puszyly. Dodatkowo po kilku myciach pojawil sie łupież. Szampon raczej mi zaszkodzil niż pomógł, także nie polecam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dobry ale bardzo obciąża

Tak jak w tytule, szampon jest dobry , bardzo fajnie odżywia włosy. Dla osób które mają problem z rozczesywaniem włosów wyda się idealny bo wystarczy tylko ten szampon by pozbyć się problemu. Niesie to za sobą jednak jeden problem - bardzo obciąża. Przy codziennym stosowaniu moje włosy były świetnie odżywione ale niestety pozbawione jakiejkolwiek objętości.

raczej nie

Zalety:
+w składzie są oleje
+ włosy po umyciu są miękkie i błyszczące
+ bardzo przyjemnie pachnie
+ bardzo dobrze sprawdza się przy włosach farbowanych
+ jest wydajny
+ nie plącze włosów
+ w pozytywnym znaczeniu obciąża włosy, przez co ładnie się układają

Wady:
- przyspiesza przetłuszczanie włosów

niezły

Bardzo dobra alternatywa dla szamponu rokitnikowego Natura Siberica. Skład bardzo przyjazny i delikatny, produkt nie zawiera żadnych drażniących substancji. Dobrze czyści, pomimo, że słąbo się pieni. Nie plącze włosów.Kosztuje o połowę mniej niż NS. Pachnie ziołowo. Butelka wystarczyła mi (i chłopakowi) na miesiąc, czyli akurat :) Na pewno kupię jeszcze

Szampon ma bardzo dobry skład, nie zawiera slsów, nie przesusza moich kręconych włosów, zmywa oleje, zapach jak najbardziej na plus, jest wydajny w porównaniu do babydreamu lub Johnsons baby (: jeden z najczęściej przeze mnie używanych. Jednak wciąż szukam ideału chociaż wątpię czy taki istnieje :D

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Najlepszy

To najlepszy szampon jaki sobie kupiłam i jestem z siebie dumna.
plusy:
nawilża
włosy są błyszczące i się nie puszą
pachnie jak słodycze z dzieciństwa (niestety nie na długo)
zmywa oleje

Minusów nie zauważyłam.

Jak dla mnie ten szampon ma prawie same plusy:

+nie podrażnia skóry głowy (a mam z tym naprawdę spory problem)
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie obciąża ( tylko że moje włosy jest naprawdę bardzo ciężko obciązyć czymkolwiek, myślę że jak ktoś ma problemy z przetłuszczaniem ten szampon nie będzie dobry)
+ jest wydajny
+ślicznie pachnie
+ dobrze się pieni
+ nie plącze włosów

Jedynym minusem jest cena i dostępność- cena mogłaby być troszkę niższa, ale jest do przezycia.
A produktu tego raczej nie widuję w sklepach które mają rosyjskie kosmetyki, więc zostaje tylko internet.

Bardzo się lubimy

Plusy:

:) ładnie oczyszcza włosy
:) wygładza aż po same końce
:) niesamowicie nabłyszcza
:) poprawia kondycję włosów, nawilża
:) ogranicza wypadanie
:) przyjemnie pachnie
:) ma dobry skład
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Tragedia

Skusił mnie opis na Allegro i go kupiłam. Jest po prostu okropny i dziadowski. Mało wydajny, konsystencja dość rzadka. W dodatku zapachem nie powala. A włosy są po nim bardzo twarde, wręcz niemożliwe do rozczesania. Muszę w parze z nim stosować bardzo intensywne odżywki czy maski do włosów, by je w ogóle rozczesać i mimo wszystko jest problem. Nie polecam. Szkoda kasy na takie g...o!!!

Używam tego produktu od: prawie 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Fajny

Bardzo przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry, działa łagodnie, a przy tym nie mam problemu ze zmyciem olej.Konsystencja szamponu przypomina mi troszkę nieco lejącą odżywkę.Szampon jest ciut mniej wydajny niż tradycyjne, ale nie jest niewydajny :) Nie plącze jakoś strasznie moich włosów ani ich nie puszy :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe