KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Vichy Dercos, Nourishing Reparative Cream Conditioner Odżywka do włosów odżywczo - regenerująca w kremie (nowa wersja)

4,9 na 58 opinii

Kupi ponownie: 88% osób
  • 29 sierpnia 2014 o 9:45
    Rewelacyjna
    Używa od:miesiąc
    To jest to! Poleciła mi ją pani w aptece kiedy szukałam jakiegoś wzmocnienia dla swoich włosów. Stosuję ją razem z tanim szamponem ze skrzypem i efekt jest nareszcie taki jakiego oczekiwałam. Włosy są miękkie, lśniące, łatwo się rozczesują i układają. I ten zapach :) Cena może nie jest specjalnie niska w porównaniu do tych odżywek z drogerii ale naprawdę warto, no i jest wydajna co przy moich długich włosach jest ważne. Zdecydowanie polecam :) Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Enzi
    5 / 5
    31 sierpnia 2018 o 18:13
    rewelacja
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie wiedzialam, ze Vichy ma odzywki do wlosow. Po tym jak bardzo mi przypasowaly szampony dokupilam odzywke. Mam wlosy prawie do pasa, geste i rozjasniane. Do tego niemal wszystkie szampony i odzywki powoduja u mnie lupiez i swedzenie glowy. Wlosy mam rozjasnione, czesto sianowate. Ta odzywka jest genialna. Minusme jest cena i male opakowanie. Tuba 150 ml starcza mi na ok miesiac a kosztuje ponad 60 zl. Zapachu jako tako nie ma . To na tyle minusow. Odzywka doskonale nawilza i odzywia wlosy. Po wysuszeniu wlosy sa gladkie i blyszczace. Nie elektryzuja sie ani nie pusza. Koncowki sa nawilzone i wygladzone. Skora glowy nie swedzi. Wlosy nie sa obciazone. Mozna troche wmasowac w skore glowy i nie bedzie powodowala oklapniecia wlosow. Odzywka super wygladza wlosy i nablyszcza. Zaprzyjaznimy sie na dluzej.
    Zalety:
    • Spelnia wszystkie obietnice producenta
    Wady:
    • droga
    W aptece
    p2807
    4 / 5
    21 maja 2018 o 13:57
    Przyjemniaczek!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na wstępie zaznaczę, że mam bardzo suche i szorstkie włosy. Ta odżywka bardzo dobrze odżywia i dociąża je. Jestem zadowolona z efektów. Przyjemna aczkolwiek gęsta konsystencja - nie spływa z włosów. Bardzo ładnie pachnie. Jest wydajna. Wg mnie ta złota seria jest najlepsza ze wszystkich dercosów i warta swojej ceny ! :)
    Zalety:
    • zapach
    • dociążenie i odżywienie włosów
    • przyjemna aplikacja
    • wydajność
    W aptece
  • 5 lutego 2017 o 19:11
    Najlepsza!
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Długi czas szukałam odżywki, która nawilży moje włosy i dodatkowo nie obciąży ich. Po próbowaniu najróżniejszych drogeryjnych "cudów", sięgnęłam w końcu po markę produktów, z których zawsze byłam zadowolona. I tak też było tym razem. Odżywka pięknie nawilża włosy, włosy robią się miękkie już podczas spłukiwania. Dodatkowo problem z rozczesywaniem włosów całkowicie znikną. Zapach delikatny, nienachalny. Włosy są miękkie , sypkie i lśniące. W końcu znalazłam swój HIT. Szkoda, że jest tylko w opakowaniach 150 ml. Warta swojej ceny, ale często można kupić w dobrych promocjach. Polecam!
    Drogeria Super-Pharm
    Izusia8
    5 / 5
    26 grudnia 2016 o 12:15
    Bardzo dobra
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo dobra odżywka, świetnie nawilża, nie obciążając włosów. Włosy są lśniące, bardzo miłe w dotyku, wyglądają na lepiej odżywione. Używam co drugie, trzecie mycie i w moim przypadku to wystarcza. Jedyne, co mogę tej odżywce zarzucić, to niezbyt dobra (moim zdaniem) wydajność.
    Drogeria Super-Pharm