Vichy, Dercos, Nourishing Reparative Cream Conditioner (Odżywka do włosów odżywczo - regenerująca w kremie (nowa wersja))

Włosy suche, zniszczone i łamliwe. Dla kobiet i mężczyzn. Odżywka regenerująco-odżywcza w kremie przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i łamliwych. Odzywka zapewnia działanie przeciw wysuszeniu włosów. Formuła łączy czynnik nawilżający oraz ceramidy i kolagen dla odbudowy wysuszonego włosa.
Wygładza i ułatwia rozczesywanie włosów bez ich obciążenia. Naprawia i odżywia włókna włosów.
Połączenie 3 olejków pochodzenia roślinnego z siłą Keratino - Complex:
- olejek ze słodkich migdałów ma właściwości odżywcze i wzmacnia włosy,
- olejek z dzikiej róży przeciwutleniacz o kojącym i nawilżającym działaniu na skórę głowy i włosy,
- olejek z krokosza barwierskiego bogaty w witaminę E i K oraz niezbędne kwasy tłuszczowe.
Keratino - Complex pomaga zrekonstruować powierzchnie włókna, dla wzmocnienia oraz zdrowego wyglądu włosów.
Kremowa konsystencja i zapach migdałów. Przyjemność stosowania za każdym razem.
Formuła hipoalergiczna z filtrem UV, aby zachować połysk farbowanych włosów.
Bez parabenu. Odpowiedni dla wrażliwej skóry głowy. Hipoalergiczny.

rewelacja

Nie wiedzialam, ze Vichy ma odzywki do wlosow. Po tym jak bardzo mi przypasowaly szampony dokupilam odzywke. Mam wlosy prawie do pasa, geste i rozjasniane. Do tego niemal wszystkie szampony i odzywki powoduja u mnie lupiez i swedzenie glowy. Wlosy mam rozjasnione, czesto sianowate. Ta odzywka jest genialna. Minusme jest cena i male opakowanie. Tuba 150 ml starcza mi na ok miesiac a kosztuje ponad 60 zl. Zapachu jako tako nie ma . To na tyle minusow. Odzywka doskonale nawilza i odzywia wlosy. Po wysuszeniu wlosy sa gladkie i blyszczace. Nie elektryzuja sie ani nie pusza. Koncowki sa nawilzone i wygladzone. Skora glowy nie swedzi. Wlosy nie sa obciazone. Mozna troche wmasowac w skore glowy i nie bedzie powodowala oklapniecia wlosow. Odzywka super wygladza wlosy i nablyszcza. Zaprzyjaznimy sie na dluzej.

Przyjemniaczek!

Na wstępie zaznaczę, że mam bardzo suche i szorstkie włosy. Ta odżywka bardzo dobrze odżywia i dociąża je. Jestem zadowolona z efektów. Przyjemna aczkolwiek gęsta konsystencja - nie spływa z włosów. Bardzo ładnie pachnie. Jest wydajna.

Wg mnie ta złota seria jest najlepsza ze wszystkich dercosów i warta swojej ceny ! :)

Najlepsza!

Długi czas szukałam odżywki, która nawilży moje włosy i dodatkowo nie obciąży ich. Po próbowaniu najróżniejszych drogeryjnych "cudów", sięgnęłam w końcu po markę produktów, z których zawsze byłam zadowolona. I tak też było tym razem.
Odżywka pięknie nawilża włosy, włosy robią się miękkie już podczas spłukiwania. Dodatkowo problem z rozczesywaniem włosów całkowicie znikną. Zapach delikatny, nienachalny. Włosy są miękkie , sypkie i lśniące. W końcu znalazłam swój HIT. Szkoda, że jest tylko w opakowaniach 150 ml. Warta swojej ceny, ale często można kupić w dobrych promocjach. Polecam!

Bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka, świetnie nawilża, nie obciążając włosów. Włosy są lśniące, bardzo miłe w dotyku, wyglądają na lepiej odżywione. Używam co drugie, trzecie mycie i w moim przypadku to wystarcza. Jedyne, co mogę tej odżywce zarzucić, to niezbyt dobra (moim zdaniem) wydajność.

rewelacja

Długo nie miałam pojęcia, że Vichy poza szamponami, ma także odżywki. Gdzieś kiedyś na blogu przeczytałam recenzję i postanowiłam spróbować. Odżywka okazała się fantastyczna.

Ładne, wygodne opakowanie w formie tuby.

Odżywka ma kremową konsystencję - nie za gęstą, nie za rzadką. Jest bardzo wydajna, łatwo się rozprowadza na włosach, nie spływa.

Zapach jest delikatny, nie nachalny. Jak najbardziej na plus.

Najważniejsze dla mnie jest jednak działanie, a ono w przypadku tej odżywki jest rewelacyjne. Włosy są idealne - nawilżone, gładkie, sypkie, zdyscyplinowane, miękkie (ale nie za miękkie), pięknie się układają, są sypkie, absolutnie nie obciążone.

Ma fajny skład i przy systematycznym używaniu ma szansę faktycznie poprawić kondycję włosów.

Nie trzeba trzymać jej na głowie godzinami, wystarczy dosłownie 5 minutek :)

Absolutnie zakochałam się w tym produkcie i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Najlepszy na świecie

Popieram przedmówczynię. Chyba nie moge nic dodać wiecej. Od roku przestałam farbować włosy na bardzo jasny blond i chciałam je zapuścić jednak moje popalone blond koncówki strasznie sie koltunily nie mogłam ich uczesać, a jak w koncu uczesalam to polowe wlosow z głowy wytrwałam. Poprostu tragedia. Zakupiłam przypadkiem ta odżywkę. Co prawda do najtańszych nie należy ale naprawdę WARTO!!!! Szamponu używam zwykłego. Na Allegro mozna kupic próbki albo zapytać sie w aptece cyz nie maja.:)) ŚWIETNY!!!

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

To jest to!

Zgadzam się z recenzją swojej poprzedniczki :)
Odżywkę kupiłam dzięki mojej mamie, która kiedyś używała ampułek z Vichy i bardzo jej pomogły. Stwierdziła, że musi teraz zainwestować w dobrą odżywkę. Zakupiłyśmy ją w aptece i od ponad pół roku się z nią nie rozstajemy. Zapłaciłyśmy za pierwsze opakowanie 65zł. To chyba zależy od apteki? Ceny są bardzo zróżnicowane i dość wysokie. Warto pójść do różnych aptek i zakupić tam, gdzie taniej - zdecydowanie. Jednak działanie - podobnie jak w masce - powalające :) Włosy są pachnące, lśniące, sypkie i miękkie w dotyku. Nałożona nawet na pół minuty robi swoje - żadna inna odżywka nigdy tak dobrze się u mnie nie sprawdziła. Jestem przekonana, że ten produkt zostanie u mnie już na zawsze - jestem naprawdę zachwycona!

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 op. (150 ml), w trakcie 5

Rewelacyjna

To jest to!
Poleciła mi ją pani w aptece kiedy szukałam jakiegoś wzmocnienia dla swoich włosów. Stosuję ją razem z tanim szamponem ze skrzypem i efekt jest nareszcie taki jakiego oczekiwałam. Włosy są miękkie, lśniące, łatwo się rozczesują i układają. I ten zapach :)
Cena może nie jest specjalnie niska w porównaniu do tych odżywek z drogerii ale naprawdę warto, no i jest wydajna co przy moich długich włosach jest ważne.
Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe