Delia, Bioaktywne szkło, Emalia do paznokci

Delia, Bioaktywne szkło, Emalia do paznokci

Delia Glamour Bioaktywne Szkło to kolekcja 8 pastelowych lakierów, stanowiących alternatywę dla kolorowych emalii. Lakiery polecane są tym wszystkim, których paznokcie wymagają odpowiedniej pielęgnacji i troski. Zestaw zawartych pigmentów wyklucza przebarwienia wierzchnich warstw paznokcia. Bioaktywne szkło, to cenne składniki, które wiążą się z płytką paznokcia wzmacniając i utwardzając ją. Zawarte w szkle minerały krzemionki, sodu, wapnia i fosforu wpływają dodatnio na trwałość i odporność paznokci.
Wapń poprawia nawilżenie paznokci, chroni je przed nadmierną łamliwością oraz zwiększa elastyczność płytki paznokciowej. Krzem wzmacnia paznokcie, ogranicza absorbcję wody i chroni je przed rozdwajaniem. Pierwiastek ten uszczelnia płytkę przywracając zdrowy wygląd paznokciom. Natomiast sód i fosfor wpływają na ich wytrzymałość.Lakiery, dzięki zawartości bioaktywnego szkła tworzą na paznokciach półprzeźroczystą, świecącą warstwę. Polecane są dla uzyskania delikatnego, pastelowego efektu lub jako baza pod kolorową emalię.

lakiery do paznokci, lakiery podkładowe
odżywcze
mineralna
Efekt
naturalne

Odżwykę Delia Bioaktywne szkło odkryłam już jakiś czas temu i często do niej wracałam. Odżywka świetnie sprawdza się jako produkt wzmacniający a także jak zwykły lakier do paznokci. Odżywka Delia sprawdziła się u mnie bardzo dobrze i pomogła mi wzmocnić paznokcie a także poprawić ich wygląd.

OPAKOWANIE

Odżywka ma szklane opakowanie, pędzelek jest idealnie wyprofilowany, gesty, ale nie za szeroki, łatwo sunie po paznokciach i szybko można nim nałożyć produkt. Opakowanie jest na tyle wygodne, że możemy zużyć kosmetyk do samego końca, wystarczy przechylić odpowiednio buteleczkę. Szata graficzna jest bardzo prosta – mamy tutaj jedynie napisy na buteleczce i logo marki. Charakterystyczny kształt buteleczki nie pozowli pomylić tego kosmetyku z żadnym innym.

ODŻYWKA

Odżywka może być używana zarówno solo jak i stosowania jako baza pod lakier do paznokci. Ja stosowałam ją na oba sposoby i wobu przypadkach sprawdzała się u mnie bardzo dobrze. Ma postać jasnoróżowego płynu, ma odpowiednią konsystencje zapobiegająca zalewaniu skórek czy spadaniu podczas aplikacji. Schnie bardzo szybko pozostawiając połyskujące wykończenie. Efekt jest naturalny, a paznokcie zyskują dodatkowo ładny kolor. Stosoałam odżywkę regularnie i po dłuższym czasie stosowania faktycznie paznokcie stały się mocniejsze, przestały się łamac, co zawdzięczam także kompleksowi minerałów i witamin zawartym w tym produkcie. Produkt jest bardzo wydajny, starczy na kilka miesięcy stosowania. Cena jest korzystna dla portfela.

PLUSY:

+ wzmacnia paznokcie i utwardza
+ pędzelek jest odpowiednio gęsty, szybko i łatwo aplikuje się nim produkt
+ odżywka jest wydajna
+ korzystna cenowo
+ można stosować ją solo i jako bazę pod lakier
+ szybko zasycha

Jest OK.

Lakier miałam w kolorze 02 ale z tego co widziałam to na paznokciach kolory niewiele różnią się między sobą. Jest raczej transparentny, może z minimalnym kolorem. Nakłada się równomiernie, nie smuży. Utrzymuje się u mnie jakieś 3 dni. Daje ładny efekt zdrowych paznokci. Nie wiem czy wzmacnia, moje paznokcie ostatnio są w dobrej kondycji. Kupiony za około 10 złotych w małej drogerii. Ładna butelka :) jak ktoś lubi bardzo delikatny efekt, to dlaczego nie?

Generalnie ok

Lakier jest generalnie ok, dość dobrze kryje, szybko wysycha, ma szeroka gamę kolorystyczna. Niestety jak to zwykły lakier do paznokci dość szybko odpryskuje. Ale generalnie lakier jest ok.

Beznadziejny

Polecony przez koleżankę. Owszem kolory fajne, nic poza tym. Lakier, który utrzymuje się aż jeden dzień... kilka razy dawalam szansę że względu na kolor. Paznokcie po po malowaniu wyglądają bardzo naturalnie, delikatnie i to wszystko....

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dobry lakier

Produkt zakupiony w Drogerii Jaśmin ,kupiłam ten produkt z polecenia znajomej ,ma rzadka konsystencję ładne jasne kolory jest bezproblemowy w aplikacji ,ma dobre krycie ładnie się utrzymuje na paznokciach które,wzmacnia utwardza je są znacznie mocniejsze . Niestety nie pamiętam nr którego używałam był to jasnoróżowy kolor.

Jestem na tak

Moje paznokcie niestety są bardzo słabe i łamliwe. Długo szukałam odżywki, która spełni moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się fakt, że produkt występuje w różnych odcieniach. Przy regularnym stosowaniu paznokcie są wzmocnione i ładnie się prezentują.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Blask

Należę do tych osób u których lakiery hybrydowe powodują alergię. Jestem skazana na lakiery tradycyjne. Ten zachwycił mnie swoim wyglądem na paznokciach. Delikatny odcień różu i blask sprawia że paznokcie zyskały bardzo ładny wygląd. Lakier jest trwały i nie odpryskuje po kilku dniach.Wygodny pędzelek pozwala podjechać pod skórki..nie zalewajac ich.

W końcu się nie łamią

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nakładam na paznokcie jedną warstwę i efekt jest dla mnie idealny, delikatny różowy kolorek i lśniące paznokcie. Zakupiłam ten produkt, ponieważ mam bardzo słabe i łamliwe paznokcie, (manicure hybrydowy wykończył moje paznokcie na dobre) rzeczywiście widzę efekt utwardzenia paznokcia. Lakier długo utrzymuje się na paznokciach, nie zdziera się szybko. Zdecydowanie polecam!

Przeciętny produkt

Posiadam lakier o numerze 2. Kolor ten jest bardzo jasny, przy cienkiej warstwie prawie wcale nie jest widoczny na paznokciach. Kolejne warstwy sprawiają, że coś już zaczyna się dziać. Kolor staje się widoczny w postaci smug, wtedy tak naprawdę dopiero widać jak bardzo nierównomiernie się rozkłada. Powstają smugi, miejsca o większym i mniejszym natężeniu koloru, nad którymi trudno zapanować, praktycznie nie da się ich wyeliminować, a każda kolejna warstwa tylko zwiększa ich widoczność.

Jako produkt solo nie za bardzo się u mnie sprawdza, nie wygląda zbyt ładnie i estetycznie przez plamy, które robi. Trudno jest równie cienką warstwę lakieru nałożyć na każdy paznokieć tak, aby całkowicie uniknąć niechlujnego wyglądu.

Czy jako odżywka robi swoje? Tutaj też jest bez szaleństw. Nie zauważyłam żadnego działania, paznokcie nie stały się ani trochę lepsze, twardsze czy mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Lakier szybko odpryskuje. Niby jako baza pod inny lakier miałby szansę jednak przez krótką trwałość myślę, że lakier bardziej kolorowy równie krótko trzymałby się na pazurkach.

Warta uwagi i swojej ceny

Przyznam szczerze, że za pierwszym razem zamówiłam ten lakier przez przypadek. Jednak jest on naprawdę wart uwagi. Moje paznokcie należą do tych z grupy słabe, łamliwe itp. Od jakiegoś czasu przed każdym nałożeniem jakiegokolwiek lakieru używam szkła bioaktywnego Delia i moje paznokcie poprawiły się. Nie są twarde, ładnie się prezentują i co dla mnie ważne nie łamią i nie rozdwajaja się.
Używam Delii o nr. 04, który jest w odcieniu niebieskim cielistym i już po pierwszej warstwie widać delikatny kolor. Idealnie się rozlewa na płytce paznokcia co ułatwia jego aplikacje. Jest minus za który odejmuję gwiazdkę, a mianowicie szybko sie ściera. Podsumowując wart swej ceny, dobry dla odbudowy płytki i Wzmocnienie paznokci, jednak dla tych co mają czas na codzienne malowanie paznokci.

Bardzo go lubię

Bardzo lubię ten kosmetyk - mam go w odcieniu bladego różu. Najchętniej stosuję go w dni gdy chcę mieć naturalny efekt na paznokciach - wtedy ten lakier daje bardzo leciutkie krycie kolorem, ładnie nabłyszcza i wyrównuje płytkę paznokcia. Przy regularny stosowaniu zauważyłam, że stają się one mocniejsze. Duże opakowanie sprawia, że ten produkt jest bardzo wydajny.

Dla mnie całkiem ok

Używam 1 warstwy pod kolorowy lakier, wyrównuje lekko nierówności i moim zdaniem po takiej 1 warstwie kolorowy lakier lepiej się nakłada niż bez niej.
Jest to jednak efekt bardzo delikatny i nie należy spodziewać się cudów.
Działanie odżywcze jakieś tam zauważyłam, wcześniej stosowałam pod kolorowy lakier inną bazę i paznokcie były bardziej zniszczone niż teraz, gdy stosuję Delię.
Stosuję od około 1,5 miesiąca, stan paznokci lekko się poprawił, jednak bez efektu Wow.
Pędzelek prosty, ale wygodny, konsystencja dość rzadka, co mi odpowiada. Nałożony cienką warstwą dość szybko schnie.
Mam kolor 03, po pomalowaniu jedną warstwą, nie jest on raczej widoczny na płytce, może w minimalnym stopniu.
Nie wiem jeszcze czy kupię ten produkt ponownie, choć u mnie sprawdza się całkiem ok.