Semilac, BB Base Rose (Upiększająca baza kauczukowa)

Semilac, BB Base Rose (Upiększająca baza kauczukowa)

Upiększająca baza kauczukowa Semilac Be Beautiful Base Rose z pigmentem ukrywa przebarwienia i niedoskonałości płytki pozwalając na szybki i piękny manicure. Dzięki delikatnemu różowemu odcieniowi może być stosowana jako baza cover. Budująca baza współgra z płytką paznokcia - nie zapowietrza się przy skórkach, nie odkleja od wolnego brzegu. Dzięki doskonałej konsystencji jest wydajna i łatwo się ją rozprowadza co pozwala na szybkie malowanie. Produkt daje możliwość modelowania, delikatnej nadbudowy i przedłużenia płytki, a jego specjalna formuła zapewnia możliwość szybkiego i łatwego usunięcia manicure.

CHARAKTER: upiększająca baza kauczukowa.
DLA KOGO: dla osób, które piękny manicure chcą mieć szybko i łatwo.
SPECJALIZACJA: współgra z płytką paznokcia, daje możliwość modelowania, delikatnej nadbudowy i przedłużenia płytki od 0,5 cm, a jednocześnie umożliwia szybkie i łatwe usuwanie manicure.
KOLOR: jasny brudy róż.
GĘSTOŚĆ: 4/5

Baza testowana dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-Methacrylate, Silica, PEG-9 Dimethacrylate, Bis(Methacryloyloxyethyl) Phosphate, Hydroquinone, p-Hydroxyanisole, (+/-) CI 77891, CI 15850

Zachwycają i piękna

Do zakupy skusił mnie kolor oraz fakt ze jest kauczukowa.
Dzięki temu ze jest przepięknie różowa można nosić ją jako kolor lub użyć jej do frencha.
Przedłużone lub nadbudowane nią paznokcie są trwałe i mocne. Polecam każdemu.

MEGA MEGA MEGA

Szukałam bazy, która przyczepi się do moich słabych paznokci i znalazłam. Ma gęstą konsystencję, ładny kolor i świetnie utwardza moją płytkę. Miałam wcześniej Fiber Bazę i też sprawdzała się świetnie, ale szukałam małej odmiany.

Świetna konsystencja

Baza którą uwielbiam za świetną konsystencję i piękny kolor. Jest dość gęsta ,ale ładnie rozprowadza się na paznokciach i dobrze się nią buduje. Ma delikatny różowy kolor przez co dłoń wygląda bardzo elegancko nawet bez nakładania lakieru , wystarczy wtedy pokryć ją samym topem. Dobrze sprawdza się jako baza pod jasne lakiery ,ponieważ pięknie wyrównuje wszelkie nierówności .Lakier trzyma się bardzo długo , nic nie odpryskuje i nie pojawiają się zapowietrzenia. Aktualnie trzyma się 3 tydzień i tylko odrost zmusza mnie do zrobienia nowych paznokci !

Super!

Uwagę przede wszystkim przykuł piękny kolor różu, ma fajna gęstość, z łatwością się aplikuje. Długo się trzyma na paznokciach. Często zostawiam ją sama, nakładając tylko top. Z pewnością przetestuje jeszcze drugi kolor.

Nowy ulubieniec

Baza kauczukowa sprawdziła się wyśmienicie. Idealna konsystencja, piękny różowy kolor i wydajność sprawiły, że na pewno zdecyduje się na kolejną buteleczkę.

Niesamowity produkt

Baza idealna, daje tyle możliwości...
Przedłużenie, nadbudowa, no i ten niesamowity kolor. Dla osób, które mają słabą płytkę jest to rewelacyjne rozwiązanie, to teraz moja ulubiona baza.

Rewelacja !

Baza jest absolutnym hitem ! Idealne pigmentacja co pozwala przy dwóch warstwach na perfekcyjne krycie, dodatkowo utwardza płytkę i jeden duży plus za konsystencje produktu , która jest idealna nie zbyt rzadka ale tez nie dość gęsta . Idealnie sprawdza się przy stylizacji. French czy tez baby boomer .

jestem na tak

Bardzo jestem zadowolona z tego zakupu. Choć produkty od Semillac stają się niemalże z dnia na dzień coraz droższe i droższe, to ta baza jest warta swojej ceny.
Kauczukowa formuła sprawia, że możemy paznokciowi nadać ładny i naturalny kształt. Baza utwardza paznokieć, szybko schnie i jest naprawdę trwała. Dzięki jej zastosowaniu możemy wzmocnić płytkę paznokcia. Ma śliczny kolor, jest super bazą dla wymagających kolorów.

Lubię jej konsystencję, wydajność. Jak zawsze wygodny do aplikowania pędzelek. Pod tym względem Semilac wie, jak dogodzić swoim klientkom.

Produkt dopracowany w 100 procentach

Fajna

Baza jest naprawdę świetna. Idealnie rozprowadza sie ją po paznokciu, sama sie poziomuje. Łatwo sie nią pracuje, można spokojnie przedłużyć paznokieć, kolorek jest piękny delikatny.

HIT!!

Ta baza to totalny hit! Długo poszukiwałam na rynku dobrej dobrej bazy kauczukowej i w końcu doczekałam się.
Pierwsze co mnie zachwyciło w tej bazie to przepiękny, różowy odcień. Strzał w dziesiątkę dla miłośniczek różu.
Gęsta konsystencja idealna do nadbudowy i wyrównania płytki paznokcia.
Dzięki temu, że baza samopoziomuje się możemy bardzo szybko wykonać manicure.
Ja nałożyłam na bazę tylko top ponieważ jej kolor i pigmentacja skradła moje serce.
Co najważniejsze- baza nie zapowietrza się i nie odkleja od wolnego brzegu. Świetnie poradzi sobie z dobrze przygotowaną, wymagającą płytką paznokcia.
Dla mnie ta baza to totalny MUST HAVE więc zachęcam do przetestowania!!????

Zdecydowanie polecam!

Baza jest naprawdę rewelacyjna, można dzięki niej wykonać elegancki i kobiecy manicure w ekspresowym tempie. Ma piękny różowy kolor i co ważne bardzo łatwo się nią pracuje. Jest dość trwała, długo się trzyma i nie odchodzi od paznokcia.

Swietna

W końcu doczekałam się baz kauczukowych od Semilac ! Wiedziałam na starcie ze pokocham te bazę ponieważ jej konsystencja jest gęsta a takie właśnie lubię najbardziej. Baza super się rozprowadza, nie zapowietrza się. Poradzi sobie z zakryciem nierówności na płytce. Idealna