Bielenda, Aromatherapy, Olejek do kąpieli i pod prysznic `Harmony: mandarynka + werbena`

Skuteczne receptury tradycyjnych olejków oparte na naturalnych ekstraktach z leczniczych roślin relaksują, ożywiają, uspokajają myśli, wprowadzają w stan wyciszenia, pobudzają zmysły oraz wspomagają odchudzanie. Skóra po kąpieli jest pachnąca i delikatna. Olejki tworzą na skórze nawilżający film ochronny, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania balsamu po kąpieli.

Wspaniały!

Bielenda ma to do siebie, że jej kosmetyki są okropnymi bublami albo hitami wszech czasów. Mam bardzo miłe wspomnienia związane z tym olejkiem... ;) Trzeba przyznać jedno - pachnie fenomenalnie. Odpręża i ożywia zmęczone ciało. Całkiem ładnie się pienił na początku kąpieli, ale wydaje mi się, że piana opadła nieco za szybko. ;) Do tego na dzień dobry poszła połowa buteleczki. ;) Nie wiem, może to po prostu zwykły sentyment, a może najzwyczajniej zakochałam się w tym olejku. :) No i w całkiem przyzwoitej cenie.

Bardzo przyjemny

Tak jak pisało wiele dziewczyn, nazwa "olejek pod prysznic" jest totalnie na wyrost. To zwykły żel pod prysznic, ale bardzo przyjemny i nieprzesuszający. Niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale też nie ma większych wad: wygodne opakowanie, dobra wydajność, konsystencja w sam raz, łatwo się pieni, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Kupuję go ze względu na zapach - lubię cytrusowe nuty, ale wiele cytrusowych kosmetyków pachnie zbyt mocno i trochę jak odświeżacz do WC - dosłownie boli głowa. Tutaj zapach jest odświeżająco-pobudzający, idealny na rano, ale jednocześnie dyskretny i gorzkawy. Naprawdę świetny. Szkoda, że nie zostaje na skórze.

Najlepszy

Zapach obłędny, kocham go . Jeden z nielicznych kosmetyków, ktory mi się nie nudzi i aż żal jak się kończy- z większością kosmetyków mam na odwrót i je męczę , co innego on .Kąpiel bardzo przyjemna, obfita piana.Będę kupować dopóki będą produkować .Cena podana w opisie jest niższa ja w Tesco bez promocji płacę 9,90 ,a w Rossmannie kosztuje 12 zł. Dla mnie same plusy.

Ilość zużytych opakowań: 8?

bardzo polubiłam

Jeden z moich wakacyjnych ulubiencow.
Kupiony za nie cała 10 okazałsie strzałem w 10!
Uzywałam go tylko pod prysznicem, pieni sie rewelacyjnie, pachnie bardzo pobudzajaco-choc moze spodziewałam sie czegos bardziej intensywnego, trudno jednak nie docenic tez jego subtelnosci.
Fakt, nie nawilza, nie natłuszcza ale tez co bardzo dla mnie wazne- nie wysusza, nie podraznia , szybkie potraktowanie skory balsamem zaraz po kapieli nie jest konieczne, nie pojawia sie zaden dyskomfort.
Odswieza i wprawia w pozytywny nastroj, cudowny na upały .Pachnie jeszcze jakis czas na skorze.
Opakowanie bardzo,bardzo w moim guscie.
Odswiezał, mył, pieknie pachniał a przy tym był neutralny dla skory.
Odkupie inne waranty zapachowe.
Swietny jako \'\'olejkowy zel pod prysznic\'\'

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

przyzwoity

Produkt kupilam w promocji za niecale 10 zl. Mysle ze to rozsadna cena jak za ten olejek.
Bardzo uprzyjemnia kapiel, swietnie sie pieni, przyjemnie pachnie. Poczulam relaks w trakcie kapieli. Nie moge natomiast powiedziec ze zaobserwowalam jakakolwiek pielegnacje skory, ale nie wysusza jej ani nie podraznia. Po kapieli nie czuje sciagniecia skory.
Olejek jest bardzo wydajny, w zwiazku z tym ze mocno sie pieni, wystarczy niewielka ilosc produktu zeby uzyskac pelna wanne piany.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ani olejek ani zapach

produkt nie jest zły i całkiem fajnie się go używa ale nieścisłości z opisem producenta powodują że muszę obniżyć ocenę
*to nie jest olejek - tylko żel z dodatkiem olejków
*żadnej aromaterapii bo zapach jest słaby
oprócz tego wszystko jak powinno być - pachnie pomarańczowo, lekko i słodkawo - nie jest to wytrawna pomarańcza i nie czuć dodatku werbeny
zapach nie unosi się w całej łazeince żebyśmy mogli naprawdę sie zrelaksować i mówić o aromaterapii, nie zostaje też na skórze
*pieni się świtnie i jest wydajny
*myje dobrze, ale nie wysusza, nie podrażnia skóry, choć też jej nie nawilża

spróbuję innych zapachów, ale liczyłam na coś pachnącego mocno i lekko ziołowo a dostałam mdłą pomarańczkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 -bardzo wydajny

Mało olejkowaty

Olejek a nie olejek. Żel pod prysznic a nie żel. W zasadzie to nie wiem jak prawidłowo go sklasyfikować.

Pieni się ładnie, można go używać na gąbkę, świetnie sprawdzi się pod prysznic jak i do wanny.
Bardzo ładny zapach, niestety nie trwały na skórze ale ładnie pachnie w łazience.
Producent zapewnia, że nie trzeba po nim używać balsamu - ja mam nieco inne zdanie.

Ogólnie : sama nie wiem. Nie szkodliwy - to na pewno.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

jest w porządku

Według mnie to bardziej żel pod prysznic, bo nie ma olejkowatej konsystencji, ale Bielenda często robi takie numery, że na opakowaniu widnieje słowo olejek,a produkt okazuje się czymś innym. Zapach ładny, bardziej czuję mandarynkę szkoda tylko, że jest nietrwały i na skórze go nie czuć. Zresztą w czasie mycia też nie jest zbyt intensywny.Myć myje, nie wysusza, ale też mojej skóry nie nawilża. Ot dobry kosmetyk jakich tysiące. Można kupić.

Używam tego produktu od: 2 miesiące na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Rewelacyjny zapach

Trochę dziwią mnie dość niskie oceny tego specyfiku.
Żel/olejek ma dla mnie po prostu rewelacyjny zapach: relaksujący, rewitalizujący i antystresowy.
To robi za wszystko ;)
Fakt , preparat nie ma konsystencji czystego olejku -to raczej żel , ale na pewno nie pozostawia uczucia suchej skóry-raczej odżywionej i lekko natłuszczonej.
Skład taki sobie; bez konserwantów się nie obyło , ale to przecież kosmetyk , który "spływa po człowieku" , więc wybaczam.
Od zapachu jestem uzależniona. Dlatego też stosuję naprzemian z żelami o bardziej eko składzie i jak na razie nie znalazlam olejku o konkurencyjnym zapachu wśród dostępnych na rynku
Polecam zestresowanym :)
Ilość zużytych opakowań: kilka

przyjemny

+zapach POWALAJĄCY!!!
+wydajny
+używam go nie tylko do kąpieli ale też bezpośrednio na gąbkę
+bardzo się pieni co po prostu uwielbiam
+skóra po nim jest gładka,db nawilżona
+poprawia nastrój (odstresowywuje po ciężkim dniu).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

nie dla mnie

Raczej nie polecam tego olejku. Był to jeden w pierwszych, które miałam okazję testować - wcześniej byłam wierna mydełkowym żelom, żelom peelingującym, ale skóra dostawała podrażnień, więc stwierdziłam, że spróbuję czegoś łagodniejszego i wpadł mi w ręce ten olejek. Efekt był odwrotny: skóra szybko się przetłuszczała, miałam wrażenie, że zamiast nawilżać i wchłaniać się, to olejek pozostawia na mojej skórze tłustą warstwę, mimo wielokrotnego płukania. Być może nie nadaje się do mieszanej skóry, nie wiem. Plus za zapach, cenę i wydajnośc.

średniak

Uwielbiam kosmetyki, które odprężają, relaksują swoim zapachem. Ten pachnie cudownie, chwile pod prysznicem z nim to prawdziwy rytuał. Nie mogę jednak napisac,że utrzymuje się ten zapach na skorze. Zaraz po wyjściu spod prysznica zapach znika natychmiast. No i czy ten olejek można nazwac olejkiem? to raczej konsystencja żelu. Skora po nim jest gładka, ale szału nie robi.

Ilość zużytych opakowań: 1- 300 ml