Perfecta, Home SPA, Body Butter (Masło do ciała `Pobudzająca pomarańcza & kawa `)

Puszyste masło do ciała o właściwościach regenerujących i ujędrniających głęboko nawilża, odżywia i działa antycellulitowo. O pobudzającym zapachu pomarańczy z kawą.

Genialne!

Bardzo dobre masło do ciała, w zasadzie jak wszystkie inne z Daxa. Uwielbiam je za wspaniałe linie zapachowe i za walory pielęgnacyjne, które są na naprawdę wysokim poziomie.
Rzadko się zdarza, żeby kosmetyk, który tak ładnie pachnie równocześnie tak dobrze pielęgnował i odżywiał skórę.

+gęsta konsystencja masła
+wydajne i ekonomicznie wychodzi
+odżywia i wygładza skórę, nawilża i pielęgnuje
+jak to u Daxa-zapach pierwsza klasa

Efekt bardzo zadowalający

Masełko cudownie pachnie, pomarańcza zmieszana z kawą - obłędne - acz delikatne. Lubię otulać nim ciało w chłodne wieczory.
Nawilża skórę.
Słowem spełnia oczekiwania.
Dużym plusem jest fakt, że rano po przebudzeniu jeszcze czuję ten zapach na skórze i nocnej koszuli.
Zdecydowanie zachęcam do wypróbowania. Sama kupowałam z dozą niepewności a teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę!

Przyjemne mazidełko

Bardzo przyjemne mazidło do ciała na co dzień. Ma bardzo fajny, delikatny pomarańczowo-kawowy zapach, który pozostaje na skórze jeszcze przez jakiś czas. Masło bardzo dobrze nawilża skórę, ale i odżywia ją. Jeśli chodzi o działanie antycellulitowe, to akurat tego nie wymagałam od tego kosmetyku, bo z tym to bywa bardzo różnie. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Całe opakowanie

Bardzo się polubiliśmy

Masło bardzo dobrze nawilża, gdy posmaruję się nim wieczorem, po kąpieli, rano nadal czuję \'delikatne muśnięcie\'. W zapachu nie idzie wyczuć kawy, ale to dla mnie nie jest minusem, gdyż zapach i bez tego jest baaardzo przyjemny. Masło jest wydajne i często można dorwać je w promocji. Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

przejemne

smarowidło z gatunku tych do zapomnienia, fajne było, ale nie zatrzyma mnie przy sobie na dłużej, chętnie kupię coś nowego
- gęste, a przez to niezbyt wydajne, używałam na przemian z innymi balsamami, po każdym użyciu było widać ubytek
- zapach raczej pomarańczy z czekoladą, słodki, otulający, na skórze dość trawły choć nie mocny
- wchłania się dość szybko jak na masło, nie lepi, zostawia lekką warstwę ochronną
- nawilża i odżywia, ale nie nadaje się do bardzo suchej skóry - szczególnie na zimę trochę za mało tłuste
- działania na cellulit nie zauważyłam, choć wmasowanie wymaga od nas trochę wysiłku, więc przy okazji lekki masaż robimy

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Taki średniak...

Opakowanie - niby duże, niby praktyczne, ale.... Po pierwsze to mało wygodne, ponieważ po kilku użyciach słoiczek jest już lekko otłuszczony i ciężko jest go przez to odkręcić. Dwa opakowanie ma faktycznie bardzo ostre krawędzie. Nieraz się już na to nacięłam podczas aplikacji.

Zapach - bardzo intensywny, pomarańczowo-mdlący. Z kawą nie ma to nic wspólnego. W słoiczku bardzo intensywny, na ciele znikał w tempie błyskawicznym.

Konsystencja - bardzo tłusta, ale w końcu to masło. Niestety długo się wchłania pozostawiając tłusty film - tylko do użytku na noc!

Działanie - natłuszcza, ale niestety nie nawilża długotrwale. Podobne w swym działaniu do masła marcepanowego, czyli liche. Niestety....

Wydajność - pomimo tego, że opakowanie wydaje się być duże, to niestety masło to jest bardzo niewydajne. Wysmarowane w ciągu 20 dni.

Używam tego produktu od: sierpień 2014

(!)

Zapach,zapach,zapach no po prostu to masło tak świetnie pachnie conajmniej jak deserek aż chce się brać łyżeczkę i zajadać.A ja kocham słodkie jadalne zapachy.Dobrze nawilża lekko ujędrnia jest wydajne allle ma bardzo zbitą konsystencje i na porządne rozsmarowanie trzeba poświęcić dłuższą chwilke

przeciętniak

Kupiłam je ze względu na zapach, uwielbiam pomarańcze i kawę. Faktycznie, zapach mi się podobał, tylko pod koniec żałowałam, że nie jest bardziej orzeźwiający. Trochę długo się wchłaniał, dużo lepiej sprawował się nałożony na noc. Niestety również się rolował. Trochę natłuszczał, trochę nawilżał, coś tam nieco antycellulitowo, ale generalnie działało to średnio. Zwykle nie czepiam się tego aspektu, ale tu bardzo przeszkadzał mi kolor - jakiś taki bardzo mocno sprany pomarańczowawy. O dziwo, mimo, że opakowanie dość spore, to kosmetyk znikał bardzo szybko, nie był specjalnie wydajny.

natłuszcza, ale zapach rozczarowuje

Plusy:
-dobrze natłuszcza, więc spełnia swoją funkcję

Minusy:
-zapach nazywa się "Pobudzająca pomarańcza & kawa", więc spodziewałam się czegoś rześkiego, a tym czasem jest słodko-mdlący, ani kawy, ani pomarańczy w nim nie czuć
-mało wydajny
-słoiczek ma bardzo ostre krawędzie, można się skaleczyć

całkiem przyjemne

Całkiem przyjemne dla mojej skóry:
+ dobra konsystencja
+ świetnie się wchłania (w przeciwieństwie do innych recenzentek jestem bardzo zadowolona z wchlaniania i nie zauważyłam rolowania:) )
+ dobrze nawilża, pozostawia skórę miękką.

Do zapachu musiałam się przyzwyczaic - dla mnie na początku był zbyt intensywny i sztuczny. Kolor też jest dziwny.
Ale całosc na plus.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Polubiliśmy się.

+piękny, urzekający zapach pomarańczy, który bardzo długo utrzymuje się na ciele. Przypomina mi zapach ciasta pomarańczowego mojej mamy.
+bardzo fajna, puszysta konsystencja
+wygodne opakowanie
+w moim przypadku nawilża bardzo dobrze! Nie mam mega wymagającej skóry, mazidłem smaruję się na noc i sprawdza się - skóra jest nawilżona, miękka i cudownie pachnąca.
+dobra cena

Za minus mogłabym uznać to, że dość długo się wchłania... Ale jak wspomniałam - używam tylko na noc, więc jakoś nieszczególnie mi to przeszkadza.

Polecam :)

Trochę zbyt sztuczne

Pierwsze co zauważyłam to oczywiście ten bardzo intensywny zapach - owszem, bardzo ładny, ale czy po pewnym czasie nie zaczyna irytować?

Niby coś tam nawilża, niby ujędrnia, no ale roluje się niemiłosiernie, cięzko się wchłania.

To jest bardziej taki kosmetyk zapachowo-relaksacyjny, np. na noc można się tym wysmarować i obudzić się ładnie pachnącym i średnio nawilżonym. Ale nie spełnia moich oczekiwań wobec produktów tego rodzaju. Za dużo chemii, za dużo na pokaz, za mało efektów.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego