Joanna, Styling Effect, Brylantyna w spray`u (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Brylantyna w spray`u (stara wersja)

Nowoczesna formuła brylantyny w spray`u pozwala wymodelować każdą modną fryzurę. Zawiera pielęgnujący czynnik AVC oraz filtr UV o działaniu ochronnym. Ułatwia szybkie i skuteczne nadanie fryzurze właściwego kształtu i doskonale ją utrwala. Włosy pozostają miękkie i przyjemne w dotyku, sprężyste i super błyszczące.

Moje KWC. Tesknie.

A zaczeło sie od tego ze kilka lat temu kupila mi ja mama, nie uzywalam jej i stala sobie na polce. Zaczelam uzywac okolo pol roku temu i skonczyla mi sie, idac do rossmana mialam nadzieje ze wyjde ze sklepu z nia.. niestety zamienili ja na nowsza wersje - totalny znikomy w efektach BUBEL z tej extramocnej rzekomo nowej wersji!!!!
Zastanawiam sie dlaczego nie ma tej zielonej, dobry produkt był i godny polecenia..
Najlepsza jaką miałam Szczerze mówiac.

+ układa mi wlosy
+ nie elektryzowały sie
+ nie puszyły
+ dodawała błasku
+ dodawała miękkości
+ była trwała po wiekszej ilosci psiknięć
+ potrafiła poradzić sobie z tzw szopą
+ cena była niska a brylantyna byla naprawde ideałem
+ dodawała również zapachu wlosom
+ zapach sam w sobie był unikatem, taki niby kwiatowy niby świerzy zapach

- nie zauważylam
jeden jaki jest to to ze nie wiem gdzie moge ja nabyc.. :(

Nowsza Wersja Joanny (różowa)
Nie mozna jej porownac do tej, jest po prostu słaba, nie nadaje sie , jedyne co to nadaje sie do prostowania, a stara wersja była najlepsza i tesknie za nia.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

trochę skleja włosy

mam cienkie i podatne włosy, ciągle poszukuję kosmetyku idealnego.
Skusiłam się na ciekawy opis na opakowaniu i trochę sie rozczarowałam. Podczas użycia najpierw bije w nos mocny zapach spirytusu- trochę się przestraszyłam, że wysuszy włosy. Kiedy używam kilku psików, efektu wcale nie widać, kiedy nakładam więcej- włosy istotnie bardzo lśnią, ale może to efekt farby casting albo prostownicy?
Mam wrażenie, że trochę przesusza włosy.
Raczej powrócę do żeli do włosów, tego kosmetyku już więcej nie kupię

Używam tego produktu od: kilka razy

taka sobie

jeśli chodiz o modelowanie włosów, to nie polecam.. jest po prostu słaba...
ale na plus
+zapach, świezy i przyjemny
+ wygodna w użyciu
+ i super nabłyszcza!

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

i taaaaaam...

Nie wiem skąd te pochwały - to jeden z gorszych produktów do stylizacji włosów, jaki używałam. Wysusza, niszczy włosy, są po niej sztywne jak druty, przyciagają brud. No ogólnie a fujjj...Używam tego produktu od:przez kilka miesięcy kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Stosunkowo ok

Prawde mowiac jesli chodzi o stylizacje i wymodelowanie jakies fryzury to sprawdza srednio, ale odpowiada mi jego zapach no i po prostu po tym sprayu wlosy sie pieeeeeknie blyszcza, co mi akurat bardzo odpowiada:)

Używam tego produktu od:

Taka sobie...

Słaba brylantyna i b. słabo utrwala :) Do ekstrawaganckich fryzur sie nie nadaje! Taki bajer do spisikania fryzury na sam koniec choć moim zdanie to zbyteczne, bo sama nic nie zdziała :) Fajny aplikator i tyle :) Nie kupie więcej bo dla moich włosów to za mało, a pozatym mało wydajna.

Bardzo OK

Nie używam praktycznie lakierów do włosów(zdażyło mi się kilka razy: studniówka, kilka wesel), szukałam czegos delikatniejszego dla włosa, a niestety woski nie zawsze się sprawdzają natomiast żel i pianka nie dają żadnych efektów na moich włosach.Skusiłam sie więc na te brylantynę i jestem bardzo zadowolona. Nie jest taka mocna jak lakier, fryzura jest nadal sprężysta, bo brylantyna utrwala owszem , ale nie tak mocno( dlatego odradzam osobom z niepodatnymi włosami!!!).W Warunkach extremalnym można trzymac na głowie dwa ,trzy dni a włosy nie ucierpią na tym ( po lakierze, strasznie mi wychodziły w trakcie mycia jesli fryzurę miałam na głowie dłużej niż dobę). Dodatkowy plus to fakt , ze brylantynę łatwo z włosów zmyć, nie trzeba jakoś specjalnie szorowac ich w trakcie mycia. No i zapach jest ok.Malutki minus za średnią wydajność,bo trzaba zaaplikowac na włosy dość sporo, jednak mi opakowanie starczyło na kilkanaście fryzur.Plusik z kolei za błysk.Ogólnie polecam , nie mam tylko narazie porównania , dlatego trzy gwiazdki, bardzo możliwe , że w przyszłośći dodam jedną .Polecam!

może być, ale...

używam jej sporadycznie. W ogóle moje włosy są trudne do ułożenia,ale jeśli już to się uda to po wyjściu na wiatr i wczesniejszym użyciu tej brylantyny mam trochę problemów z rozczesaniem włosów. Fajny zapach, przystępna cena i tylko tyle