Sulwhasoo, Timetreasure Renovating Serum (Ziołowe serum do twarzy)

Sulwhasoo, Timetreasure Renovating Serum (Ziołowe serum do twarzy)

Serum stworzone z koreańskich ziół. Przywraca skórze witalność, jędrność i nawilżenie. W składzie zamknięto ekstrakty z japońskiej śliwy, pigwy, sosny i inne zmniejszające objawy starzenia się skóry.

przyjemne, choć drogie i trudno dostepne

Oczywiście skusiła mnie poprzednia recenzja, bo ani specjalistką ani fanka kosmetyków koreańskich nie jestem :) Nie mam możliwości zakupu poza Polską, zresztą cena regularna jest za wysoka - dobrej jakości serum nie powinno kosztować ponad 200 PLN. Obojętnie, co producent wciśnie do środka - przepłacamy ;)
No ale zakup na all zawsze jest dla mnie opcją, więc sprowadziłam przez miłą sprzedająca sporo próbek.
Serum jest przyjemne i wygodne, lecz nie zauważyłam żadnych rewolucyjnych zmian. Tu przyznaję - mam cerę dojrzała, wypielęgnowaną, bezproblemowa, więc zauważyć mogę raczej jej pogorszenie, na przykład po retinolu...
Serum jest dość gęste, ma postać kremo-emulsji, co mi odpowiada bardziej, niż lekkie formy żelowe. Pachnie delikatnie, ziołowo, przyjemnie. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug, nie nabłyszcza, nie wałkuje się pod makijażem. Wchłania przyzwoicie, co nie znaczy błyskawicznie, zostawia lekki film. Dla skóry tłustej/mieszanej może być jednocześnie kremem, ja nakładam po jakimś czasie coś na wierzch. Nawilża skóre, bez uczucia lepkości czy tłustości.
Jak wspomniałam - cudów nie zaobserwowałam, ale cuda to medycyna estetyczna, nie kosmetyki, one nam zapewniają pielęgnację - tylko i aż :D
Warto przetestować - w formie próbek...;) Bo nie przysięgnę, ze to byłoby najlepiej zainwestowane 800PLN w Waszym życiu :)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: liczne saszetki, ponad 40 ml

Szaleństwo!

Na wstępie napiszę, ze jedyny minus kosmetyku to cena i to właśnie cena jest jedynym powodem dla którego nie przyznałam kosmetykowi tytułu mój hit oraz jedynym powodem, który sprawia, że nie wiem czy kupię ten kosmetyk ponownie (chyba ze znowu zagraniczni znajomi poświecą na mnie swoje zniżki i kupony).

Boję się kupować to serum w saszetkach na all- czy któraś z Was drogie Wizażanki ma sprawdzone źródło gdzie można kupic to serum swieże i z długą datą ważności w saszetkach? (na ebay nie chcę kupowaś ponieważ wiem że jak założę konto paypal to będę tracić pieniądze na rzeczy których wcale nie potrzebuje).

Nigdy nie mam tysiąca kremów w domu - zaczynam kolejne opakowanie tylko wtedy kiedy poprzedni krem/serum mi sie skończy. Czasami szukam czegoś nowego a czasami stosouję ten sam krem latami (kiedyś niezliczone op filtru avene teraz zamieniony na emulsję spf vichy, od pięciu lat stosuje ten sam krem pod oczy na noc itd). To serum gdyby było tańsze zostałoby ze mną już do końca - używałabym go aż do setki albo dłużej.

Mam cerę mieszaną, bez niedoskonałości, bez zmarszczek, w sezonie grzewczym skłonną do przesuszania, często jestem zmęczona i moja cera nie ma wtedy tego wew \\\'\\\'blasku\\\'\\\'

Serum:
jest dosyć treściwe ale wchłania się dobrze
pachnie dosyć intensywnie, ziołowo i przyjemne
stosuję je na noc (na dzień serum z wit c) zamiennie z retinoidem
niesamowicie nawilża skórę - skóra jest tak nawilzona, że od jakiegoś czasu nie obserwuję łuszczenia się skóry po retinoidzie
rozjaśnia cerę, wydobywa z niej blask
skóra wygląda na wypoczętą
jest bardziej gęsta, pory są niewidoczne
skóra pod oczami jest rozjaśniona, gładka, po prostu piękna (ostatnio na noc pod oczy stisuję krem z tej serii ale krem niestety nie sprawdza się)
kosmetyk pomimo tego, że jest dosyć treściwy jak na serum nie powoduje niedoskonałości

Dla mnie jest to odkrycie. Cera zauważalnie zmienia się - promienieje, rozjaśnia się.
Moja siostra, której zrobiłam próbkę tego serum powiedziała że to zwykły krem nivea a ja upadłam na głowę... no nie wiem może ale dawno już nie zachwycił mnie taki \\\'\\\'zwykły\\\'\\\' kosmetyk jak serum czy krem nawilzający.

Skład jest pełen ekstraktów:

Pinus Densiflora roqt Extract, Cnidium Officinale roqt Extract, Angelica Gigas roqt Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Butylene Glycol, Squalane, Betaine, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Beta-Glucan, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Diisostearyl Malate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Stearate, Ophiopogon Japonicus roqt Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Pinus Densiflora Leaf Extract, Pinus Densiflora Extract, Paeonia Albiflora roqt Extract, Nelumbo Nucifera Seed Extract, Polygonatum Officinale Rhizome/roqt Extract, Lilium Tigrinum Flower/Leaf/Stem Extract, Rehmannia Chinensis roqt Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Paeonia Suffruticosa roqt Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Adenophora Stricta roqt Extract, Lycium Chinense roqt Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Angelica Tenuissima roqt Extract, Honey, Prunus Mume Fruit Extract, Phaseolus Angularis Seed Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Pinus Koraiensis Seed Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Oldenlandia Diffusa Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Ginseng Saponins, Panax Ginseng roqt Extract, Scutellaria Baicalensis roqt Extract, Punica Granatum Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Phytosteryl Isostearyl Dimer Dilinoleate, Silica, Water, Cyclopentasiloxane, Behenyl Alcohol, Glycerin, Jojoba Esters, PEG-100 Stearate, C12-16 Alcohols, Octyldodecyl Myristate, Polysilicone-11, Methoxy PEG-114/Polyepsilon Caprolactone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Dextran, Stearyl Behenate, Hydroxypropyl Bispalmitamide Mea, Inulin Lauryl Carbamate, Polysorbate 20, Salicylic Acid, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Fragrance

Używam tego produktu od: 4 mce