L'Oreal Paris, Ideal Soft, Łagodzący tonik oczyszczający

L'Oreal Paris, Ideal Soft, Łagodzący tonik oczyszczający

Cena PLN 15.00

Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co zwiększa jej wrażliwość i powoduje uczucie ściągnięcia. Łagodzący tonik oczyszczający Ideal Soft to hipoalergiczna formuła tonizująca która rozpuszcza zanieczyszczenia dla idealnego demakijażu, przywraca miękkość i aksamitność skóry. Hipoalergiczny. Bez parabenów.

Najgorszy tonik

Zachęcona opakowaniem zakupiłam produkt niestety okazał się bublem jakich mało. Produkt zaszkodził mojej cerze a nie pomógł .
Minusy;
- podrażnia cere po jego użyciu była zaczerwieniona
- wyskoczyła mi po nim kaszka na czole
- niewygodny aplikator przez który wylewał się produkt naokoło
-dziwna konsystencja lekko mętna i gęsta
Do plusów mogę zaliczyć że ładnie delikatnie pachniał niestety to za mało

Nie dla mnie

Tonik zdecydowanie nie dla mnie, podobno do cery wrażliwej a mnie szczypie po nim twarz. . uczucie czegoś lepkiegio na twarzy. jedyny plus to zapach.

Zapach przyjemny, ale działanie jak każde inne.

Tonik ma przyjemny, kobiecy zapach, powoduje, że skóra po myciu nie jest ściągnięta, ale nie widzę jakiś fajerwerków w nim. Spełnia swoje podstawowe zadanie i tyle.

Konsystencja: dziwna, bo jest gęsta. Nie wchłania się w wacik jak płyn, przez chwilę czuć go na skórze.

Działanie: niwelował u mnie uczucie ściągnięcia po myciu twarzy żelem, lekko ją odświeżał. Nie spotkałam jeszcze toniku, który byłby moim KWC, w sumie to nie wiem czego się po nim spodziewać. Ma przede wszystkim odświeżać i łagodzić skórę. Ten to robił, choć delikatnie się kleił. Tam żadnego makijażu nim nie usuwałam, bo nawet się nie odważyłabym, myślę, że nie poradziłby sobie z tym :nie: Ot, tonik jak inne- do podstawowej pielęgnacji.

Zapach: jest delikatny, kobiecy, absolutnie nie chemiczny czy uciążliwy. Idealny.

Opakowanie: minusem jest otwór, który jest płaski i z połączeniem tej dziwnej konsystencji może wydać produktu za dużo- tutaj trzeba uważać. Samo opakowanie jest ładne, wygodne, klips dobrze chroni przed wylaniem.

Dostępność: jest szeroko dostępny, małe drogerie i te sieciowe, supermarkety itp.

Plusy:
- wydajny
- zapach
- swoje podstawowe funkcje spełnia, czyli lekko nawilża, odświeża, przygotowuje skórę da \'dalej\'

Minusy:
- otwór + konsystencja powodują, że produkt może się wylać w nadmiarze.

Używam tego produktu od: Około 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200 ml.

Tragedia

Skusiłam sie na niego zw względu na markę, ładne opakowanie i zapach. A zapach jest na prawdę ładny. Jednak po aplikacji (a sama aplikacja jest tragiczna, butelka oddaje aż nadto specyfiku i ostatecznie na waciku jest go o wiele za dużo aniżeli potrzebujemy) - na skórze czuć... "coś". Wrażenie czegoś ciężkiego, jakby skóra była czymś pokryta, nieoczyszczona. Miałam wrażenie, że się kleję.
Cala linia Ideal Soft zostawia taka niespodziankę niestety. Jak dla mnie jest to nie do przyjęcia.
Wyrzuciłam tonik zanim go skończyłam (jak i całą resztę)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ciekawy produkt

Plusy:
fajna gęsta konsystencja
delikatny zapach
dobrze oczyszcza skórę
twarz po użyciu gładka i miękka
super odświeżona skóra twarzy i szyi
wydajny (używam 2 razy dziennie)

Minusy:
niewygodne opakowanie, zawsze coś mi się rozleje poza wacik

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

pierwszy i ostatni raz

najgorszy tonik jaki kiedykolwiek miałam- pozostawia dziwne uczucie na twarzy, jakiś nieokreślony film, wrażenie braku czystości, świeżości. Po zużyciu 1/3 opakowania musiałam go wymieszać z innym tonikiem żeby aż tak na niego nie narzekać. Przy stosowaniu tego produktu wyskoczyło mi kilka "niespodzianek", ogólnie rzecz biorąc nie polecam.

minusy:
- gęsta konsystencja
- zapach
- uczucie braku odświeżenia
- powstało po nim kilka wyprysków
- spływa z wacika

Używam tego produktu od: jednego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Lubię :)

Tonik dobrze się u mnie sprawdził. Miałam na początku mieszane uczucia, ale finalnie polubiliśmy się.
Rzeczywiście nie podrażnia, jest delikatny. Ma dość gęstą konsystencję, na skórze z początku pozostawia cieniutką warstwę (bardzo szybko wysycha)... mam wrażenie, że taką orzeżwiającą, trochę rozgrzewającą nie potrafię do końca tego określić. Bardzo lubię używać go rano, bo po użyciu wracają mi kolory na twarz :) Nie daje uczucia ściągnięcia, wysyszenia.
Ma piękny zapach.
Mały minus za opakowanie. Zawsze coś mi się wyleje poza płatek kosmetyczny, albo spłynie po butelce, mało wygodne.
Bardzo wydajny!

Łagodny, nie podrażnia

Toniku używam do demakijażu. Dla skóry naczynkowej, delikatnej jest idealny.

+ bardzo łagodny
+ nie podrażnia
+ doskonale usuwa makijaż (tusz i kreski bez męczenia się)
+ ma przyjemny zapach
+ wydajny

- pozostawia tłusty film - jedyny minus

jeden z lepszych, jesli nie najlepszy

Jakis czas temu pogorszyla mi sie cera. Tak jakby kosmetyki z dodatkiem kwasu salicylowego mnie uczulaly. Szukalam wiec czego baaardzo delikatnego. I w superdrug trafilam na promocje 2 za £5. Mam sentyment do Loreala, wiec sie skusilam. Poza tym poganial mnie moj narzeczony... Tak jak napisala kolezanka wyzej- tonik ma konsystencje glutka. Na poczatku ciezko bylo wylac na platek odpowiednia ilosc, ale z czasem jakos to poszlo.
Tonik jest bardzo delikatny, nie podraznia, nie uczula. Nie spowodowal pogorszenia cery, nie pojawily sie jakies wypryski, nic. Jest tez bardzo wydajny. Czy kupilabym go ponownie? No pewnie. Przedtem mialam rozowego garniera, ale Loreal bije go na glowe. Teraz z Polski przywiozlam stara, dobra ogorkowa ziaje. I chyba jednak wroce do Loreala.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Całkiem fajny, bosko pachnie ^^

Jestem zdziwiona ilością negatywnych opinii, bo moim zdaniem to fajny kosmetyk. To jest tonik nie krem ani produkt do demakijażu oczu. Ma za zadanie tonizowanie skóry. A z tym radzi sobie bardzo dobrze.

Bosko pachnie, lubię owocowe zapachy, brzoskwinia w czystej postaci - piękny zapach.

Po użyciu skóra jest oczyszczona i nawilżona, więc w zupełności robi co ma robić. Jest lepki, ale ta lepkość to dla mnie pozostawienie filtru na skórze, co jest ogromnym plusem! Mam suchą skórę a po użyciu toniku skóra w ogóle nie jest napięta, jest ukojona i zrelaksowana.
Nie podrażnia. W mojej ocenie jest to tonik łagodzący, moja skóra go lubi:)

Opakowanie: sam wygląd świetny i przejrzystość to bez wątpliwie plus. Natomiast dozowanie produktu jest uciążliwe, za to i tylko za to ma pół gwiazdki w dół. Ale dobrze wchłania się w wacik i myjąc wacikiem twarz skóra jest po nim super nawilżona. Dochodząc do wprawy ile można wylać podczas jednej aplikacji (szybka instrukcja dla opornych: można przyłożyć wacik do otworu i wtedy przechylić opakowanie, nic się nie rozleje na podłogę, serio) to produkt jest wydajny i wtedy nie ma żadnych minusów.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelka!

Nie rozumiem skąd tyle niepochlebnych opini?
Uwielbiam ten tonik od pierwszej chwili, pieknie "domywa" twarz po mydle z czerwona glinką, wyraznie odświeża i nawilża buzię.Zapach cuuuudo, nie mogę się doczekać kiedy go uzyję po porannym/wieczornym prysznicu.Konsystencja-fajna, taki glutek, coś nowego. jedynie opakowanie mogłoby być z pompką, ciut się wylewa :(
I cena w PL-ross....-16 zł, w niemieckim Netto kupiłam (fakt, w promo, ale zawsze )za 1,5 euro czyli jedyne 6,30 pln.
Żałuję, że nie zrobiłam zapasów...

Używam tego produktu od: 1 tydz.
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Jestem naprawdę zadowolona z tego toniku i rozpoczęłam już 3-cią butelkę .
+ Mam mieszaną cerę w kierunku suchej. Oczyszczone policzki bez kremu "czują się" czesto odwodnione i jakby swędzące. Ten tonik doskonale je łagodzi
+ gęsta, mleczna konsystencja fantastycznie nawilża skórę i pozostawia ją gładką
+ zmniejsza nawet widoczność rozszerzonych porów
+ zapach jest b. przyjemny
+ ten tonik nigdy mnie nie podrażnił
+ przejrzysto - różowy kolor butelki sprawia, że można zobaczyć, ile produktu pozostało

Jeśli chodzi o negatywne opinie, kt. tu przeczytałam:
* nie rozumiem całej tej dyskusji o glucie. Gęsta a jednoczesnie miękka i pachnąca konsystencja sprawia, że moja cera akurat odczuwa nawilżenie
* na butelce jest napisane, żeby unikać okolic oczu więc dlaczego niektórzy wogóle próbują (przemywać nim oczy)?
*dozowanie faktycznie na poczatku sprawia trudność bo trochę za dużo się wylewa. Można to szybko opanować ale dążąc do ideału, wolałabym żeby opakowanie miało poręczną pompkę (taką jaką ma np. Eveline, Profesjonalny zmywacz do paznokci bezacetonowy 3 w 1) i tylko za to daję pół gwiazdki w dół.

Bardzo mnie dziwi duża ilosc negatywnych opinii o tym produkcie.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe po 200ml