Yves Rocher, Neonatura Seve EDP

Yves Rocher, Neonatura Seve EDP

Zapach pełen życia, dotykający twojej duszy. Sposób by natura towarzyszyła tobie cały dzień, zabieganej, stresującej codzienności....

Nuta głowy: żywica, rabarbar, zielona mandarynka
Nuta serca: hiacynt, narcyz, zielony pieprz
Nuta bazy: kryształowa ambra, wetiwer, paczula

Perfumy zamknięto w prostym flakoniku w kolorze trawiastej zieleni.

Co tam piszczy w rabarbarze?

Jeden z najbardziej trwałych zielonych zapachów, jakie było mi dane używać. Butelka przypominająca łodyżkę idealnie odzwierciedla jego charakter. Niezmiernie żałuję, że już został wycofany.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 50 ml

Przyjemny, zielony, w sam raz na wiosnę

Mam pozytywne zdanie o tych perfumach. Na pewno spodobają się wielu osobom, gdyż są bardzo uniwersalne, świeże, radosne. Można w nich wyczuć zieloność traw, śpiew ptaków, łąkę wybrzmiewającą mnogością dźwięków i barw. Wiem też, że na dłuższą metę zapach mógłby mnie męczyć, ponieważ kategoria zapachowa, do której należy (zielono-kwiatowa) nie współgra dobrze z moją skórą. Innym za to jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: Próbka

Wiosna w pełni

Idealny! Bardzo lekki i świeży zapach. Ujął mnie mimo, że uwielbiam bardziej egzotyczne zapachy. Długo się utrzymuje na skórze w ciągu dnia. Dla tych, którzy go pokochają w zestawie z balsamem do ciała o równie lekkim zapachu i konsystencji.

Dodatkowym plusem jest bardzo wygodny flakon.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 flakony

Sok roślinny

Lubię całą serię Neonatury.
Sève-znaczy sok roślinny lub siła, jędrność
Należy do rodziny zielono-kwiatowych. Raczej zimny ze względu na nuty rabarbaru i wetiweru.Szczególnie ten ostatni jest pod koniec wyczuwalny. Zapach ciekawy-przypomina zapachem przełamaną soczystą młodą łodygę.Pod tym względem jest charakterystycznie wyrazisty (zielony pieprz), mało złożony i wytrawny, co może niektórych męczyć.Tę wytrawność przełamuje subtelna słodycz narcyza i hiacynta, sprawiając, że zapach nie jest taki "ciężki" lub "męski", a zyskuje pewną kobiecą lotność. Mimo to nie jest przesadnie słodki.
Flakon bardzo udany i dobrze opisujący zapach. Przedstawia lodygę bambusa i pomimo braku bambusa w skladzie nut zapachowych, to ta nuta jest nutą przewodnią zapachu.
Nazwa bardzo trafna, dobrze komunikująca co reprezentuje zapach.
Polecam osobom gustujących raczej w zapachach zielonych i świeżych.
Trwałośc jak na YR średnia -do kilku godzin.
Idealny na parne lato.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego x 50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

zimna zieleń

Czuć w nim zieleń i coś mocnego, zimnego. Jest dosyć trwały i na skórze ewoluuje w tę stronę ciężkawą i zimną. Zapach dość ciekawy i charakterystyczny, ale brakuje mi w nim radości, optymizmu, zwiewności.

Używam tego produktu od: paru lat

Pozytywne zaskoczenie

Zaczęło się od próbek zapachów w saszetkach, które otrzymałam przy okazji zakupów w Yves Rocher, zużyłam kilka innych próbek, ale nic mnie nie zainteresowało, dopiero ten zapach zwrócił moją uwagę, teraz przyglądam mu się coraz dokładniej i widzę same pozytywy, pasuje mi on.
A nie spodziewałam się bo Neonatura Cocon jest zupełnie nie dla mnie, a Neonatura Seve ma mnóstwo cech, które lubię, jest świeży ale nie mydlany, "nie chemiczny" i ta swieżość jest tak zgrabnie przełamana cieplejszymi nutami, zapach wielopłaszczyznowy, dziś znów go użyłam, jadąc autobusem zastanawiałam się co tak ładnie pachnie i dopiero po chwili dotarło do mnie ze to Neonatura Seve na mnie, to jest fajne że zapach nie dociera do nosa jednostajnie i płasko bo to bywa irytujące, tylko co chwila ujawnia się inna nutka.
Ma to co cenię w un jardin sur le nil Hermesa, świeżość ale z jakąś "duszą", głębią, choć zapachy są zupełnie inne, nilowy jest wytrawny, i ostry a zielona neonatura jest ciepła i miękka mimo swojej zielonosci, ale oba bardzo w mim typie.

Używam tego produktu od:kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań:próbki

wiosenna energia :)

Perfumy te dostałam od YR za darmo, w prezencie. I nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodobają :)
Buteleczka prosta, ale ładna. Zapach niesamowity, orzeźwiający, świeży, "trawiasty". Pachnie wiosną, budzącą się do życia przyrodą :rolleyes: Delikatne, ale mają też w sobie odrobinę słodyczy :ehem:
W zimę zostały przeze mnie odstawione i zamienione na inne, ale już niedługo...i znów zacznę ich używać, na tę nadchodzącą wiosnę ;) Aż nie mogę się doczekać :rolleyes:
Zapach bardzo trwały. Psiukając się nim rano, przechodzę w tym zapachu cały dzień, a następnego dnia, rano wstaję z łóżka i czuję ten zapach we włosach :)

Ilość zużytych opakowań: pół z 50ml

hmm.. wlasciwie to sama nie wi

Mama dostala go od firmy w prezencie.. Poczatkowo bylam nim zachwycona i go podkradalam, ale z czasem zaczl mi sie wydawac zbyt wyrazisty. Mimo wszystko jest za mocny. Po kilku godzinach nadal go czuje.. co chyba dobrze nie swiadczy i zaczyna mnie irytowac. Dosc trwaly.

Używam tego produktu od: uzylam ze 3 razy
Ilość zużytych opakowań: -

Wisona,Wiosna,Wiosna ach to ty

Perfumę tą dostałam w prezencie od firmy;)
Zapach jest zupełnie inny niż poprzednie Neonatury - nie słodki, nie duszący - ale świeży i trawiasty, jak pisały poprzedniczki. Nie utrzymuje się na skórze przesadnie długo - jakieś 2-3 godz.
Opakowanie przypomina bambus, smukły flakon wykończony plastikiem, niestety:( Ale to, co kryje w środku wynagradza "niedoróbki" opakowania:)
Ogólnie bardzo udana kompozycja, polecam fankom świeżych - zielonych zapachów

bardzo fajny

to jeden z moich ulubionych zapachow
opakowanie nawet poreczne, ale wywracajace sie
zapach jest z jednej strony slodki , ale bardzo orzezwiajacy.
Jest taki ze nigdy mi sie nie znudzi, nie deneruje po czasie.Orzezwia mnie i czuje sie lekko
Jak dla mnie jest lekko cytrusowy
Polecam!!

Używam tego produktu od:roku

O, jak świeżo!

Super lekkość świeżej trawy, limonki i agresywność paczuli. To co lubię w ramach tzw. zapachów świeżaków. Trochę alkoholu ziołowego, może wytrawne Martini, odrobina Bruta, czyli męski akcent i zero wanilii oraz kwiatkowej słodyczy.
Przyjemniaczek, dla urozmaicenia nawet jesienią i dla pazurrrra w tej świeżej wiosennej delikatności.
Jak na Yves Rocher - zapach bardzo udany.

Używam tego produktu od: znam od dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego własnego

Piękny zapach

Otrzymałam te perfumy w prezencie... na początku średnio mi się podobały takie trawiaste....ale teraz są moimi ulubionymi:) świeży zielony zapach a do tego tajemniczy:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 ale na pewno będzie następny