The Body Shop, Eyeliner Brush (Pędzel do eyelinera)

The Body Shop, Eyeliner Brush (Pędzel do eyelinera)

Cieniutki, zaostrzony, dość sztywny pędzelek ze sztucznego włosia na długiej rączce czyni prowadzenie kreski wzdłuż rzęs dziecinnie łatwym.

pojedyncze
pędzle
do eyelinera
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

mój pędzlowy KWC :)

Dlaczego w Polsce produkty Body Shopu sa tak trudno dostępne?! Czy muszę specjalnie wyjeżdzać żeby zaopatrzyć się w moje ukochane pędzle?
Pare lat temu kupiłam sobie w Londynie zestaw pędzli. Pokochalam je od razu, ale niestety, nie strzegłam ich odpowiednio i część mi się pogubiła (ech to studenckie życie i wspólne malowanie przed każdą imprezą :) ) niektóre straciły swoje plastikowe końcówki i został mi sam aplikator, ale akurat w przypadku pędzli do cieni i kresek mi to nie przeszkadza, a nawet ułatwia malowanie:)
Żaden inny pędzel nie ułatwia tak zrobienia kreski jak ten z Body shopu. Mam go pare lat a nie wypadl mi żaden włosek i codziennie z tą samą łatwością i przyjemnością obrysowuje sobie oko :) Polecam dla wymagających perfekcjonistek- nie będą miały się doczego przyczepić, nowicjuszy w robieniu makijażu- malowanie stanie się dziecinnie łatwe :), dla nerwusek-malowanie stanie się przyjemnością :)

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle ten sam pędzel- prawdziwy weteran :)

rewelacja

najlepszy pedzelek na swiecie! zreszta jak wszystkie inne z body shopu. ja jestem od nich uzalezniona.
pedzelek jest bardzo trwaly, swietny do robienia kresek z cieni.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:

To przez Was! ;-))

Wstep grozny, ale tak naprawde jestem wdzieczna i to przez Was, drogie Wczesniejsze Recenzentki, kupilam i nie zaluje ;-)
Zapisalam sobie na karteczce i z karteczka wlazlam do pierwszego salonu bodoszypowego, na jaki sie natknelam, bodajze gdzies w Szwecji. Posilkujac sie lista kupilam (tu dodam, ze wcale nie bylo drogie, a recenzentki strasznie przesadzaja, kochanie, jesli to czytasz, to ja wszystko wyjasnie, wiesz, jakie sa dziewczeta<---to zdanie polecam mezatkom albo osobom w Powaznym Zwiazku ;-))) i uczciwie przyznaje, ze ja, osoba maziajaca sie generalnie palcem albo zwyklom gombeczkom na sztywciku ( prosze nie poprawiac, to hold dla opisow na Allegro) szczerze doceniam i przeznaje, ze pedzelek jest porzadny, precyzyjny i wart swojej ceny. Da sie nim manewrowac, dowolnie pomaziac i ogolnie jest to rzecz mila i w kuferku milosniczki aplikatorow niezbedna. Polecam, bo warto.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: Jedno i mam wrazenie, ze jest niezuzywalne ;-)

Kto by pomyślał...

Niedobra, niedobra Pixie! Po przeczytaniu poniższej recenzji poleciałam, jako zagorzały przeciwnik Body Shopu, do najbliższego ich sklepu po ten pędzelek :) i nie zawiodłam się zupełnie :) Wszystko jak u Poprzedniczki - kreska idealna, aż przeprosiłam się z eye-linerami w proszku; nadaje się do podkreślenia oka tak "dymnie" jak i do wykonania precyzyjnej, cienkiej kreseczki. Trwałość na piątkę, nawet włosek na niej nie drgnął, a zmagamy się już od ponad dwóch miesięcy - słowem polecam!

a co do tytułu recenzji - kto by pomyślał, ze taki pozornie zbędny drobiazg, jak pędzelek do kresek, może tak zmienić (na plus!) makijaż oka :)

Trwały kształt

Kolejny super-pędzel, uwielbiam całą kolekcję. Sztywność na 5, precyzja rysunku nawet na 6*!:) Ma naprawdę długą rączkę, dzięki czemu łatwo jest też umalować kogoś innego.
Można rysować naprawdę cienkie i równowmierne kreseczki różnymi produktami! Włoski są fajnie "zaostrzone", więc pędzelek zachowuje swój kształt, nie robi się z niego "kitka", jak z wielu innych tej grubości (cienkości)..
Bardzo trwały, jak one wszystkie.